MAESTRO CLUB Kolovraty
Cvičení pro ženy Bowling Volejbal Nohejbal Vodácká turistika MAESTRO CLUB Kolovraty - úvod 10 let MAESTRO CLUBU Kolovraty (2001 - 2011)
   Hlavní menu

   Reklama
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

   Náhodná fotografie
Playoff  MAVL ročníku 2005/2006 o celkové 10. místo v 5. lize [20060325_hra061_lightblackframe.jpg]

   Kontakt
MAESTRO CLUB Kolovraty
Mírová 260/3
103 00 Praha 10 - Kolovraty
Telefon: 26771 0772
Mobil: 604 695 462
E-mail: info@maestroclub.cz
Web: http://www.maestroclub.cz

: 26525721
DIČ : CZ 26525721

Oč ČSTV : 3110090
Rč ČSRS : 977
Člen ČNS

Číslo BÚ: 2500551721/2010
Banka: Fio banka, a.s. , Praha 1

Živnostenský list: " Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím "

   Návštěvnost

   RSS zdroje

   Vyhledávání
Google

Hledej na stránkách
MAESTRO CLUBU!


Rozšírené vyhledávání

téma

* Nohejbalový turnaj trojic Uhříněves 2007: pohár zůstal doma

Vydáno dne 04. 09. 2007 (5686 přečtení)

Obrázek k článku

V sobotu 1. září 2007 proběhl v Uhříněvsi další ročník nohejbalového turnaje trojic našeho sportovního klubu. Chcete-li se dozvědět více, tak si nenechte ujít následující článek. Samozřejmě nezapomeňte nahlédnout do naší fotogalerie.


Po dvouleté pauze jsme se rozhodli opět uspořádat nohejbalový turnaj trojic. Věřili jsme, že budeme úspěšnější než v roce 2004, kdy jsme turnaj museli pro nedostatek družstev zrušit. Pro turnaj jsme si vybrali sportovní areál volejbalového oddílu TJ Uhříněves, který disponuje dvojicí antukových kurtů. Počet přihlášených týmů se nakonec v pátek (den před turnajem) vyšplhal na 8 družstev. Mezi tímto oktetem byly i dva naše týmy. Chvíli to sice vypadalo, že postavíme tým jen jeden, pak jsme dokonce uvažovali o týmech třech, ale nakonec jsme v sobotu opravdu postavili týmy dva.

Složení našeho Áčka nikoho nepřekvapí, neboť se v něm objevila známá trojice Petr Souček, Tomáš Stoklasa a Pavel Martínek. Naopak v Béčku se objevily nové tváře. Již otřelého klubového reprezentanta Jirku Hrnčíře ml. doplnili Jarolím Horáček a Petr Pavlů.

V sobotu pro nás turnaj tradičně začíná krátce po sedmé hodině ranní. Kompletně připravit areál pro příchozí nám dalo zabrat a teprve krátce před devátou jsme byli připraveni. Tou dobou tam již byli naši známí Jarda s Pepou z Mnichovic, kteří se nám tradičně starají o občerstvení na turnaji. Takže příchozím malé zpoždění vůbec nevadilo, neboť si je mohli zpříjemnit konzumací jídla a pití. Přesně v 9:00 jsme mohli turnaj oficiálně zahájit – bylo nutné seznámit účastníky turnaje s hracím systémem. Nakonec jsme zvolili nejspravedlivější systém jedné skupiny, ve které se utká každý s každým. Ještě všem popřát mnoho zdaru a mohlo se jít na kurt.

Zahajovací utkání obstaraly týmy Albatros a Chodov. Na druhém kurtu se představily Čufty a Sešlost. Hned úvodní zápasy ukázaly, že se bude na co koukat. V dalších zápasech již na antukové kurty nastoupili i naši zástupci. MAESTRO A vyzvalo hráče ASK Slavia Praha (http://www.askslavia.webzdarma.cz) a od začátku si udržovalo mírný náskok, který v obou setech proměnilo ve vítězství 10:7 respektive 10:8. V souběžně hraném utkání si MAESTRO B poradilo ve třech setech s týmem Ultima (http://www.ultimaklapteam.com). Po prvním prohraném setu 6:10, ve kterém se naše nově sestavená trojice ještě sehrávala, další dva sety zvládla lépe a připsala si vítězství 10:4 a 10:8.

