MAESTRO CLUB Kolovraty
Cvičení pro ženy Bowling Volejbal Nohejbal Vodácká turistika MAESTRO CLUB Kolovraty - úvod 10 let MAESTRO CLUBU Kolovraty (2001 - 2011)
   Hlavní menu

   Reklama
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

   Náhodná fotografie
Plážový volejbal / beach, koupaliště Kolovraty, trénink 23.7.2006 [020_japa_p7230147.jpg]

   Kontakt
MAESTRO CLUB Kolovraty
Mírová 260/3
103 00 Praha 10 - Kolovraty
Telefon: 26771 0772
Mobil: 604 695 462
E-mail: info@maestroclub.cz
Web: http://www.maestroclub.cz

: 26525721
DIČ : CZ 26525721

Oč ČSTV : 3110090
Rč ČSRS : 977
Člen ČNS

Číslo BÚ: 2500551721/2010
Banka: Fio banka, a.s. , Praha 1

Živnostenský list: " Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím "

   Návštěvnost

   RSS zdroje

   Vyhledávání
Google

Hledej na stránkách
MAESTRO CLUBU!


Rozšírené vyhledávání

téma

* Kolovratský zpravodaj 1/2006: Šestý ročník společenského plesu v Kolovratech

Vydáno dne 05. 04. 2006 (3083 přečtení)

Obrázek k článku

Článek, který vyšel v Kolovratském zpravodaji č. 1/2006. Dozvíte se v něm o námi spolupořádaném společenském plese v Kolovratech ...


Náhled článku přímo v novinách:
Kolovratský zpravodaj 1/2006

Již tradiční šestý ročník plesu se konal v pátek 3.února 2006 na tradičním místě, v sále u Boudů. Čím se vyznačoval ten letošní? Rozšířením pořádajících organizací, skutečností, že bylo již předem vyprodáno, skvělou zábavou, striktním zákazem kouření a mnohým dalším. Oživte si vzpomínky na tuto akci obrazem v naší fotogalerii (http://galerie.maestroclub.cz/) a slovem v tomto článku.

Místní organizace ČZS pořádá společenské plesy již pátým rokem. Vždy to byly akce zdařilé, od toho prvního, kdy se sbíraly zkušenosti, přes předloňský, kdy se přišlo s odvážným rozhodnutím udělat ples nekuřácký, až po tento, kdy se obrovský zájem o vstupenky stal odměnou všem pořadatelům. Každý ročník přinesl něco nového, a tak tomu bylo i tentokrát. O pořádání plesu se letos poprvé místní organizace ČZS podělila se sportovním klubem MAESTRO CLUB Kolovraty. Mohu snad naznačit, že pokud příští rok ČZS již ples pořádat nebude, pak právě MAESTRO CLUB bude organizací, která zaštítí další ročník plesu - pod mírně jiným označením stále stejného.

A tak jsme se mohli již poněkolikáté sejít v osm hodin v sále, v němž zakrátko začala hrát ověřená skupina Fo Fo, mít příležitost si zatančit a setkat se s mnoha přáteli. Ples byl totiž také společenskou událostí, a cestu do sálu si našli nejen obyvatelé Kolovrat, ale i hosté bydlištěm daleko vzdálenějším.

Vlastní program plesu započal v půl osmé, kdy se začali scházet jeho první návštěvníci. Po krátkém hudebním bloku po osmé hodině vystoupili na pódium předseda místní organizace ČZS Petr Souček a viceprezident MAESTRO CLUBU Kolovraty Petr Majer, aby návštěvníky na plese uvítali, seznámili je s důvody letošního spolupořadatelství spočívající v přechodu pořádání z ČZS na MAESTRO CLUB a tím si takříkajíc předali „zapálenou pochodeň“. Důležitým bodem uvítání byl výčet sponzorů plesu dotujících bohatou tombolu, na jejíž losování mělo dojít po půlnoci. I zde si dovolím jmenovat Rádio Olympic (http://www.radioolympic.cz/), sportovní portál R-sport (http://www.rsport.cz/), společnost obchodující s bezpečnostním software Districom s.r.o. (http://www.districom.cz/), klempířství a pokrývačství Stanislav Čečil (http://www.volny.cz/strechy.cecil/), řeznictví Stárek, drogerie a potraviny Prima - Chadovi, potraviny Vaněček, LAY koření (http://www.lay.cz/), Biopřípravky dr. Dudek (http://www.dr-dudek.cz/), restaurace Kolovratská Rychta (http://www.kolovratskarychta.cz/), květinářství Kolovraty a ČRo1 Radiožurnál (http://www.rozhlas.cz/).

