MAESTRO CLUB Kolovraty
Cvičení pro ženy Bowling Volejbal Nohejbal Vodácká turistika MAESTRO CLUB Kolovraty - úvod 10 let MAESTRO CLUBU Kolovraty (2001 - 2011)
   Hlavní menu

   Reklama
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

   Náhodná fotografie
Vltava + Lužnice 1999 (2.8. - 8.8.1999) [99vlta22.jpg]

   Kontakt
MAESTRO CLUB Kolovraty
Mírová 260/3
103 00 Praha 10 - Kolovraty
Telefon: 26771 0772
Mobil: 604 695 462
E-mail: info@maestroclub.cz
Web: http://www.maestroclub.cz

: 26525721
DIČ : CZ 26525721

Oč ČSTV : 3110090
Rč ČSRS : 977
Člen ČNS

Číslo BÚ: 2500551721/2010
Banka: Fio banka, a.s. , Praha 1

Živnostenský list: " Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím "

   Návštěvnost

   RSS zdroje

   Vyhledávání
Google

Hledej na stránkách
MAESTRO CLUBU!


Rozšírené vyhledávání

téma

* Společenský ples 2007 opět nekuřácký

Vydáno dne 08. 02. 2007 (3828 přečtení)

Obrázek k článku

V pátek 2. února 2007 se v sále kuturního domu U Boudů v Kolovratech konal společenský ples našeho klubu. Pokud Vás zajímá, jak ples probíhal, tak neváhejte a přečtěte si následující článek. Samozřejmě můžete zavítat i do naší rozsáhlé fotogalerie z této akce.


Společenský ples našeho klubu, který se konal v pátek 2. února 2007 v kulturním sále U Boudů se vydařil - to si dovolím napsat hned úvodem. Byl to první ples, který MAESTRO CLUB Kolovraty pořádal pod svým vedením, neboť v minulých letech se jednalo o Zahrádkářské plesy, které pořádala základní organizace Kolovraty Českého zahrádkářského svazu buď sama nebo ve spolupráci s naším klubem.
Vzhledem k tomu, že v loňském roce ČZS ZO Kolovraty zanikla a my jsme se zavázali k zachování tradice Zahrádkářských plesů v Kolovratech, bylo logické, že jsme se tohoto úkolu letos ujali.
Samozřejmě jsme navázali na vše dobré a zajímavé, co místní zahrádkáři zavedli tzn. ples je nekuřácký, tombola je bohatá, hudba výborná - prostě paráda. Navíc jsme přispěli několika novinkami - už loni jsme zavedli inovace v losování tomboly, které jsme letos ještě vylepšili. Hlavní novinkou letošního roku bylo zavedení předprodeje vstupenek.
Zahájení plesu bylo na plakátech a pozvánkách inzerováno na 20. hodinu, ale množství lidí si koupilo vstupenky v předprodeji, tudíž do sálu nespěchali a stoly v sále se zcela zaplnily až kolem 21. hodiny. Tou dobou už v sále zněla hudba skupiny FO-FO pod vedením kapelníka Pavla Horkého z Uhříněvsi, která na kolovratském plese vystoupila již po šesté. Nakonec si do sálu našlo cestu skoro 130 místních i občanů okolních obcí.
Muzika hrála krásné písničky, a tak mnozí z nás úplně zapomněli na problémy s občerstvením, které nás opět provázely. Krátce po půl jedenácté se začaly prodávat lístky do letos obzvlášť bohaté tomboly. Poprvé jsme měli pro návštěvníky plesu připraveno 200 cen od mnoha sponzorů a partnerů, kterým se sluší na tomto místě ještě jednou poděkovat. Mezi sponzory samozřejmě najdete i staré známé, ale objevily se i tváře nové. Výčet všech sponzorů a partnerů najdete na speciální stránce.
Ceny na 21.-200. místě nám hned po začátku plesu vylosovala Růžena Fišerová. Prvních dvacet cen se losovalo krátce po půlnoci přímo na pódiu. Věřím, že každý si odnesl tu svou cenu a byl s letošní tombolou spokojen.
Po vylosování tomboly došlo k prvnímu většímu odlivu účastníků. Většina ovšem vydržela až do druhé hodiny ranní. FO-FO hrálo ještě o půl hodinku déle, kdy na parketu zůstali už jen skalní tanečníci. Poté se již všichni odebrali domů.
Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kteří se na přípravě plesu podíleli. Musím začít u tradičního zvaní po obci, které znali a provozovali už naši tátové a dědové. Toho se zúčastnily dvojice Ráďa Ilčenková - Petr Souček, Jana Konečná - Radka Mojžíšová, Petr Majer - Milada Grácová, Kamil Konečný - Vráťa Filler, Jirka Cajthaml - Martin Kubenka a jedna trojice Věra Mísařová - Petra Bromová s kamarádkou.
Další nemalou pomocí byla příprava sálu před plesem. Ono prostřít ubrusy na stoly, připravit tombolu, naaranžovat květiny a nápojové lístky a mnoho dalšího zabere spoustu času. Tohoto úkolu se výborně zhostili Petr a Jiřka Součkovi, Jana a Kamil Koneční, Hanka a Filip Novákovi, Petra Bromová, Ráďa Ilčenková a Martin Kubenka, Vráťa Filler, Petr Majer. A samozřejmě nemůžeme zapomenout poděkovat i našim členům u vstupu - děkujeme Mirku Součkovi a Gustovi Reichlovi.
Úplně na závěr děkuji všem účastníkům plesu za účast, doufám, že jste se všichni dobře bavili :-) a těším se na setkání na našem příštím plese v roce 2008. Pokud někdo z Vás máte nějaké připomínky nebo náměty na vylepšení příštího ročníku plesu, tak je napište buď do komentáře k tomuto článku nebo mi je pošlete e-mailem na soucek@maestroclub.cz.
Veškeré informace o letošním plese se dozvíte na stránkách věnovaných speciálně této akci http://ples2007.maestroclub.cz.
Petr SoučekPřidat odkaz na článek:
Facebook Facebook  Linkuj.cz Linkuj  Pozrisi.sk  Park.sk  TOPodkazy.cz  LinkedIn  Twitter  Jagg  Bookmarky  Vybrali.sme Vybrali SME  Topclanky  Mediablog  Google Google  digg  Del.icio.us