V dalším kole čekal Áčko daleko těžší soupeř tým Čufty. V prvním setu jsme po nádherných výměnách a pěkném nohejbalu zvítězili 10:5. V setu druhém se soupeř zlepšil, ale přesto jsme si udržovali malé vedení až do stavu 6:5. Za tohoto stavu se nám přestalo dařit a tým Čufty se čtyřbodovým trhákem ujal vedení 9:6. My jsme se ovšem nevzdali a několika přesně mířenými míči jsme skóre obrátili v náš prospěch a vítězství 10:9 bylo na světě. MAESTRO B si v dalším svém utkání poradilo s týmem Chodov 2:0 na sety (10:9, 10:7).

MAESTRO A v dalším zápase čekal tým Ultima. V prvním setu se projevilo podcenění soupeře, neboť vítězství v tomto zápase mělo být povinností. Úvod setu tomu také nasvědčoval, snadno jsme získali tříbodové vedení, které jsme drželi až do stavu 9:6. Desátý bod jsme ovšem v tomto setu již nezískali a vítězství v setu darovali soupeři – 9:10. V dalších dvou setech jsme již nenechali nikoho na pochybách, kdo je na kurtu pánem a soupeře smetli z kurtu 10:1 a 10:2. Tak skvělý začátek nikdo z nás nečekal – po 5 odehraných zápasech mají naše týmy na svém kontě 5 vítězství! Béčko v tomto kole narazilo na Sešlost a z kurtu si odneslo nelichotivou porážku 4:10 a 1:10.

Po tomto kole jsme naplánovali krátkou přestávku, ve které se mohli hráči občerstvit. Hra 8 týmů na dvou kurtech totiž nedává mnoho prostoru k občerstvení. Samozřejmě zkušení borci zvládnou v krátké pauze i několik piv a výborných klobás, ale ne všichni jsme v této kategorii přeborníky :-). Po zasloužené pauze nás čekalo klubové derby MAESTRO A versus MAESTRO B. Úvod zápasu patřil překvapivě Béčku, které se ujalo vedení 2:0. Až do poloviny setu si udržovalo malé vedení. Ve druhé polovině setu se již projevily zkušenosti Áčka a také bylo znát, že Jarda se před zápasem posilnil dvěma plátky grilovaného masa (tentokrát bylo opravdu vynikající – výběr marinády se povedl na jedničku), které notně zapil výborným pivem. A tak vítězství 10:7 nám spadlo do klína prakticky samo :-). Druhý set již patřil jednoznačně Áčku, které si dokráčelo ke čtvrtému vítězství výsledkem 10:5.

Nyní už bylo více než jasné, že MAESTRO A má turnaj rozehrán výborně a neskončit mezi prvními třemi by bylo zklamáním. Pro jistotu třetího místa zbývalo vyhrát jedno ze tří posledních utkání. Béčko mělo reálnou šanci bojovat o 4. místo.

Další kolo svedlo proti sobě dosud neporažené MAESTRO A a tým Sešlost. Hned od prvních míčů bylo jasné, že jsme narazili na zatím nejtěžšího soupeře. Než jsme se pořádně dostali do hry, tak jsme set ztratili poměrem 3:10. Ve druhém setu jsme zlepšili svoji hru, soupeř se malinko uspokojil, což vyústilo v naše vedení 8:7. Za tohoto stavu jsme několikrát útočili na zisk devátého bodu, ale soupeř byl vždy dobře postaven a nakonec set získal v poměru 10:8. MAESTRO B se utkalo s týmem Albatros, který si s ním poradil bez větších problémů dvakrát 4:10.

