MAESTRO CLUB Kolovraty
Cvičení pro ženy Bowling Volejbal Nohejbal Vodácká turistika MAESTRO CLUB Kolovraty - úvod 10 let MAESTRO CLUBU Kolovraty (2001 - 2011)
   Hlavní menu

   Reklama
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

   Náhodná fotografie
Lyžařsko-sáňkařsko-volejbalové soustředění - Mladé Buky - pátek 9.2. - neděle 11.2.2007 [P1000672.JPG]

   Kontakt
MAESTRO CLUB Kolovraty
Mírová 260/3
103 00 Praha 10 - Kolovraty
Telefon: 26771 0772
Mobil: 604 695 462
E-mail: info@maestroclub.cz
Web: http://www.maestroclub.cz

: 26525721
DIČ : CZ 26525721

Oč ČSTV : 3110090
Rč ČSRS : 977
Člen ČNS

Číslo BÚ: 2500551721/2010
Banka: Fio banka, a.s. , Praha 1

Živnostenský list: " Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím "

   Návštěvnost

   RSS zdroje

   Vyhledávání
Google

Hledej na stránkách
MAESTRO CLUBU!


Rozšírené vyhledávání

téma

* Uhříněves 2006: Na loučení s antukovou sezónou svítila Sluníčka

Vydáno dne 18. 09. 2006 (4157 přečtení)

Obrázek k článku

Přečtěte si povídání o 3. ročníku volejbalového turnaje smíšených družstev, který náš klub pořádá tradičně v polovině září v Uhříněvsi. Chcete vědět, kdo letos vyhrál? Obhájili hráči MATOLI loňské prvenství? Vylepšil náš tým loňské desáté místo? To vše a mnohem více se dozvíte v tomto článku ...