 
[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Petr Souček | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek Facebook)

Dnes: 26. 01. 2022

Společenský ples SOBOTA 9.2.2019 - pozvánka - klikni pro více informací!

   Reklama
GEFOS a.s. - generální partner 5. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2007

Geodézie Česká Třebová s.r.o. - hlavní partner 6. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2008

   Partneři
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

Poskytovatelem hostingových a housingových služeb je společnost IGNUM - ještě lepší hosting

Náš sportovní klub se stal partnerem společnosti Benefit Plus

Mapové podklady na náš server poskytuje Kartografie Praha, a.s.   Kalendář
<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

   Přehled akcí

Databáze je prázdná!

starší akce ...


   Kniha hostů
Kniha obsahuje 22 zpráv
• 11.09.2020: Moztrad
My Page
• 11.09.2020: Moztrad
Hi All
• 22.09.2016: anděl
vaněček kolovraty

   Doporučujeme
Ikonka
 
Ikonka
 
Magazín fotbalových trenérů trenink.com
 
Cyklistická mapa  Prahy, Praha je pro kolo průjezdná ... - pokud víme kudy.
 
tvorenicko.com - stránky o tvoření (aranžování, batika, decoupage, fimo, korálky, pedig, malba na textil, smalt, vitráže, Vánoce a Velikonoce, adventní věnce a mnoho dalšího). Najdete zde popisy technik, návody krok za krokem a rozsáhlou fotogalerii výrobků., Zde bude nějaký popis stránky ...
 
Volejbalové souvislosti vážně i s nadhledem, komentáře, metodika, kempy.
 
krocan.com - bowlingové turnaje
 
Amatérská bowlingová liga ABL
 
Gravírování, laserování, rytí, porývání - gravirovani-praha.cz
 
Nohec magazín
 
Volejbal Metodika
 

   Poslední 3 komentáře
Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:49:41, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj v Nebušicích)

Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:48:15, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 2 - nohejbalový turnaj v Kolovratech)

ještě několik fotek (2013-01-14 22:19:49, Petr Souček): ... je možné najít na stránkách osady, viz ...   (Nohejbalový turnaj v Údolí ticha zůstal nedohrán)


   Čtenář
Neznámý čtenář

Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře

Web site powered by phpRS                 Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Připomínky a dotazy ke stránkám zasílejte na adresu webmaster@maestroclub.cz.

MAESTRO CLUB Kolovraty © 2005-2008. Připojeno přes IGNUM - ještě lepší hosting