MAESTRO CLUB Kolovraty
Cvičení pro ženy Bowling Volejbal Nohejbal Vodácká turistika MAESTRO CLUB Kolovraty - úvod 10 let MAESTRO CLUBU Kolovraty (2001 - 2011)
   Hlavní menu

   Reklama
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

   Náhodná fotografie
Městský přebor družstev (MPD) v nohejbalu, 3. krajská soutěž, 5. kolo SK Radotínský - MAESTRO CLUB Kolovraty, 7.5.2013 v Radotíně [IMAG1059.jpg]

   Kontakt
MAESTRO CLUB Kolovraty
Mírová 260/3
103 00 Praha 10 - Kolovraty
Telefon: 26771 0772
Mobil: 604 695 462
E-mail: info@maestroclub.cz
Web: http://www.maestroclub.cz

: 26525721
DIČ : CZ 26525721

Oč ČSTV : 3110090
Rč ČSRS : 977
Člen ČNS

Číslo BÚ: 2500551721/2010
Banka: Fio banka, a.s. , Praha 1

Živnostenský list: " Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím "

   Návštěvnost

   RSS zdroje

   Vyhledávání
Google

Hledej na stránkách
MAESTRO CLUBU!


Rozšírené vyhledávání

téma

* Druhý společenský ples zahrádkářů

Vydáno dne 08. 02. 2002 (3536 přečtení)

Obrázek k článku

V pátek 8. února 2002 proběhl v naší obci v sále KD "U Boudů" druhý společenský ples místních zahrádkářů. Chcete zavzpomínat? Čtěte dále v článku ...


Fotografie z akce najdete ve fotogalerii

V pátek 8. února 2002 proběhl v naší obci v sále KD "U Boudů" společenský ples místních zahrádkářů (ČZS ZO Kolovraty). Plesu, který obohatil rodinu společenských akcí v Praze - Kolovratech, se zúčastnilo 86 občanů (ať už šlo o lidi místní či z daleka).

Na tomto místě musím jmenovat firmy, bez jejichž pomoci by ples nebylo možno uspořádat. Jedná se o Restauraci Kolovratská Rychta, samoobsluha Polívka, drogerie Prima, řeznictví Stárek, Bio přípravky Dr. Dudka, LAY koření, LIKRA Všestary. Dále bych poděkoval místnímu květinářství, které nám zapůjčilo část květinové výzdoby, firmě Print Graphics, která nám natiskla nádherné pozvánky, jejichž grafickým tvůrcem je př. Ing. Vratislav Filler.

Ples by nebylo možné zorganizovat bez podpory jednotlivců, ať už se jedná o členy ZO nebo nikoliv. Děkuji jmenovitě př. Pavlu Vilimovskému, př. Václavu Vokálovi st., př. Ing. Františkovi Němcovi, př. Květě Součkové, př. Kamilovi Konečnému, Bc. Janě Součkové, př. Jiřímu a Aleně Missbichlerovým za pomoc při přípravě sálu. Dále Bc. Janě Součkové a Jiřce Konečné za nádhernou výzdobu ze suchých květin, která byla ozdobou plesu. V neposlední řadě děkuji př. Ing. Radku Hamplovi, př. Jiřímu Hrnčířovi, př. Kamilovi Konečnému, př. Ing. Ireně Reichlové, př. Drahuši Hubalové, př. Aleně Missbichlerové př. Ing. Vratislavovi Fillerovi, Bc. Janě Součkové, Jiřce Konečné, př. Květě Součkové a Ing. Petru Jeništovi za pomoc při zvaní místních občanů.

Nakonec jsem si nechal žáky ZŠ Kolovraty a MŠ v Horních Počernicích, které nám nakreslili nádherné obrázky se zahrádkářskou tématikou. Obrázky byly vystaveny přímo na stěnách sálu. Z finančního výtěžku akce bylo dětem zakoupeno ovoce.

