MAESTRO CLUB Kolovraty
Cvičení pro ženy Bowling Volejbal Nohejbal Vodácká turistika MAESTRO CLUB Kolovraty - úvod 10 let MAESTRO CLUBU Kolovraty (2001 - 2011)
   Hlavní menu

   Reklama
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

   Náhodná fotografie
Volejbal, trénink Kolovraty 2003.11 [maestro0399.jpg]

   Kontakt
MAESTRO CLUB Kolovraty
Mírová 260/3
103 00 Praha 10 - Kolovraty
Telefon: 26771 0772
Mobil: 604 695 462
E-mail: info@maestroclub.cz
Web: http://www.maestroclub.cz

: 26525721
DIČ : CZ 26525721

Oč ČSTV : 3110090
Rč ČSRS : 977
Člen ČNS

Číslo BÚ: 2500551721/2010
Banka: Fio banka, a.s. , Praha 1

Živnostenský list: " Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím "

   Návštěvnost

   RSS zdroje

   Vyhledávání
Google

Hledej na stránkách
MAESTRO CLUBU!


Rozšírené vyhledávání

téma

* Jaký byl čtvrtý ročník volejbalového turnaje geodetů a kartografů?

Vydáno dne 04. 06. 2006 (4802 přečtení)

Obrázek k článku

Chcete vědět, jak proběhl 4. ročník volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ? Kdo vyhrál ... jak dopadl Váš tým ... čtěte dále v tomto článku ... Některé momenty si můžete připomenout také pohledem na fotografie v naší fotogalerii ...


Minulost a přípravy

MAESTRO CLUB Kolovraty se tento rok stal spolupořadatelem již téměř tradičního volejbalového turnaje goedetů a kartografů. Začátky turnaje byly malé – původně šlo o turnaj mezi jednotlivými ročníky studentů oboru Geodézie a Kartografie na Fakultě stavební ČVUT v Praze. Tradiční skupina týmů studentů, doktorandů a pedagogů byla postupně doplněna o absolventy, týmy z geodetických firem a zájemce z řad amatérské volejbalové veřejnosti. Tak se v letošním ročníku střetlo už patnáct týmů, což je v krátké historii turnaje nepřekonaný rekord.

Letošní ročník vlastně začal přípravami již dlouho před svým konáním. Na přípravách a organizaci se podíleli členové MAESTRO CLUBU a studenti oboru G+K. Zásadním úkolem bylo získání hlavního sponzora, jímž se stala firma GEFOS a.s., potom stanovení termínu a zajištění haly. To se podařilo a všechny další přípravy už šly snáze. V sobotu 3.června brzy ráno tak bylo všechno přichystáno k tomu, aby tento turnaj mohl začít.

Část realizačního týmu se sešla už v půl osmé před Stavební fakultou, kde měli v kanceláři profesora Veverky vyzvednout nějaké propagační materiály. Drobné zpoždění při příjezdu se zdálo narůst v kritickou situaci v okamžiku, kdy jsme se ve vyprázdněné budově rozhodli použít služební výtah a zůstali v něm na několik minut zablokováni. Nakonec profesor silou vymáčkl dveře a byli jsme volní.

Začátek

K místu konání turnaje, hale ČVUT Pod Juliskou, jsme se tak dostali v době, kdy už bylo všude plno lidí. Odemknuly se šatny, týmy se začaly zapisovat, přicházeli další důležití lidé, jako rozhodčí, lékař, kolegové ověšení fotoaparáty a další. Zprovozňovalo se občerstvení, věšela se saka a reklamy, pořizovaly se oficiání fotografie jednotlivých týmů, dokud jsou ještě v plné síle. Organizační štrumec ve velké hale vrcholil za zvuku plácání desítek balonů od rozcvičujících se hráčů.

Turnaj zahájil ve velké hale areálu úvodním slovem prezident sportovního klubu MAESTRO CLUB Kolovraty Petr Souček. Po něm si vzal slovo viceprezident klubu Petr Majer a seznámil účastníky turnaje s nutnými organizačními informacemi. Poté již mohl prof. Veverka, který převzal záštitu nad celou akcí, volejbalový turnaj oficiálně zahájit. Provedl tak pronesením krátké úvodní řeči, popřál všem mnoho sportovních zážitků a mohlo se začít. Hrát se začalo krátce po deváté.