Po dvou předchozích ročnících (slunném v roce 2004 a extrémně chladném v loňském roce) nás měl letos čekat ročník větrný. Alespoň meteorologové ve své předpovědi varovali před silným nárazovým větrem, který zasáhne naší republiku během soboty. Naštěstí Uhříněvsi se vítr jako zázrakem vyhnul a my mohli prožít sobotu plnou volejbalu sice pod často zamračenou oblohou, ale bez jediné kapky a bez silného větru.
Ale pojďme se vrátit ještě o pár dní dříve. Kapacita turnaje 12 týmů byla naplněna už dlouho před jeho startem. Ze zájemců o přihlášení bychom klidně naplnili turnaje dva, bohužel sportovní areál TJ Uhříněves disponuje pouze dvojicí kurtů a tudíž 12 mužstev je maximum.
A kdo přijel v sobotu 16. září 2006 do Uhříněvsi, aby vybojoval pohár pro vítěze? Samozřejmě náš tým MAESTRO CLUB Kolovraty (ve složení Radana Ilčenková, Hana Shánělová, Jana Konečná, Petr Souček, Tonda Pastorek, Petr Majer, Martin Koudela a Kamil Konečný), nejbližší přátelé z Kolovrat s týmem Dohoda / Kolovrátek, Sporťáci z Mnichovic, kteří vyztužili svůj tým Králíky z klobouku a Mirek Plocek s Mutinkou, dále staří známí z MAVL: týmy Spirit of Šumák a RWC, kolonie z České Lípy tentokrát dodala dokonce tři týmy: tradiční Maxov, MIŠ-MAŠ a FÚ Česká Lípa a tři nové týmy: BUBO BUBO z Kolovrat, MAGIC TREE a Sluníčka. Pozorní čtenáři už tuší, že obhájce posledních dvou vítězství MATOLI Uhlířské Janovice nedorazil.
Turnaj začínal tradičně prezentací v 8:00. My jsme na kurtech byli již od sedmé, abychom stihli vše připravit pro zdárný průběh akce – upravit hřiště, natáhnout sítě, rozmístit koše na separovaný odpad, rozmístit sezení a mnoho dalšího. Chvilku před osmou již bylo vše na svém místě. Své místo zaujal i Jarda Vojíř z Mnichovic se svým občerstvením, a tak první točená piva na sebe nenechala dlouho čekat. V půl deváté jsme byli skoro kompletní, ještě pár minut trvalo než dorazil poslední tým MAGIC TREE. Nyní už přichází na řadu povinné focení týmů, losování týmů do skupin a následuje slavnostní zahájení.
Nastoupené týmy mohly už v klidu spřádat plány pro hru v základních skupinách. Nám los přisoudil do skupiny A všechna 3 družstva z České Lípy, Mutinku a Sluníčka. Po krátké informaci k organizaci turnaje mohl být turnaj těsně před devátou ředitelem turnaje zahájen. K prvnímu utkání nastoupil náš tým proti Maxovu. Ve druhé skupině se na úvod střetly týmy Dohoda / Kolovrátek a Spirit of Šumák. Náš tým nastoupil v základní sestavě (Hanka a Radana na nahrávce, Petr Majer s Tondou na smeči, Petr Souček s Martinem na bloku). Výborný výkon, kdy jsme v každém ze setů povolili soupeři 12 bodů, a první dva body byly příslibem do budoucích bojů.
Následovala třízápasová pauza, kterou jsme vyplnili všeobecnou konzumací čehokoliv. Ve druhém našem zápase nás čekala Sluníčka, která si ve svém prvním zápase hravě poradila s FÚ ČL. A zejména výkon ve druhém setu, ve kterém FÚ uhrál pouhé 3 body, pasoval Sluníčka do role favorita skupiny A. S vědomím, že nás čeká opravdu silný soupeř, jsme nastoupili do zápasu. Bohužel naše koncentrace na úvod 1. setu nebyla ideální a stav 1:6 se nám už nepodařilo otočit – první set skončil 9:15. Ve druhém setu se situace bohužel opakovala a 2 uhrané body jasně dokumentují rozpoložení našeho týmu. Prohra 2:0 nás vrátila do reality.
Třetí zápas s týmem MIŠ-MAŠ měl navlas stejný průběh jako zápas předchozí. Jen v prvním setu jsme uhráli o tři body více – tedy 12 bodů, za to ve druhém jsme ještě jeden míč ubrali a uhráli pouze ostudný 1 míč! Postup do čtvrtfinále, kam postupovala první 4 družstva ze skupiny a který se zdál být po prvním vyhraném zápase jasnou věcí, se nám začínal pomalinku vzdalovat. Navíc ostatní výsledky ve skupině nám do karet moc nenahrávaly. Začínalo být jasné, že jedno vítězství ve dvou posledních zápasech ve skupině nám nemusí k jistotě postupu stačit. Ve druhé skupině byla situace o mnoho jasnější. Týmy Spirit of Šumák a RWC jasně kráčely za postupem, který neměl uniknout ani družstvům Dohoda a Magic tree.