V předposledním kole MAESTRO A vyzvalo tým Chodov, se kterým si dle papírových předpokladů mělo hladce poradit. Bohužel úvod setu nás nezastihl v dobré pohodě a koncentraci a skóre během chvíle narostlo na hrozivých 2:6 ve prospěch soupeře. Tuto ztrátu jsme do konce setu již nedokázali stáhnout a prohráli první set 8:10. Povinnost vyhrát a zajistit si třetí místo nám svazovala ruce a nohy. Úvod druhého setu nám opět nevyšel – 1:6! Naštěstí jsme se nevzdali a díky zlepšení celé trojice jsme povolili soupeři ve druhém setu již jen jeden bod a vyhráli jej 10:7. Před třetím setem jsme si řekli, že nám již nesmí utéct začátek setu. Bohužel bylo to ještě horší – 0:6! Soupeř se ale nabídnuté šance zalekl a my jsme po heroickém výkonu vydřeli vítězství 10:8. MAESTRO B si v souběžně hraném zápase poradilo s ASK SLAVIA Praha. Po vyrovnaném průběhu vyhrálo až ve třech setech 9:10 a dvakrát 10:8.

V závěrečném kole Béčko změřilo síly v přímém souboji o 4. místo s týmem Čufty. Tým Čufty byl nakonec šťastnější a vyhrál ve dvou setech 10:8 a 10:6. Na naší rezervu zbylo celkové páté místo. Na Áčko čekal v posledním zápase Albatros (http://albatros.xf.cz/). Karty byly rozdány jasně – pokud jsme chtěli myslet na lepší než 3. místo, tak jsme museli zvítězit 2:0. Vítězství 2:1 pro nás nic neřešilo, jen bychom pomohli k celkovému vítězství týmu Sešlost. Bohužel od prvních míčů bylo jasné, že v tomto zápase budeme tahat za kratší konec. Na soupeře jsme neměli a přes naši snahu a několik pěkných výměn jsme odešli poraženi hladce 4:10 a 4:10. Ani tento výsledek nám ovšem nemohl pokazit radost z celkového třetího místa v turnaji.

Zbývalo vyhlásit výsledky, předat ceny a poháry. Ještě jednou tedy zrekapituluji, že na prvním místě se umístil Albatros, na druhém místě Sešlost a na třetím místě MAESTRO A. Naše rezerva MAESTRO B se umístila na celkovém pátém místě.

Pro milovníky statistik dodávám, že během turnaje se hrálo 28 utkání, 65 setů, ve kterých se bojovalo o 1 041 míčů. Největší počet vítězných míčů zahráli hráči Albatrosu (156), naopak nejméně hráči Ultimy (89). Nejvíce si zahráli hráči Chodova, kteří jako jediní během turnaje hráli 18 setů (ani 7 vítězných jim ovšem nestačilo na lepší, než 6. místo). Ostatní týmy si vystačily s 16 odehranými sety.

Na tomto místě se sluší poděkovat všem hráčům za předvedenou hru, pořadatelům za pomoc při turnaji (zde musím jmenovitě vyzdvihnout Janu a Kamila Konečného, Jiřku Součkovou a Pavlu Bartošovou), protože s jejich pomocí měl turnaj správné tempo a řád. Nemalý dík patří také Jardovi a Pepovi z Mnichovic, kteří se nám postarali o občerstvení!

Na úplném závěru se sluší zhodnotit výkon našich týmů. Oba týmy předvedly, že po dlouhé době se nám v MAESTRO CLUBU sešla výborná nohejbalová parta, která může směle soupeřit s ostatními. Třetí a páté místo v konkurenci 8 týmů patří k tomu nejlepšímu, co se členům nohejbalového oddílu ve své historii povedlo. Jen tak dál!

Podrobné informace najdete na speciálních stránkách věnovaných turnaji - http://nohejbal-uhrineves2007.maestroclub.cz/ (kompletní výsledky ve formátu PDF).