Zázemí turnaje tvořilo občerstvení, které zajistil p. Jaroslav Vojíř, hostinský z Mnichovic, nabízející to nejpotřebnější, tedy nealkoholické nápoje, pivo, párky v rohlíku, klobásky, gulášek a další povzbuzovače, nezbytné k posilnění během náročného dne. V šatně vyhrazené pro občerstvovnu byly k dispozici koše na tříděný odpad, toto třídění se myslím celkem dodržovalo. Na průběh zápasů dohlížely dvě odborně zdatné rozhodčí (Diana Vaníčková a Alena Pechá), třetí sudí se bohužel na poslední chvíli omluvil. Lékařský dohled, který nakonec naštěstí nemusel zasáhnout, realizoval doktor MUDr. Rostislav Broukal.

A hrajeme

Vzhledem k paralelní hře na třech hřištích byla úvodní část turnaje rozdělena do třech skupin. Tři „papírově nejsilnější“ týmy byly nasazeny tak, aby se nepotkaly, ostatní se musely rozlosovat. V každé skupině se hrálo systémem „každý s každým“, jen na dva sety, striktně do pětadvaceti bodů. Tři nejlepší týmy z každé skupiny postupovaly do play-off, přičemž dva týmy na třetí pozici s horším výsledkem se ještě předtím musely utkat v předkole. Následoval klasický „pavouk“ s osmi týmy, končící finále a zápasem o třetí místo.

Do play-off bylo ovšem ráno ještě daleko, každý tým čekaly nejprve zápasy ve skupinách.

Ve skupině A se střetly týmy Pat a Mat (5.ročník), Azimut (geodeti), Spirit of šumák, Maxov a nasazená Pyramida. Ta neměla problém vyhrát celou skupinu bez ztráty bodu a s poměrně velkými odstupy (prohráli v průměru 13 míčů na set). O pořadí dalších týmů rozhodl snadno počet bodů – Pat a Mat dosáhli pěti a Spirit of Šumák čtyř bodů, když nad čtvrtým Maxovem vyhráli velmi těsně (25:24 a 25:23). Jediný set neuhrál Azimut.

V takřka „fakultní“ skupině B se kromě nasazené Mutinky střetly týmy Smetí (3.ročník), VSK MNČ (4. ročník) a dvojí stejně staří absolventi („V.C Pulci“ a „Taky Pulci“). Ani zde neměl nasazený tým problémy porazit všechny ostatní. Ve zbytku tabulky byly ale výsledky velmi vyvronané, ostatní týmy dosáhly mezi dvěma a čtyřmi body. Ze druhé pozice se do play-off posunuli Taky Pulci se čtyřmi body, o postupu ze třetí pozice ale rozhodoval vzájemný zápas mezi V.C. Pulci a VSK MNČ, který vyhrál tým absolventů poměry 25:19 a 25:17. Ale ani výkon Smetí nebyl katastrofální, neboť dokázali urvat bod právě na obou postupujících týmech, což skupinu rozhodně udělalo zajímavější.

Ve skupině C byl nasazen MAESTRO CLUB, kromě něj si skupinu vylosoval GEFOS, GKS Sokolov, Pohrobci Hrobesa (doktorandi) a Oldies (pedagogové). Pedagogové a doktorandi si tak nešťastně nezahráli s žádnými studenty. Tato skupina byla nejvyrovnanější. Polovina zápasů skončila 1:1 a jen jeden set byl prohrán s méně než šestnácti uhranými body. Souboj v této skupině proto trval nejdéle a poslední zápas MAESTRO CLUBU se Sokolovem se dokonce musel přesunout na kurt skupiny A, kde už bylo dávno dohráno. Nakonec prokázal největší houževnatost GEFOS, kterému vzalo jediný bod druhé postupující MAESTRO CLUB. Třetím postupujícím týmem byli Pohrobci Hrobesa se čtyřmi body. Do play-off se nedostali Oldies, kteří ovšem také nedali svou kůži zadarmo, jak ukázal jeden vyhraný set právě proti MAESTRO CLUBu. V tomto setu se pedagogové vzepjali k nadlidskému výkonu a docent Hampacher dokonce skákal rybičky! Oldies a poslední GKS Sokolov uhráli shodně po dvou bodech, přičemž definitivní pořadí ve skupině určil nakonec jen rozdíl uhraných míčů.