Do zápasu s Mutinkou jsme vyměnili nahrávačku Ráďu za Janu. Zlepšený výkon celého týmu jsme korunovali výhrou v prvním setu 15:12. I druhý set jsme měli krásně rozehraný a vedení 13:11 naznačovalo výtěžek dvou bodů z tohoto důležitého utkání. Ovšem remízový král tým Mutinka byl proti a díky několika našim nepřesnostem průběh druhého setu otočil a vyhrál jej 15:14. Jak se později ukázalo i bod z tohoto utkání byl cenný!
Před posledním naším zápasem byly karty rozdány celkem jasně. Výhra v zápase nás posouvá do čtvrtfinále, remíza nám uchová naději a při předpokládané prohře Mutinky se Sluníčky nám postup také neunikne, pouze prohra 0:2 nám vystavuje stop dalším bojům. S tímto vědomím jsme šli (opět s Ráďou místo Jany) do posledního zápasu proti FÚ Česká Lípa. Hned v úvodu setu jsme si vypracovali 5tibodový náskok, který jsme pečlivou hrou dotáhli do vítězného konce 15:10. I druhý set jsme začali vedením, které jsme ale tentokrát neudrželi a prohráli druhý set 12:15 zejména kvůli chybám na podání a na příjmu. Nezbývalo nám tedy nic jiného než čekat na výsledek posledního zápasu Mutinka – Sluníčka. Sluníčka neponechala nic náhodě, vyhrála 15:10 a 15:6 a my jsme se mohli radovat z postupu mezi nejlepších osm týmů.
Ve skupině A jsme obsadili 4. místo, a tak nás ve čtvrtfinále čekal dosud neporažený tým Spirit of Šumák. Spirit od začátku vedl a ani jednou nás nenechal snít pohádku o semifinále. První set skončil jejich vítězstvím 15:7. Ve druhém jsme vzdorovali více, ale navázat na výborný výkon z prvního utkání proti Maxovu se nám nepodařilo a i druhý set ztratili výsledkem 15:10. Z postupu mezi nejlepší čtyři se radoval náš soupeř. Náš tým ukončil své tažení za vítězstvím v turnaji ve čtvrfinále a díky 4 bodům ze základní skupiny obsadil konečné osmé místo a objektivně musíme přiznat, že na lepší než konečné osmé místo náš zraněními a nemocemi zdecimovaný tým letos neměl (při jiném rozdělení týmů do skupin bychom mohli pomýšlet o nějaké místo výše, ale na kdyby se nehraje ...).
Z ostatních čtvrtfinále, ve kterých nastoupila Sluníčka proti Dohodě, MIŠ-MAŠ proti RWC a Maxov proti Magic tree, postoupila Sluníčka, Maxov a RWC. Ani semifinále nepřineslo žádné překvapení, a tak ve finále se představili vítězové obou skupin: Sluníčka a Spirit of šumák. Finále začal lépe Spirit, který zvítězil v prvním setu 15:8. V dalších dvou setech už tahal za slabší konec a oba ztratil v poměru 15:12 respektive 15:11. O třetí místo svedly také nervy drásající boj týmy Maxova a RWC. Zde začal lépe tým RWC, který boj o 3. místo zná již z loňského roku, když vyhrál první set 15:12. V dalších dvou už tak úspěšný nebyl a oba prohrál stejným poměrem 15:9. Jako loni se tedy mohl radovat pouze ze 4. místa. Naopak tým Maxova se zaslouženě radoval ze třetího místa. Nás může jen těšit, že jediný tým, který jsme letos dokázali porazit, nakonec vybojoval pohár za třetí místo.
Zbývalo předat poháry za první tři místa, ke kterým patřili ještě hodnotné dárkové koše. Ostatní týmy na 4. – 12. místě dostaly kromě pamětního diplomu také cenu ve formě kvalitního vína a k němu několik balíčků slaných tyčinek.
Nyní si můžeme ještě v klidu zopakovat pořadí: 1.Sluníčka, 2. Spirit of šumák (po loňském 3. místu si letos polepšil na druhé), 3. MAXOV (po loňském 7. místě je bronzová příčka nečekaným úspěchem), 4. RWC (zopakovali čtvrté místo z loňského roku, kolikátí budou příště?), 5. MAGIC TREE, 6. MIŠ - MAŠ, 7. DOHODA / Kolovrátek, 8. MAESTRO CLUB Kolovraty (oproti loňskému roku zlepšení o dvě příčky), 9. Mutinka, 10. Sporťáci (i oni si polepšili o dvě příčky), 11. FÚ Česká Lípa, 12. BUBO BUBO. A ještě přidejme jednu zajímavost: o pořadí na 6. a 7. místě rozhodly pouhé dva vyhrané míče ve prospěch týmu MIŠ-MAŠ nad Dohodou.
Kolem osmé hodiny večerní sportovní areál potemněl. Piva byla vypita, ceny rozdány, vše uklizeno, družstva vyrazila slavit do svých domovů a my už pomalu hledíme k příštímu ročníku, ve kterém opět budeme pomýšlet na pohár největší.
Zbývá ještě poděkovat oběma rozhodčím za jejich výborný výkon, hráčům, že jim to svojí fair-play hrou usnadnili a ostatním, že přiložili ruku k dílu a pomohli nám zorganizovat tento pěkný (alespoň mně se líbil :-) turnaj. Jmenovitě děkuji Filipovi Novákovi, Kamilovi Konečnému, Kubovi Kosteleckému a Vráťovi Fillerovi – bez jejich pomoci by to nešlo!


