MAESTRO CLUB Kolovraty
Cvičení pro ženy Bowling Volejbal Nohejbal Vodácká turistika MAESTRO CLUB Kolovraty - úvod 10 let MAESTRO CLUBU Kolovraty (2001 - 2011)
   Hlavní menu

   Reklama


   Náhodná fotografie
8. ročník volejbalového turnaje oboru G+K 2010, Sobota 22.5.2010, hala ČVUT, Pod Julisko, Praha 6 [ceny-p1100216.jpg]

   Kontakt
MAESTRO CLUB Kolovraty
Mírová 260/3
103 00 Praha 10 - Kolovraty
Telefon: 26771 0772
Mobil: 604 695 462
E-mail: info@maestroclub.cz
Web: http://www.maestroclub.cz

: 26525721
DIČ : CZ 26525721

Oč ČSTV : 3110090
Rč ČSRS : 977
Člen ČNS

Číslo BÚ: 2500551721/2010
Banka: Fio banka, a.s. , Praha 1

Živnostenský list: " Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím "

   Návštěvnost

   RSS zdroje

   Vyhledávání
Google

Hledej na stránkách
MAESTRO CLUBU!


Rozšírené vyhledávání

téma

* 6. ročník volejbalového turnaje geodetů a kartografů

Vydáno dne 26. 05. 2008 (4458 přečtení)

Obrázek k článku

V sobotu 17. května 2008 proběhl další ročník volejbalového turnaje geodetů a kartografů. Stejně jako v loňském roce se konal v hale ČVUT v pražských Dejvicích. Jaké výsledky přinesl letošní ročník? Kdo se radoval z prvenství? To vše se dozvíte při čtení následujícího článku.