 Petr Souček, MAESTRO CLUB KolovratyPřidat odkaz na článek:
Facebook Facebook  Linkuj.cz Linkuj  Pozrisi.sk  Park.sk  TOPodkazy.cz  LinkedIn  Twitter  Jagg  Bookmarky  Vybrali.sme Vybrali SME  Topclanky  Mediablog  Google Google  digg  Del.icio.us

 Související články:
KOLOVRATSKÝ DLOUBÁK 2017 je minulostí (09.12.2018)
Zimní pohár č. 4 - nohejbalový turnaj na Pankráci (12.03.2016)
Zimní pohár č. 3 - nohejbalový turnaj v Radotíně (27.02.2016)
Zimní pohár č. 2 - nohejbalový turnaj v Kolovratech (13.02.2016)
Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj v Nebušicích (30.01.2016)
Vánoční KOLOVRATSKÝ DLOUBÁK ovládl Úsvit (01.01.2016)
Návštěva nohejbalového superfinále v Nymburce (15.11.2015)
Nohejbalová dokopná U Boudů (15.11.2015)
Městský přebor družstev v nohejbale 2015, shrnutí (15.11.2015)
Vítězný nohejbalový turnaj v Květnici (15.11.2015)
Nohejbalový turnaj v Horních Počernicích (15.11.2015)
MPD2015: třetí třída spěje do finiše (29.08.2015)
Kolovratský dloubák poprvé (29.08.2015)
Soustředění nohejbalového oddílu ve Velké Jesenici (29.08.2015)
Nohejbal: přátelské utkání proti Žlutým Lázním (22.03.2015)
Vánoční nohejbalový turnaj ovládlo Pompo (07.02.2015)
Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj na Pankráci (04.02.2015)
Zakončení nohejbalové soutěže (04.10.2014)
Nohejbalový turnaj trojic Kráter 2014 (30.08.2014)
Nohejbal: teplé pivo přispělo k výborné úrovni turnaje (24.08.2014)
Nohejbalový turnaj trojic na TO Zapomenutých (10.08.2014)
Nohejbalový turnaj v Nespekách ozdoben druhým místem (06.07.2014)
Nohejbal: čtvrté místo v Braníku (29.06.2014)
Úvod nohejbalové soutěže (26.04.2014)
Přátelské nohejbalové utkání se Žlutými Lázněmi (26.04.2014)
Městský přebor družstev v nohejbale v roce 2013 (30.12.2013)
Vánoční nohejbalový turnaj letos vítězný (30.12.2013)
Výborně rozehraný turnaj v Ledči ukončilo Pavlovo zranění (30.12.2013)
Nohejbalový turnaj Uhříněves ve znamení desítek (25.08.2013)
Nohejbalový turnaj U Dubu (25.08.2013)
Nohejbalové soustředění ve Velké Jesenici (04.08.2013)
Přátelské utkání s Viktorkou Vestec (24.02.2013)
Přátelské utkání s ABC Bráník (24.02.2013)
Vánoční nohejbalový pohár putoval do Hořovic (06.01.2013)
MPD2012: Oslava postupu na Solidě (26.12.2012)
MPD2012: Postupová remíza se Sokolem Roztoky (23.09.2012)
MPD2012: Modřanská výhra se nerodila lehce (09.09.2012)
Nohejbalový turnaj v Uhříněvsi ovládla Čáslav (26.08.2012)
Bezzubá nohejbalová sobota v Černošicích (26.08.2012)
MPD2012: Zasloužená remíza s lídrem skupiny (21.07.2012)
MPD2012: Vršovické drama se šťastným koncem (21.07.2012)
MPD2012: Neplánované domácí drama se Záběhlicemi (21.07.2012)
MPD2012: Hladké domácí vítězství (03.06.2012)
MPD2012: těsná prohra v Roztokách (03.06.2012)
Nohejbalové soustřední na Máchově jezeře (03.06.2012)
Nohejbalový turnaj v Údolí ticha zůstal nedohrán (07.05.2012)
MPD2012: domácí utkání s Modřany nám vyšlo (06.05.2012)
MPD2012: černá středa v Radotíně (06.05.2012)
MPD2012: první domácí utkání ve druhé třídě (22.04.2012)
MPD2012: první zápas ve druhé třídě bez kapitána (21.04.2012)
Přátelské nohejbalové utkání s Vestcem (11.03.2012)
Vánoční zakončení sezóny (15.01.2012)
Účast na nohejbalovém turnaji O POHÁR MISTRŮ (03.12.2011)
Velká Jesenice: Posvícenská posvícením neskončila (03.12.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Petr Souček (20.11.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Karel Měřínský (06.11.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Jiří Dlouhý (30.10.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Pavel Martínek (30.10.2011)