Za MAESTRO CLUB Kolovraty napsal Petr Souček, soucek@maestroclub.cz


Přidat odkaz na článek:
Facebook Facebook  Linkuj.cz Linkuj  Pozrisi.sk  Park.sk  TOPodkazy.cz  LinkedIn  Twitter  Jagg  Bookmarky  Vybrali.sme Vybrali SME  Topclanky  Mediablog  Google Google  digg  Del.icio.us

 Související články:
Volejbalové soustředění 2018 (29.12.2018)
MAESTRO B - Ve znamení šesté ligy (20.03.2016)
AVL - MAESTRO B - První zápasy v sezóně 2015/2016 (30.12.2015)
AVL - Maestro A - První turnaj nové sezony 2015 – 2016 (20.11.2015)
Druhý hrací den volejbalového Maestra A (13.11.2015)
AVL 2014/2015 - Áčko v neděli 15.3.2015 (20.09.2015)
AVL 2014/2015 - Áčko v neděli 8.2.2015 (20.09.2015)
Volejbalové soustředění Vítkovice 2015 (28.08.2015)
Volejbalový turnaj GK - 13.ročník (11.06.2015)
Soustředění volejbalistů 2014 (29.03.2015)
AVL 2014/2015 - Pátý hrací den MAESTRO B (22.03.2015)
AVL 2014/2015 - Čtvrtý hrací den MAESTRO B – postavili jsme se (26.02.2015)
AVL 2014/2015 - Třetí hrací den MAESTRO B – zvedáme se z popela (26.02.2015)
AVL 2014/2015 - MAESTRO A - Systémová chyba (09.12.2014)
AVL 2014/2015 - MAESTRO A - Noční směna (09.12.2014)
AVL 2014/2015 - Druhý hrací den MAESTRO B (23.11.2014)
AVL 2014/2015 - První hrací den MAESTRO B (23.11.2014)
Volejbalový turnaj GK ovládl jeden z favoritů (25.05.2014)
Ozvěny Maestra B z finále 6. AVL (26.04.2014)
Áčko: Poslední neděle s AVLkou (21.04.2014)
Počtvrté ve finále za čtyři roky (19.02.2014)
Souboj uvnitř klubu vyústil ve skupinový trojúhelník (29.01.2014)
Rošáda s abecedou, aneb zpět k tradičnímu pořadí písmen (29.01.2014)
Bylo nás 5… 4 … (29.01.2014)
AVL 2013/2014 (Áčko): Poohlédnutí za zimní sezónou roku 2013 (01.01.2014)
AVL 2013/2014 (Béčko): Podzimní část sezóny odehrána – držíme 89% úspěšnost! (13.12.2013)
AVL 2013/2014 (Béčko): Druhý hrací den se vydařil (17.11.2013)
Turnaj geodetů a kartografů ovládl Pat a Mat (04.08.2013)
Na volejbalovém turnaji geodetů a kartografů se "naše barvy" neztratily (28.07.2013)
Volejbalové soustředění s noční bojovkou (30.06.2013)
MAVL 2012/2013 (Áčko): Ta poslední neděle... (05.05.2013)
Maestro B postupuje, aneb jak nás Čulibrci sekli a my jim to pak oplatili (14.04.2013)
MAVL 2012/2013 (Áčko): Maestro "A" otestovalo nový prototyp útočného hráče (27.01.2013)
MAVL 2012/2013 (Áčko): Neděle plná citoslovců (23.12.2012)
MAVL 2012/2013 (Áčko): Vstup Áčka do letošní AVLky (23.12.2012)
MAVL 2012/2013 (Béčko): První advent byl plný volejbalu (16.12.2012)
MAVL 2012/2013 (Béčko): Další povedená neděle na Julisce (16.12.2012)
MAVL 2012/2013 (Béčko): Druhá adventní neděle a další hrací den M-béček (10.12.2012)
MAVL 2012/2013 (Béčko): Druhý hrací den (14.11.2012)
MAVL 2012/2013 (Béčko): Povedený vstup eMBéček do 7.ligy – aneb proč v neděli večer doma už nic nebylo... (11.11.2012)
Jubilejní volejbalový turnaj geodetů a kartografů (28.07.2012)
Semilské volejbalové soustředění (01.07.2012)