Po nutném úvodu, který jsme věnovali přípravě se dostáváme k vlastnímu plesu. K tanci a poslechu nám hrála hudební skupina "FoFo" z Uhříněvsi pod vedením Pavla Horkého. Hudební produkce byla nádherná. Na začátku plesu vystoupila taneční skupina GAMA z Jižního města pod vedením manželů Bartůškových. Předvedla nám ukázku latinsko-amerických tanců pod názvem "Babylon".

Kolem půlnoci byla vyhlášena bohatá tombola, jejíž hlavní cenou bylo zahradní kolečko. Hudba hrála krásné písničky až do třetí hodiny ranní. Potom se i ti nejotrlejší rozešli do svých domovů a postýlek.

Z úst návštěvníků plesu jsme několik dní po plese slýchávali jen slova chvály, a tak si myslíme, že i druhý ples místních zahrádkářů se vydařil. Pokud nám síly a zdraví vydrží chceme se v příštím roce opět pokusit o uspořádání společenského plesu. Doufáme, že příští rok najde cestu na náš ples více místních občanů a hlavně členů místní ZO ČZS.

Za ČZS ZO Kolovraty, předseda Ing. Petr SoučekPřidat odkaz na článek:
Facebook Facebook  Linkuj.cz Linkuj  Pozrisi.sk  Park.sk  TOPodkazy.cz  LinkedIn  Twitter  Jagg  Bookmarky  Vybrali.sme Vybrali SME  Topclanky  Mediablog  Google Google  digg  Del.icio.us

 
[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Petr Souček | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek Facebook)

Dnes: 22. 01. 2022

Společenský ples SOBOTA 9.2.2019 - pozvánka - klikni pro více informací!

   Reklama
GEFOS a.s. - generální partner 5. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2007

Geodézie Česká Třebová s.r.o. - hlavní partner 6. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2008

   Partneři
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

Poskytovatelem hostingových a housingových služeb je společnost IGNUM - ještě lepší hosting

Náš sportovní klub se stal partnerem společnosti Benefit Plus

Mapové podklady na náš server poskytuje Kartografie Praha, a.s.   Kalendář
<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

   Přehled akcí

Databáze je prázdná!

starší akce ...


   Kniha hostů
Kniha obsahuje 22 zpráv
• 11.09.2020: Moztrad
My Page
• 11.09.2020: Moztrad
Hi All
• 22.09.2016: anděl
vaněček kolovraty

   Doporučujeme
Ikonka
 
Ikonka
 
Magazín fotbalových trenérů trenink.com
 
Cyklistická mapa  Prahy, Praha je pro kolo průjezdná ... - pokud víme kudy.
 
tvorenicko.com - stránky o tvoření (aranžování, batika, decoupage, fimo, korálky, pedig, malba na textil, smalt, vitráže, Vánoce a Velikonoce, adventní věnce a mnoho dalšího). Najdete zde popisy technik, návody krok za krokem a rozsáhlou fotogalerii výrobků., Zde bude nějaký popis stránky ...
 
Volejbalové souvislosti vážně i s nadhledem, komentáře, metodika, kempy.
 
krocan.com - bowlingové turnaje
 
Amatérská bowlingová liga ABL
 
Gravírování, laserování, rytí, porývání - gravirovani-praha.cz
 
Nohec magazín
 
Volejbal Metodika
 

   Poslední 3 komentáře
Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:49:41, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj v Nebušicích)

Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:48:15, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 2 - nohejbalový turnaj v Kolovratech)

ještě několik fotek (2013-01-14 22:19:49, Petr Souček): ... je možné najít na stránkách osady, viz ...   (Nohejbalový turnaj v Údolí ticha zůstal nedohrán)


   Čtenář
Neznámý čtenář

Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře

Web site powered by phpRS                 Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Připomínky a dotazy ke stránkám zasílejte na adresu webmaster@maestroclub.cz.

MAESTRO CLUB Kolovraty © 2005-2008. Připojeno přes IGNUM - ještě lepší hosting