A poté se již jen tancovalo a bavilo v nezakouřeném prostředí. Parket se brzy zaplnil tanečníky zvládajícími tance klasické i latinskoamerické, a kdo po tanci netoužil, setrvával v rozhovoru, nebo si s přáteli odskočil na skleničku na vedlejší bar. Po desáté hodině přišel čas na prodej lístků do tomboly. Systém losování cen byl letos zmodernizován, takže vlastní vyvolávání výherců nezabíralo tolik času tanci. Kromě prvních třiceti cen si každý vyzvedl svou výhru „samoobslužně“ přímo u správce tomboly. A teprve první třicítka nejcennějších výher byla losována přímo na pódiu. Své vítěze si našly všechny – od drobností, přes dárkové balíčky věnované jednotlivými sponzory, klasické dorty a lahvinky až po cenu první – zahradní gril, k jehož odvozu bylo téměř zapotřebí osobního automobilu.

Po půlnoci a vyhlášení tomboly se nálada uvolnila i mezi pořadateli – a přáteli. Hudba již nenasazovala kousky tanečně náročnější, a tak sálem zněly už jen hity, které vytáhly na parket i dosavadní odpírače pohybu. Návštěvy na baru byly delší a důkladnější. Čas, zdálo by se, se téměř zastavil, a všichni, kteří do té chvíle v sále zůstávali, mohli snadno nabýt dojmu, že celý život je jeden takový veselý bál.

Ale i tento bál s úderem třetí skončil. A my, co jsme se rozcházeli poslední, jsme si mohli představovat, že ten příští bude také takový.

Na závěr bych rád vyjádřil za sebe poděkování všem, kteří ples pořádali, a kteří přispěli pomocnou rukou při jeho přípravě. Stejně tak i všem návštěvníkům, kteří nemalou měrou přispěli k úspěchu celé akce. Jim patří největší dík – bez jejich obrovského zájmu o vstupenky, který nás mile překvapil, by akci podobného charakteru nebylo možné a vlastně ani nutné pořádat.

Za MAESTRO CLUB Kolovraty
Ing. Vratislav Filler, Ph.D., vratislav.filler@maestroclub.cz

Přiložené fotografie:
Foto č.1

Foto č.2Přidat odkaz na článek:
Facebook Facebook  Linkuj.cz Linkuj  Pozrisi.sk  Park.sk  TOPodkazy.cz  LinkedIn  Twitter  Jagg  Bookmarky  Vybrali.sme Vybrali SME  Topclanky  Mediablog  Google Google  digg  Del.icio.us

 
[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Vratislav Filler | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek Facebook)

Dnes: 22. 01. 2022

Společenský ples SOBOTA 9.2.2019 - pozvánka - klikni pro více informací!

   Reklama
GEFOS a.s. - generální partner 5. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2007

Geodézie Česká Třebová s.r.o. - hlavní partner 6. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2008

   Partneři
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

Poskytovatelem hostingových a housingových služeb je společnost IGNUM - ještě lepší hosting

Náš sportovní klub se stal partnerem společnosti Benefit Plus

Mapové podklady na náš server poskytuje Kartografie Praha, a.s.   Kalendář
<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

   Přehled akcí

Databáze je prázdná!

starší akce ...


   Kniha hostů
Kniha obsahuje 22 zpráv
• 11.09.2020: Moztrad
My Page
• 11.09.2020: Moztrad
Hi All
• 22.09.2016: anděl
vaněček kolovraty

   Doporučujeme
Ikonka
 
Ikonka
 
Magazín fotbalových trenérů trenink.com
 
Cyklistická mapa  Prahy, Praha je pro kolo průjezdná ... - pokud víme kudy.
 
tvorenicko.com - stránky o tvoření (aranžování, batika, decoupage, fimo, korálky, pedig, malba na textil, smalt, vitráže, Vánoce a Velikonoce, adventní věnce a mnoho dalšího). Najdete zde popisy technik, návody krok za krokem a rozsáhlou fotogalerii výrobků., Zde bude nějaký popis stránky ...
 
Volejbalové souvislosti vážně i s nadhledem, komentáře, metodika, kempy.
 
krocan.com - bowlingové turnaje
 
Amatérská bowlingová liga ABL
 
Gravírování, laserování, rytí, porývání - gravirovani-praha.cz
 
Nohec magazín
 
Volejbal Metodika
 

   Poslední 3 komentáře
Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:49:41, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj v Nebušicích)

Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:48:15, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 2 - nohejbalový turnaj v Kolovratech)

ještě několik fotek (2013-01-14 22:19:49, Petr Souček): ... je možné najít na stránkách osady, viz ...   (Nohejbalový turnaj v Údolí ticha zůstal nedohrán)


   Čtenář
Neznámý čtenář

Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře

Web site powered by phpRS                 Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Připomínky a dotazy ke stránkám zasílejte na adresu webmaster@maestroclub.cz.

MAESTRO CLUB Kolovraty © 2005-2008. Připojeno přes IGNUM - ještě lepší hosting