Hráči MAESTRO CLUBU KOLOVRATY B se stali v AVL Borci víkendu (16.05.2012)
MAVL 2011/2012 (Béčko) - Čulibrci jsou kamarádi. A nejen oni! (09.04.2012)
MAVL 2011/2012 (Áčko): závěrečné kolo sezony aneb příští rok zase šestka (12.03.2012)
MAVL 2011/2012 (Béčko): poslední hrací den základní části (11.03.2012)
MAVL 2011/2012 (Áčko): Dozvuky bankovní krize na Podbabě (11.03.2012)
MAVL 2011/2012 (Áčko): Další hrací den Áčka v Dejvicích (11.03.2012)
MAVL 2011/2012: EMBÉČKA na cílové rovince (04.03.2012)
MAVL 2011/2012 (Áčko): Držíme se mezi nejlepší šestkou (31.01.2012)
MAVL 2011/2012 (Béčko): MB-éčko pořád jede! (25.01.2012)
MAVL 2011/2012 (Béčko): 90% aneb eMbéčko opět válí (07.01.2012)
MAVL 2011/2012 (Áčko): výborný začátek aneb ještě lepší konec (03.12.2011)
MAVL 2011/2012 (Béčko): druhé vystoupení volejbalového Béčka v 8.lize AVL (03.12.2011)
MAVL 2011/2012 (Béčko): První vystoupení volejbalového Béčka v 8.lize AVL (06.11.2011)
MAVL 2010/2011: Volejbalový tým B postupuje (16.10.2011)
Volejbalový turnaj geodetů a kartografů 2011 (25.05.2011)
MAVL 2010/2011: MAESTRO A slaví postup :-) (25.04.2011)
MAVL 2010/2011: Áčko postupuje do finálové části z druhého místa (22.03.2011)
MAVL 2010/2011: Postup volejbalového týmu B do 8. ligy se jeví reálně! (22.03.2011)
MAVL 2010/2011: První hrací den finálové části 9.ligy (11.03.2011)
MAVL 2010/2011: Béčko a jeho další účinkování v 9.lize (11.03.2011)
MAVL 2010/2011: Áčko dál válí a vede ligu (12.02.2011)
AVL 2010/2011: Áčko jede na přímý postup! (16.01.2011)
AVL 2010/2011: Áčko první polovinu soutěže zvládlo výtečně (05.12.2010)
AVL 2010/2011: druhý hrací den volejbalového Áčka (04.12.2010)
AVL 2010/2011: vítězný start Áčka (04.12.2010)
AVL 2010/2011: První ostrý start volejbalového “béčka” v AVL (18.11.2010)
Druhé místo volejbalového Béčka na turnaji v Říčanech (11.11.2010)
Volejbalové Béčko vyhrálo miniturnaj v Kolovratech (11.11.2010)
Přípravný turnaj AVL (17.10.2010) (07.11.2010)
Volejbalový turnaj geodetů a kartografů 2010 (30.06.2010)
MAVL 2009/2010: sestup do 7. ligy je realitou (25.03.2010)
MAVL 2009/2010: naděje na udržení ještě žije (24.03.2010)
Volejbalové holky v akci (19.03.2010)
MAVL 2009/2010: bude první hrací neděle v novém roce pro nás úspěšná? (21.01.2010)
MAVL 2009/2010: třetí černá neděle v Dejvicích (21.12.2009)
MAVL 2009/2010: druhý hrací den v Dejvicích (29.11.2009)
MAVL 2009/2010 - Jak jsme si vedli náš první hrací den? (29.11.2009)
Šestý ročník volejbalového turnaje ve větrné loterii (12.10.2009)
Beachvolejbalový klubový turnaj dvojic - sobota 8.8.2009 (09.08.2009)
Volejbalový turnaj geodetů a kartografů posedmé (02.06.2009)
Druhý ročník turnaje „Na revanš“ (04.05.2009)
MAVL 2008/2009 - boje o udržení v šesté lize (21.04.2009)
AVL 2008/2009 – Poslední hrací den (25.03.2009)
AVL 2008/2009 – Boje přituhují (24.03.2009)
Volejbalový turnaj – zadáno pouze pro ženy (23.03.2009)
AVL 2008/2009 – další vítězství pod vysokou sítí (09.02.2009)