MPD2011: Poslední korálek navlečen, oslavy propukají (13.10.2011)
MPD2011: Výhra v Řeporyjích jistí postup (18.09.2011)
Nohejbalový turnaj na Meridě se vydařil (18.09.2011)
MPD2011: Povinná domácí výhra nad Libocí (18.09.2011)
Nohejbalový turnaj po všech stránkách vydařený (30.08.2011)
Nohejbalový turnaj trojic na Louisianě (29.08.2011)
Černá sobota v Libni na T.O. Zapomenutých (02.07.2011)
Nohejbalové soustředění opět velmi vydařené (26.06.2011)
Promarněný postup do čtvrtfinále na Branické patě (26.06.2011)
MPD2011: nervózní utkání v Jenštejně jsme zvládli na výbornou (26.06.2011)
Účast na nohejbalových přeborech Prahy (trojice) (26.06.2011)
MPD2011: Povinná domácí výhra nad Petrovicemi (19.06.2011)
MPD2011: první letošní ztráta přišla na Zelené Lišce (19.06.2011)
MPD2011: výhra nad týmem Stop Zevling (30.05.2011)
MPD2011: Výhra nad Řeporyjemi se nerodila lehce (23.05.2011)
MPD2011: čtvrté vítězství si vezeme z Liboci (15.05.2011)
Páté místo v nohejbalovém Vestci (02.05.2011)
Nohejbalový turnaj - XIX. Řeporyjský kraťas (02.05.2011)
Desáté narozeniny v nohejbalovém rytmu (01.05.2011)
MPD2010: nohejbalová soutěž v roce 2010 - shrnutí (01.05.2011)
MPD2011: Dalšího kanára si z Kolovrat odvezlo Béčko Jenštejna (01.05.2011)
MPD2011: Další výhra v Petrovicích (29.04.2011)
MPD2011: Úvod nám vyšel na výbornou (29.04.2011)
Vánoční nohejbalový turnaj ovládla Citadela (31.12.2010)
Nohejbalový turnaj trojic v Dobřichovicích (19.10.2010)
Nohejbalový turnaj dvojic v Konojedech (17.10.2010)
MPD2010: závěrečné utkání jsme zvládli (26.09.2010)
MPD2010: Opět vyhrocené utkání s Modřany (26.09.2010)
MPD2010: Dramatické utkání s Petrovicemi jsme zvládli (26.09.2010)
MPD2010: Ztráta dobře rozehraného utkání (06.09.2010)
Nohejbalový turnaj trojic v Markovičkách (05.09.2010)
V Běchovicích se nakonec hrálo (28.08.2010)
Počasí našemu nohejbalovému turnaji přálo (28.08.2010)
Turnaj dvojek U Dubu (28.07.2010)
Turnaj dvojek v Konojedech (27.07.2010)
Přátelské utkání s Vestcem (26.07.2010)
Nohejbalové soustředění na Křivoklátě více než vydařené (06.07.2010)
MPD2010: Cenná domácí výhra proti PSVS (01.07.2010)
MPD2010: Další výhra v Řeporyjích (01.07.2010)
MPD2010: Konečně 'skutečná' výhra ve třetí třídě (01.06.2010)
Jednorázové přebory Prahy trojic ovládla znovu Solidarita (31.05.2010)
MPD2010: Domácí remíza proti Modřanům (27.05.2010)
MPD2010: Z Petrovic jsme body nepřivezli (26.05.2010)
MPD2010: domácí remíza s Hasiči Praha (09.05.2010)
MPD2010: příliš krutá prohra v Krči (09.05.2010)
MPD2010: úvodní výhra ve třetí třídě (05.05.2010)
Vánoční nohejbalový turnaj - úspěšné zakončení sezóny (03.01.2010)
Vítězné přátelské utkání proti Jenštejnu v Boleslavi (12.12.2009)
Nohejbalový turnaj U Budyho = třetí místo! (25.10.2009)
Nohejbalový maraton ve Velké Jesenici (04.10.2009)
Nohejbalový turnaj trojic ve Vrdech u Čáslavi (04.10.2009)
MPD2009: Postupové utkání proti Modřanům (26.09.2009)
MPD2009: Jednoznačná výhra na Liboci (20.09.2009)
MPD2009: napínavý duel o druhou příčku s ETC (10.09.2009)
MPD2009: povinná domácí výhra nad Lokomotivou B (03.09.2009)
Promoklý nohejbalový turnaj trojic v Poniklé (02.09.2009)
Nohejbalový turnaj našeho klubu v Uhříněvsi (29.08.2009)
Sluncem zalitý nohejbalový turnaj v S.O. U dubu (11.08.2009)
Nohejbalový turnaj v Jenštejně - návrat na zem (10.08.2009)
Překrásný turnaj na Libeňském ostrově ozdoben třetím místem (06.07.2009)