Skupiny se dohrávaly až do půl páté. Během posledních zápasů, kdy byl počet bodů pro mnoho týmů stále nejistý, narůstala trochu nervozita. Postoupí, nebo nepostoupí? Jako zapisovatel výsledků jsem byl dokonce podroben jistému, nevím zda vážně míněnému návrhu – ten jsem ovšem zavrhnul prostou odpovědí, že systém je natolik složitý, že v něm ani já nemůžu fixlovat :-) .

Jde se do finále

Týmy, které nepostoupily do play-off, se po skončení základní části vesměs začaly balit. Výkon, byť neúspěšný, bylo totiž třeba okamžitě vyhodnotit u jednoho či více piv, případně alespoň u „ceny útěchy“, kterou byla láhev vína pro každý tým včetně toho posledního. V tomto turnaji tak vlastně nikdo neprohrál. Se začátkem play-off se tak počet lidí v hale trochu zmenšil, stále se ale hrálo na třech kurtech.

V předkole „pavouka“ se nejprve střetli V.C Pulci a Spirit of Šumák. Druhý zmíněný tým neměl větší potíže dostat se do čtvrtfinále (25:16, 25:16), kde ještě stačil vzdorovat GEFOSu alespoň v prvním setu (25:21, 25:16).

V zápasech čtvrtfinále byl už poměrně patrný kvalitativní odstup nasazených týmů Pyramidy a Mutinky od protivníků postupujících ze druhých a třetích míst. Pyramida si bez větších starostí poradila s posledním zástupcem absolventů (Taky Pulci, 25:18, 25:6). Mutinka v prvním setu deklasovala Pohrobky Hrobesa 25:5. Ti se ještě pokusili vzdorovat v setu druhém, ale marně (25:23).

Větší drama nabídl zápas MAESTRO CLUBU s Patem a Matem, kde se pořadatelský tým vzepjal v životnímu výkonu a po nervy drásajícím souboji zvláště v prvním setu (25:23, 25:17) postoupil do semifinále. Vzhledem k délce tohoto duelu se pak MAESTRO CLUB musel ihned pustit do zápasu s odpočatým GEFOSem. Na ně už MAESTRO CLUB nestačil, vypustil první set 6:25 a ve druhém již zvrátit průběh zápasu nedokázal (21:25).

V semifinále se už hrál velice kvalitní volejbal, na který byla radost se dívat. Skoro škoda, že poražení ihned opouštěli areál a odcházeli do hospod. V zápase dosud zcela suverénní Pyramidy s obdobně hladce procházející Mutinkou byla silnější Pyramida, která si vítězství pojistila již pohodlnou výhrou prvního setu (25:12, 25:22). V zápase o třetí pozici se tak sešel MAESTRO CLUB s Mutinkou, což byla takřka repríza zápasu z jesenického turnaje před čtrnácti dny. MAESTRO CLUB hrál vyrovnaně, ale v obou setech nedokázal korigovat situaci, kdy Mutinka odskočila o několik míčů, o které pak vedla až do konce setu (25:18, 25:19). Výsledkem tedy bylo čtvrté místo pořádajícího týmu.

Ve finále se spolu utkaly nejsilnější týmy GEFOSu a Pyramidy. Pyramida zvítězila obdobným způsobem jako v semifinále – po prvním setu vyhraném 25:14 již GEFOSu nedovolila zvrátit zápas ve svůj prospěch, ačkoliv druhý set byl znovu velmi vyrovnaný (25:23).

Vyhlášení cen

Po skončení posledního zápasu, což bylo až po sedmé hodině večerní, nastal čas na vyhlášení cen. Vítězem celého turnaje se tak stala Pyramida s kapitánem Zdeňkem Mrázkem, následovaná GEFOSem a Mutinkou. Tři nejlepší týmy obdržely krásné poháry, CD s historickou mapou Čech a hodnotné dárkové koše.