AVL 2008/2009 – Naše další boje pod vysokou sítí na AVL (19.01.2009)
AVL 2008/2009 – 2. Hrací den - Pokračujeme v „bojích“ pod vysokou sítí (26.11.2008)
MAVL 2008/09: Startujeme! (09.11.2008)
Tradiční podzimní kolovratský miniturnaj jako příprava na volejbalovou MAVL (12.10.2008)
Tradiční volejbalový turnaj smíšených družstev (25.09.2008)
6. ročník volejbalového turnaje geodetů a kartografů (26.05.2008)
Turnaj v Dařboži – ve volejbale se ještě máme co učit (30.04.2008)
MAVL 2007/2008: poslední hrací den v páté lize ... (23.03.2008)
Naše únorové působení v AVL (08.03.2008)
Naše boje v Mizuno AVL (07.03.2008)
MAVL 2007/2008: 2. hrací den ozdoben první letošní výhrou (19.12.2007)
MAVL 2007/2008: První kolo v nových dresech (04.11.2007)
Klubový beach-volejbalový turnaj dvojic (23.09.2007)
Beach-volejbalový turnaj dvojic - POZVÁNKA A PŘIHLÁŠKY (24.07.2007)
Ohlédnutí za letošním ročníkem MAVL 2006/2007 (06.05.2007)
5. ročník volejbalového turnaje geodetů a kartografů (25.04.2007)
MAVL Praha 2006/2007 - Závěrečný boj o udržení v 5.lize MAVL (29.03.2007)
MAVL Praha 2006/2007 - naše boje 11. hracího dne (04.03.2007)
MAVL 2006/2007 - naše boje 8. hracího dne (27.01.2007)
MAVL 2006/2007: 7. kolo přineslo dva nervydrásající tie-breaky (12.01.2007)
Volejbalový miniturnaj v Kolovratech (21.12.2006)
MAVL 2006/2007: 3. hrací den (04.12.2006)
MAVL 2006/2007: Pod vysokou sítí podruhé aneb 2. hrací den (29.11.2006)
Volejbalový turnaj ve Strančicích (26.11.2006)
MAVL 2006/2007: 1. hrací den (14.11.2006)
Příprava na 2. vystoupení v MAVL se vydařila (23.10.2006)
Premiérová účast v MIZUNO AVL - shrnutí (11.06.2006)
Jaký byl čtvrtý ročník volejbalového turnaje geodetů a kartografů? (04.06.2006)
Závěrečné představení v letošním ročníku MAVL (27.03.2006)
Desátý herní den 5. ligy MIZUNO AVL (27.02.2006)
Boje pod vysokou sítí po deváté (15.02.2006)
Reportáž ze 4. hracího dne pražské 5. ligy MIZUNO AVL (05.12.2005)
Na lovu dalších bodů v MAVL (28.11.2005)
Povídání o přátelském turnaji s SK Kolovrátek (17.11.2005)
2. hrací den MAVL na Julisce (13.11.2005)
Příprava na AVL v hale ČVUT (17.10.2005)
Volejbalový boj v Jesenici (10.10.2005)
Volejbalový turnaj "MAESTRO CLUB 2005" - vyprávění (23.09.2005)
A zase ten beach! (20.09.2005)
Putování v Mnichovicích - díl druhý (18.08.2005)
Putování v Mnichovicích, aneb … (03.08.2005)
Přátelské utkání se sportovním klubem Sporťáci Mnichovice (29.03.2005)
Přátelské utkání s SK Sporťáci Mnichovice (13.03.2005)
Přátelský zápas s SK Kolovrátek (13.03.2005)
Účast na geodetickém turnaji (12.03.2005)
Volejbalové turnaje, kterých jsme se zúčastnili v letech 2001 - 2004 (12.03.2005)
Volejbalové turnaje pořádané naším klubem v letech 2001-2004 (12.03.2005)
Volejbalový turnaj G+K (26.10.2002) (12.03.2005)
První volejbalový přátelský zápas (19.6.2002) (12.03.2005)
3. ROČNÍK VOLEJBALOVÉHO TURNAJE OBORU G+K (24.10.2004)
2. ROČNÍK VOLEJBALOVÉHO TURNAJE OBORU G+K (21.06.2003)