MPD2009: promoklé úterý a utkání na Oáze (06.07.2009)
MPD2009: deváté kolo přineslo domácí výhru nad Pankrácí (22.06.2009)
MPD2009: Vyhrocené utkání v Jenštejně (15.06.2009)
Vítězství na nohejbalovém turnaji v Jenštejně (09.06.2009)
Jednorázové přebory Prahy v nohejbale trojic ovládla Solidarita (04.06.2009)
MPD2009: Bitva o druhé místo proti Modřanům (26.05.2009)
MPD2009: Jednoznačná záležitost - MAESTRO : Liboc B (25.05.2009)
Soustředění nohejbalového oddílu na Křivoklátě (20.05.2009)
MPD2009: další remízové drama - tentokrát s ETC (19.05.2009)
MPD2009: jasná výhra v Liboci proti Lokomotivě B (07.05.2009)
MPD2009: větrné domácí drama s Oázou D (30.04.2009)
MPD2009: první letošní výhra na Pankráci (26.04.2009)
MPD2009: úvodní domácí remíza proti SK Jenštejn B (20.04.2009)
Poslední generálka na nohejbalovou soutěž proti ABC Bráník (03.04.2009)
Jablíčko open 2009 - nohejbalový turnaj trojic v Petrovicích (31.01.2009)
Vánoční nohejbalový turnaj trojic v Kolovratech se vydařil (06.01.2009)
Návštěva na MS v nohejbale, Nymburk 2008 (24.12.2008)
Přátelské utkání v nohejbale s týmem Jenštejn B (20.11.2008)
MPD2008: Premiérová účast v nohejbalové soutěži - shrnutí (28.09.2008)
MPD2008: Úspěšné zakončení nohejbalové soutěže proti Lokomotivě B (25.09.2008)
MPD 2008: Druhá výhra nad týmem “Jenštejn B” v nadstavbové části soutěže (22.09.2008)
MPD2008: domácí výhra nad Lokomotivou B (09.09.2008)
Nohejbalový turnaj našeho klubu v Uhříněvsi (07.09.2008)
MPD2008: vysoká výhra v Jenštejně (07.09.2008)
MPD2008: větrné nohejbalové utkání na Pankráci (25.06.2008)
MPD2008: kruté vystřízlivění na Oáze (18.06.2008)
MPD2008: nečekané domácí vítězství nad SK Zbraslav (13.06.2008)
MPD2008: dramatické domácí utkání proti TJ Modřany (11.06.2008)
Nohejbalový turnaj v Dubečku (26.05.2008)
MPD2008: první domácí vítězství proti Pankrác D (21.05.2008)
MPD2008: Ztráta nadějného vedení na Zbraslavi (08.05.2008)
MPD2008: modřanské drama se sladkým koncem (27.04.2008)
MPD2008: Premiéra v nohejbalové soutěži (18.04.2008)
Nohejbal: přátelské utkání s týmem Jenštejn B (15.04.2008)
4. ročník memoriálu Jiřího Počty, tentokrát v Průhonicích (05.03.2008)
Dubeček: pohár nám opět těsně unikl ... (23.09.2007)
Nohejbalový turnaj v Dubečku se vydařil (24.05.2007)
3. ročník Memoriálu Jiřího Počty ovládli hráči Čakovic (28.12.2006)
Vánoční Uhříněves 2005 - vyprávění (03.01.2006)
Cena „Metuje“ – vyprávění o nohejbalovém turnaji ve Velké Jesenici (09.09.2005)
Nohejbalový turnaj v Průhonicích (26.03.2005)
Účast na nohejbalových turnajích a přátelských zápasech v letech 2001 - 2004 (12.03.2005)
Nohejbalové turnaje pořádané klubem v letech 2001-2004 (12.03.2005)
Nohejbalový turnaj MAESTRO v Kolovratech (31.8.2002) (12.03.2005)
Nohejbalový turnaj ve Velké Jesenici s dobrovolníky (13.7.2002) (12.03.2005)
Druhý nohejbalový zápas mezi SITELem a (skoro) V.I.P MAESTRO CLUB Kolovraty (12.03.2005)
První kolovratský turnaj (12.03.2005)
Pojednání o 2. nohejbalovém zápase (12.03.2005)
Vyprávění o 3. turnaji v nohejbale v Dubečku (12.03.2005)
Krátká zpráva o nohejbalovém turnaji v Běchovicích (12.03.2005)
Pohled na turnaj očima lepšího Béčka (12.03.2005)
Vyprávění o 2.turnaji našeho nohejbalového týmu (12.03.2005)
Rozhovor s trenérem (po 1. turnaji) (12.03.2005)
... ještě něco, co bych dodal (k 1. turnaji) (12.03.2005)
Střízlivý pohled na opilý turnaj v Dubečku (12.03.2005)
Vyprávění o 1. turnaji našeho nohejbalového týmu (12.03.2005)
Pojednání o 1. nohejbalovém zápase (12.03.2005)