Pořadatelé předali již dříve cenu (CD s historickou mapou Čech) nejlepší fanynky malé roztleskávačce Sokolova, a tak se při slavnostním ceremoniálu věnovala cena (plakát s ortofotomapou Prahy) pro nejlepší nahrávačku, kterou obdržela Ivana Kociánová z GEFOSu, a cena pro nejlepšího smečaře a blokaře, kterou získal Petr Mrázek z vítězné Pyramidy. Ten si také odnesl uzený kravský jazyk. Kravský jazyk a CD s historickými mapami (Klaudiánova mapa Čech, Mullerova mapa Čech, ...) věnoval prof. Veverka, který převzal záštitu nad turnajem.

Ještě závěrečné poděkování všem, kteří se podíleli na organizaci tj. zejména sponzorům, mediálním partnerům a pořadatelům, úklid haly, a turnaj byl definitivně za námi. Příští rok se bude konat zas, a jistě bude mít stejný úspěch.

Posezení po akci

Po skončení turnaje od osmi hodin byl pro zájemce zamluven salónek v nedaleké restauraci. Bohužel, nakonec se nás tam sešlo jen asi dvanáct z GEFOSu a MAESTRO CLUBu (a mimo salónek ještě Pat a Mat), ostatní se nedostavili. Asi jsme tu zamluvenou hospodu na začátku málo zdůraznili, protože ostatní zajisté také někde seděli – bohužel jinde. To byla ale zřejmě jediná chybička tohoto jinak velmi zdařilého turnaje.

Přílohy:Přidat odkaz na článek:
Facebook Facebook  Linkuj.cz Linkuj  Pozrisi.sk  Park.sk  TOPodkazy.cz  LinkedIn  Twitter  Jagg  Bookmarky  Vybrali.sme Vybrali SME  Topclanky  Mediablog  Google Google  digg  Del.icio.us