[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Petr Souček | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek Facebook)

Dnes: 05. 12. 2021

Společenský ples SOBOTA 9.2.2019 - pozvánka - klikni pro více informací!

   Reklama
GEFOS a.s. - generální partner 5. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2007

Geodézie Česká Třebová s.r.o. - hlavní partner 6. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2008

   Partneři
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

Poskytovatelem hostingových a housingových služeb je společnost IGNUM - ještě lepší hosting

Náš sportovní klub se stal partnerem společnosti Benefit Plus

Mapové podklady na náš server poskytuje Kartografie Praha, a.s.   Kalendář
<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

   Přehled akcí

Databáze je prázdná!

starší akce ...


   Kniha hostů
Kniha obsahuje 22 zpráv
• 11.09.2020: Moztrad
My Page
• 11.09.2020: Moztrad
Hi All
• 22.09.2016: anděl
vaněček kolovraty

   Doporučujeme
Ikonka
 
Ikonka
 
Magazín fotbalových trenérů trenink.com
 
Cyklistická mapa  Prahy, Praha je pro kolo průjezdná ... - pokud víme kudy.
 
tvorenicko.com - stránky o tvoření (aranžování, batika, decoupage, fimo, korálky, pedig, malba na textil, smalt, vitráže, Vánoce a Velikonoce, adventní věnce a mnoho dalšího). Najdete zde popisy technik, návody krok za krokem a rozsáhlou fotogalerii výrobků., Zde bude nějaký popis stránky ...
 
Volejbalové souvislosti vážně i s nadhledem, komentáře, metodika, kempy.
 
krocan.com - bowlingové turnaje
 
Amatérská bowlingová liga ABL
 
Gravírování, laserování, rytí, porývání - gravirovani-praha.cz
 
Nohec magazín
 
Volejbal Metodika
 

   Poslední 3 komentáře
Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:49:41, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj v Nebušicích)

Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:48:15, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 2 - nohejbalový turnaj v Kolovratech)

ještě několik fotek (2013-01-14 22:19:49, Petr Souček): ... je možné najít na stránkách osady, viz ...   (Nohejbalový turnaj v Údolí ticha zůstal nedohrán)


   Čtenář
Neznámý čtenář

Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře

Web site powered by phpRS                 Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Připomínky a dotazy ke stránkám zasílejte na adresu webmaster@maestroclub.cz.

MAESTRO CLUB Kolovraty © 2005-2008. Připojeno přes IGNUM - ještě lepší hosting