[Akt. známka: 5,00] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Petr Souček | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek Facebook)

Dnes: 05. 12. 2021

Společenský ples SOBOTA 9.2.2019 - pozvánka - klikni pro více informací!

   Reklama
GEFOS a.s. - generální partner 5. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2007

Geodézie Česká Třebová s.r.o. - hlavní partner 6. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2008

   Partneři
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

Poskytovatelem hostingových a housingových služeb je společnost IGNUM - ještě lepší hosting

Náš sportovní klub se stal partnerem společnosti Benefit Plus

Mapové podklady na náš server poskytuje Kartografie Praha, a.s.   Kalendář
<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

   Přehled akcí

Databáze je prázdná!

starší akce ...


   Kniha hostů
Kniha obsahuje 22 zpráv
• 11.09.2020: Moztrad
My Page
• 11.09.2020: Moztrad
Hi All
• 22.09.2016: anděl
vaněček kolovraty

   Doporučujeme
Ikonka
 
Ikonka
 
Magazín fotbalových trenérů trenink.com
 
Cyklistická mapa  Prahy, Praha je pro kolo průjezdná ... - pokud víme kudy.
 
tvorenicko.com - stránky o tvoření (aranžování, batika, decoupage, fimo, korálky, pedig, malba na textil, smalt, vitráže, Vánoce a Velikonoce, adventní věnce a mnoho dalšího). Najdete zde popisy technik, návody krok za krokem a rozsáhlou fotogalerii výrobků., Zde bude nějaký popis stránky ...
 
Volejbalové souvislosti vážně i s nadhledem, komentáře, metodika, kempy.
 
krocan.com - bowlingové turnaje
 
Amatérská bowlingová liga ABL
 
Gravírování, laserování, rytí, porývání - gravirovani-praha.cz
 
Nohec magazín
 
Volejbal Metodika
 

   Poslední 3 komentáře
Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:49:41, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj v Nebušicích)

Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:48:15, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 2 - nohejbalový turnaj v Kolovratech)

ještě několik fotek (2013-01-14 22:19:49, Petr Souček): ... je možné najít na stránkách osady, viz ...   (Nohejbalový turnaj v Údolí ticha zůstal nedohrán)


   Čtenář
Neznámý čtenář

Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře

Web site powered by phpRS                 Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Připomínky a dotazy ke stránkám zasílejte na adresu webmaster@maestroclub.cz.

MAESTRO CLUB Kolovraty © 2005-2008. Připojeno přes IGNUM - ještě lepší hosting