 Související články:
Volejbalové soustředění 2018 (29.12.2018)
MAESTRO B - Ve znamení šesté ligy (20.03.2016)
AVL - MAESTRO B - První zápasy v sezóně 2015/2016 (30.12.2015)
AVL - Maestro A - První turnaj nové sezony 2015 – 2016 (20.11.2015)
Druhý hrací den volejbalového Maestra A (13.11.2015)
AVL 2014/2015 - Áčko v neděli 15.3.2015 (20.09.2015)
AVL 2014/2015 - Áčko v neděli 8.2.2015 (20.09.2015)
Volejbalové soustředění Vítkovice 2015 (28.08.2015)
Volejbalový turnaj GK - 13.ročník (11.06.2015)
Soustředění volejbalistů 2014 (29.03.2015)
AVL 2014/2015 - Pátý hrací den MAESTRO B (22.03.2015)
AVL 2014/2015 - Čtvrtý hrací den MAESTRO B – postavili jsme se (26.02.2015)
AVL 2014/2015 - Třetí hrací den MAESTRO B – zvedáme se z popela (26.02.2015)
AVL 2014/2015 - MAESTRO A - Systémová chyba (09.12.2014)
AVL 2014/2015 - MAESTRO A - Noční směna (09.12.2014)
AVL 2014/2015 - Druhý hrací den MAESTRO B (23.11.2014)
AVL 2014/2015 - První hrací den MAESTRO B (23.11.2014)
Volejbalový turnaj GK ovládl jeden z favoritů (25.05.2014)
Ozvěny Maestra B z finále 6. AVL (26.04.2014)
Áčko: Poslední neděle s AVLkou (21.04.2014)
Počtvrté ve finále za čtyři roky (19.02.2014)
Souboj uvnitř klubu vyústil ve skupinový trojúhelník (29.01.2014)
Rošáda s abecedou, aneb zpět k tradičnímu pořadí písmen (29.01.2014)
Bylo nás 5… 4 … (29.01.2014)
AVL 2013/2014 (Áčko): Poohlédnutí za zimní sezónou roku 2013 (01.01.2014)
AVL 2013/2014 (Béčko): Podzimní část sezóny odehrána – držíme 89% úspěšnost! (13.12.2013)
AVL 2013/2014 (Béčko): Druhý hrací den se vydařil (17.11.2013)
Turnaj geodetů a kartografů ovládl Pat a Mat (04.08.2013)
Na volejbalovém turnaji geodetů a kartografů se "naše barvy" neztratily (28.07.2013)
Volejbalové soustředění s noční bojovkou (30.06.2013)
MAVL 2012/2013 (Áčko): Ta poslední neděle... (05.05.2013)
Maestro B postupuje, aneb jak nás Čulibrci sekli a my jim to pak oplatili (14.04.2013)
MAVL 2012/2013 (Áčko): Maestro "A" otestovalo nový prototyp útočného hráče (27.01.2013)
MAVL 2012/2013 (Áčko): Neděle plná citoslovců (23.12.2012)
MAVL 2012/2013 (Áčko): Vstup Áčka do letošní AVLky (23.12.2012)
MAVL 2012/2013 (Béčko): První advent byl plný volejbalu (16.12.2012)
MAVL 2012/2013 (Béčko): Další povedená neděle na Julisce (16.12.2012)
MAVL 2012/2013 (Béčko): Druhá adventní neděle a další hrací den M-béček (10.12.2012)
MAVL 2012/2013 (Béčko): Druhý hrací den (14.11.2012)
MAVL 2012/2013 (Béčko): Povedený vstup eMBéček do 7.ligy – aneb proč v neděli večer doma už nic nebylo... (11.11.2012)
Jubilejní volejbalový turnaj geodetů a kartografů (28.07.2012)
Semilské volejbalové soustředění (01.07.2012)
Hráči MAESTRO CLUBU KOLOVRATY B se stali v AVL Borci víkendu (16.05.2012)
MAVL 2011/2012 (Béčko) - Čulibrci jsou kamarádi. A nejen oni! (09.04.2012)
MAVL 2011/2012 (Áčko): závěrečné kolo sezony aneb příští rok zase šestka (12.03.2012)
MAVL 2011/2012 (Béčko): poslední hrací den základní části (11.03.2012)
MAVL 2011/2012 (Áčko): Dozvuky bankovní krize na Podbabě (11.03.2012)
MAVL 2011/2012 (Áčko): Další hrací den Áčka v Dejvicích (11.03.2012)
MAVL 2011/2012: EMBÉČKA na cílové rovince (04.03.2012)
MAVL 2011/2012 (Áčko): Držíme se mezi nejlepší šestkou (31.01.2012)
MAVL 2011/2012 (Béčko): MB-éčko pořád jede! (25.01.2012)
MAVL 2011/2012 (Béčko): 90% aneb eMbéčko opět válí (07.01.2012)
MAVL 2011/2012 (Áčko): výborný začátek aneb ještě lepší konec (03.12.2011)
MAVL 2011/2012 (Béčko): druhé vystoupení volejbalového Béčka v 8.lize AVL (03.12.2011)
MAVL 2011/2012 (Béčko): První vystoupení volejbalového Béčka v 8.lize AVL (06.11.2011)
MAVL 2010/2011: Volejbalový tým B postupuje (16.10.2011)
Volejbalový turnaj geodetů a kartografů 2011 (25.05.2011)
MAVL 2010/2011: MAESTRO A slaví postup :-) (25.04.2011)
MAVL 2010/2011: Áčko postupuje do finálové části z druhého místa (22.03.2011)
MAVL 2010/2011: Postup volejbalového týmu B do 8. ligy se jeví reálně! (22.03.2011)
MAVL 2010/2011: První hrací den finálové části 9.ligy (11.03.2011)
MAVL 2010/2011: Béčko a jeho další účinkování v 9.lize (11.03.2011)
MAVL 2010/2011: Áčko dál válí a vede ligu (12.02.2011)
AVL 2010/2011: Áčko jede na přímý postup! (16.01.2011)
AVL 2010/2011: Áčko první polovinu soutěže zvládlo výtečně (05.12.2010)
AVL 2010/2011: druhý hrací den volejbalového Áčka (04.12.2010)
AVL 2010/2011: vítězný start Áčka (04.12.2010)
AVL 2010/2011: První ostrý start volejbalového “béčka” v AVL (18.11.2010)
Druhé místo volejbalového Béčka na turnaji v Říčanech (11.11.2010)
Volejbalové Béčko vyhrálo miniturnaj v Kolovratech (11.11.2010)
Přípravný turnaj AVL (17.10.2010) (07.11.2010)
Volejbalový turnaj geodetů a kartografů 2010 (30.06.2010)
MAVL 2009/2010: sestup do 7. ligy je realitou (25.03.2010)
MAVL 2009/2010: naděje na udržení ještě žije (24.03.2010)
Volejbalové holky v akci (19.03.2010)
MAVL 2009/2010: bude první hrací neděle v novém roce pro nás úspěšná? (21.01.2010)
MAVL 2009/2010: třetí černá neděle v Dejvicích (21.12.2009)
MAVL 2009/2010: druhý hrací den v Dejvicích (29.11.2009)
MAVL 2009/2010 - Jak jsme si vedli náš první hrací den? (29.11.2009)
Šestý ročník volejbalového turnaje ve větrné loterii (12.10.2009)
Beachvolejbalový klubový turnaj dvojic - sobota 8.8.2009 (09.08.2009)
Volejbalový turnaj geodetů a kartografů posedmé (02.06.2009)
Druhý ročník turnaje „Na revanš“ (04.05.2009)
MAVL 2008/2009 - boje o udržení v šesté lize (21.04.2009)
AVL 2008/2009 – Poslední hrací den (25.03.2009)
AVL 2008/2009 – Boje přituhují (24.03.2009)
Volejbalový turnaj – zadáno pouze pro ženy (23.03.2009)
AVL 2008/2009 – další vítězství pod vysokou sítí (09.02.2009)
AVL 2008/2009 – Naše další boje pod vysokou sítí na AVL (19.01.2009)
AVL 2008/2009 – 2. Hrací den - Pokračujeme v „bojích“ pod vysokou sítí (26.11.2008)
MAVL 2008/09: Startujeme! (09.11.2008)
Tradiční podzimní kolovratský miniturnaj jako příprava na volejbalovou MAVL (12.10.2008)
Tradiční volejbalový turnaj smíšených družstev (25.09.2008)
6. ročník volejbalového turnaje geodetů a kartografů (26.05.2008)
Turnaj v Dařboži – ve volejbale se ještě máme co učit (30.04.2008)
MAVL 2007/2008: poslední hrací den v páté lize ... (23.03.2008)
Naše únorové působení v AVL (08.03.2008)
Naše boje v Mizuno AVL (07.03.2008)
MAVL 2007/2008: 2. hrací den ozdoben první letošní výhrou (19.12.2007)
MAVL 2007/2008: První kolo v nových dresech (04.11.2007)
Klubový beach-volejbalový turnaj dvojic (23.09.2007)
Beach-volejbalový turnaj dvojic - POZVÁNKA A PŘIHLÁŠKY (24.07.2007)
Ohlédnutí za letošním ročníkem MAVL 2006/2007 (06.05.2007)
5. ročník volejbalového turnaje geodetů a kartografů (25.04.2007)
MAVL Praha 2006/2007 - Závěrečný boj o udržení v 5.lize MAVL (29.03.2007)
MAVL Praha 2006/2007 - naše boje 11. hracího dne (04.03.2007)
MAVL 2006/2007 - naše boje 8. hracího dne (27.01.2007)
MAVL 2006/2007: 7. kolo přineslo dva nervydrásající tie-breaky (12.01.2007)
Volejbalový miniturnaj v Kolovratech (21.12.2006)
MAVL 2006/2007: 3. hrací den (04.12.2006)
MAVL 2006/2007: Pod vysokou sítí podruhé aneb 2. hrací den (29.11.2006)
Volejbalový turnaj ve Strančicích (26.11.2006)
MAVL 2006/2007: 1. hrací den (14.11.2006)
Příprava na 2. vystoupení v MAVL se vydařila (23.10.2006)
Uhříněves 2006: Na loučení s antukovou sezónou svítila Sluníčka (18.09.2006)
Premiérová účast v MIZUNO AVL - shrnutí (11.06.2006)
Závěrečné představení v letošním ročníku MAVL (27.03.2006)
Desátý herní den 5. ligy MIZUNO AVL (27.02.2006)
Boje pod vysokou sítí po deváté (15.02.2006)
Reportáž ze 4. hracího dne pražské 5. ligy MIZUNO AVL (05.12.2005)
Na lovu dalších bodů v MAVL (28.11.2005)
Povídání o přátelském turnaji s SK Kolovrátek (17.11.2005)
2. hrací den MAVL na Julisce (13.11.2005)
Příprava na AVL v hale ČVUT (17.10.2005)
Volejbalový boj v Jesenici (10.10.2005)
Volejbalový turnaj "MAESTRO CLUB 2005" - vyprávění (23.09.2005)
A zase ten beach! (20.09.2005)
Putování v Mnichovicích - díl druhý (18.08.2005)
Putování v Mnichovicích, aneb … (03.08.2005)
Přátelské utkání se sportovním klubem Sporťáci Mnichovice (29.03.2005)
Přátelské utkání s SK Sporťáci Mnichovice (13.03.2005)
Přátelský zápas s SK Kolovrátek (13.03.2005)
Účast na geodetickém turnaji (12.03.2005)
Volejbalové turnaje, kterých jsme se zúčastnili v letech 2001 - 2004 (12.03.2005)
Volejbalové turnaje pořádané naším klubem v letech 2001-2004 (12.03.2005)
Volejbalový turnaj G+K (26.10.2002) (12.03.2005)
První volejbalový přátelský zápas (19.6.2002) (12.03.2005)
3. ROČNÍK VOLEJBALOVÉHO TURNAJE OBORU G+K (24.10.2004)
2. ROČNÍK VOLEJBALOVÉHO TURNAJE OBORU G+K (21.06.2003)

[Akt. známka: 1,00] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Vratislav Filler | Počet komentářů: 10 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek Facebook)

Dnes: 22. 01. 2022

Společenský ples SOBOTA 9.2.2019 - pozvánka - klikni pro více informací!

   Reklama
GEFOS a.s. - generální partner 5. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2007

Geodézie Česká Třebová s.r.o. - hlavní partner 6. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2008

   Partneři
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

Poskytovatelem hostingových a housingových služeb je společnost IGNUM - ještě lepší hosting

Náš sportovní klub se stal partnerem společnosti Benefit Plus

Mapové podklady na náš server poskytuje Kartografie Praha, a.s.   Kalendář
<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

   Přehled akcí

Databáze je prázdná!

starší akce ...


   Kniha hostů
Kniha obsahuje 22 zpráv
• 11.09.2020: Moztrad
My Page
• 11.09.2020: Moztrad
Hi All
• 22.09.2016: anděl
vaněček kolovraty

   Doporučujeme
Ikonka
 
Ikonka
 
Magazín fotbalových trenérů trenink.com
 
Cyklistická mapa  Prahy, Praha je pro kolo průjezdná ... - pokud víme kudy.
 
tvorenicko.com - stránky o tvoření (aranžování, batika, decoupage, fimo, korálky, pedig, malba na textil, smalt, vitráže, Vánoce a Velikonoce, adventní věnce a mnoho dalšího). Najdete zde popisy technik, návody krok za krokem a rozsáhlou fotogalerii výrobků., Zde bude nějaký popis stránky ...
 
Volejbalové souvislosti vážně i s nadhledem, komentáře, metodika, kempy.
 
krocan.com - bowlingové turnaje
 
Amatérská bowlingová liga ABL
 
Gravírování, laserování, rytí, porývání - gravirovani-praha.cz
 
Nohec magazín
 
Volejbal Metodika
 

   Poslední 3 komentáře
Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:49:41, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj v Nebušicích)

Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:48:15, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 2 - nohejbalový turnaj v Kolovratech)

ještě několik fotek (2013-01-14 22:19:49, Petr Souček): ... je možné najít na stránkách osady, viz ...   (Nohejbalový turnaj v Údolí ticha zůstal nedohrán)


   Čtenář
Neznámý čtenář

Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře

Web site powered by phpRS                 Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Připomínky a dotazy ke stránkám zasílejte na adresu webmaster@maestroclub.cz.

MAESTRO CLUB Kolovraty © 2005-2008. Připojeno přes IGNUM - ještě lepší hosting