Hala ČVUT Na Julisce hostila třetí květnovou sobotu již šestý ročník volejbalového klání všech geodetů a kartografů. Přípravy na jednu z největších geodetických akcí v České republice začínají o mnoho týdnů dříve. Letos se nám podařilo ve spolupráci se studenty oboru GK Fakulty stavební získat podporu od Studentské grantové soutěže ČVUT v Praze, a tak jsme mohli zajistit pro studentské týmy ještě výhodnější ceny startovného než v loňském roce. Bohužel ani symbolické startovné nepřilákalo více studentů, ale k tomu se dostaneme později.
Turnaj měl naplánován začátek na 8:30. První účastníci se do haly začali trousit už krátce po půl osmé. Tou dobou skupina pořadatelů (převážně z pořádajícího klubu MAESTRO CLUB Kolovraty) již připravovala jednotlivé kurty a halu na turnaj. Slavnostní zahájení turnaje začalo kolem deváté hodiny. V hale bylo již přítomno 20 z 22 původně nahlášených týmů. Poslední dva týmy nedorazily. Družstvo MAXOV se omluvilo předem již ve čtvrtek. Tým Cartotrophy (kartografové a geoinformatici Masarykovy univerzity) nedorazil a omluvou se neobtěžoval :-(.
Všech 20 týmů přivítal prezident sportovního klubu MAESTRO CLUB Kolovraty Ing. Petr Souček, který se navíc pro dnešek ujal funkce ředitele turnaje. Hned v úvodu poděkoval partnerům turnaje, bez jejichž pomoci bychom turnaje organizovali jen těžko. Mezi prvními jmenoval generálního partnera - společnost Gefos a.s. a hlavního partnera - firmu Geodézie Česká Třebová s.r.o.. Po nich následovaly další partneři - firmy AZIMUT CZ s.r.o. a GKS-geodetická kancelář, s.r.o. a nesmím zapomenout ani na mediální partnery akce, kterými se letos staly časopisy Zeměměřič (časopis o geodézii, kartografii, katastru nemovitostí, GIS, GPS, DPZ a PÚ) a GeoBusiness (časopis "srozumitelně o geoinformatice v praxi"), portály GEOINFORMATIKA.SK (geoinformačný portál o geografických informáciach, atd.) a Rsport (sportovní server).
Dále představil sextet rozhodčích, kteří sobotní utkání řídili. Řízení jednotlivých zápasů se ujali Alena Pechá, Kamil Lhoták, Diana Vaníčková, Kateřina Bádalová, Jana Strachanová a Jan Strachan. Všechny přítomné pozval do stánku s občerstvením, které tradičně provozuje Jarda Vojíř z Mnichovic. Poté už předal slovo Prof. Ing. Bohuslavovi Veverkovi, DrSC. (profesor kartografie na Fakultě stavební ČVUT v Praze), který již potřetí převzal záštitu nad touto volejbalovou akcí. Profesor Veverka po krátkém projevu, ve kterém vyzvihl krásu tohoto sportovního odvětví, turnaj oficiálně zahájil.
Následovalo rozlosování týmů do pěti skupin. Při registraci dostal každý účastník turnaje prostřednictvím svého kapitána účastnické tričko, které bude pro každého pěknou vzpomínkou. V první skupině U označené po dikobrazovi srstnatonosém (MAESTRO CLUB Kolovraty je od roku 2006 adoptivním rodičem tohoto svěřence v pražské Zoo) se kromě nasazeného MAESTRO CLUBU Kolovraty představili partneři turnaje Azimut, GKS Sokolov a tradiční účatník VC Pulci.
Do druhé skupiny V (skupina leguána nosorohého) k nasazenému týmu Gefos Praha los přiřadil dva studentské týmy Pouliční směska (studenti 4. ročníku oboru GK na Fsv ČVUT) a VSK MNČ (studenti oboru GK na Fsv ČVUT) a družstvo firmy Geos Litoměřice, kterou všichni známe jako pořadatele tradiční GEODESIA RALLYE ČR (11. října 2008 v Litoměřicích se bude konat již 44. ročník).
Ve třetí skupině X - psouna prériového na sebe narazily firemní týmy SK GEO Č. Třebová, Gefos Jih a Gepard a loňský finalista Hrobeso XX.
Čtvrtou skupinu Y (skupina hrocha obojživelného) vytvořila družstva Jirčany, Pat a Mat, Geoprogres a Ouřadové z ČÚZK Praha.
A konečně v páté skupině Z (skupina tygra ussurijského) mezi sebou bojovaly týmy GEO ČB (geodeti z Českých Budějovic), Ročník 1987, Plzeňská směs (směs geodetů z Plzeňského kraje) a Oldies (pedagogové ČVUT a jejich přátelé).
Krátce před půl desátou se rozhořely na pěti kurtech boje v základních skupinách. Do osmifinále postupovala z každé skupiny trojice nejlepších. Družstva na 4. místech ze všech skupin si zahrála malé play-off o 16. místo.
Nejvyrovnanější skupina byla právě skupina U, ve které nastoupilo družstvo MAESTRO CLUBU Kolovraty, za které nastoupili Jana Konečná, Pavlína Rudová, Petr Souček, Vráťa Filler, Kuba Kostelecký, Pavel Pisk, Jirka Havelka a Ivo Hasalík. V prvním utkání jsme remizovali s GKS Sokolov 1:1. Ve svém druhém vystoupení jsme porazili Azimut 2:0 na sety. V závěrečném zápase jsme podcenili tým VC Pulci a po vyrovnaném průběhu obou setu jsme odcházeli poraženi 0:2. Tím jsme výrazně zkomplikovaly výsledky celé skupiny, neboť v tomto okamžiku měly všechny týmy 3 body a o celkovém pořadí musely rozhodnout jednotlivé míče. Nakonec na tom nejlépe byl Azimut (+34), před GKS Sokolov (+24) a naším klubem MAESTRO CLUB Kolovraty (+23). Poslední nepostupové místo zbylo na VC Pulci (-1).
Ve skupině V překvapivě ztratil loňský vítěz Gefos Praha jeden bod za remízu s týmem Geos Litoměřice. Soupeři naopak tento bod pomohl k postupu do osmifinále. Černý Petr ve skupině V zůstal družstvu VSK MNČ, které tím pádem mohlo na obhajobu loňského třetího místa zapomenout.
Ve skupině X nebylo o prvních dvou postupujích pochyb. Družstva SK GEO Č. Třebová a Hrobeso XX přehrála zbytek skupiny rozdílem třídy. Naopak mezi Gefosem Jih a Gepardem rozhodl o postupu Gefosu do osmifinále jediný míč ze vzájemného utkání!
Ve skupině Y hráči Jirčan potvrdili, že v základní skupině se jim daří a vyhráli ji těsně před týmem Pat a Mat. Na třetím místě se umístil Geoprogres, který všechny své zápasy dokázal zremizovat a stal se dnešním remízovým králem. Do malého play-off se ze 4. místa podívají Ouřadové.
Skupina Z měla mít jasné favority v týmu Ročník 1987, ale ten nakonec skončil až druhý za družstvem VK GEO ČB. Třetí místo ve skupině si lehce pohlídala Plzeňská směs. Poslední místo zůstalo pedagogům z týmu Oldies, který tak zůstal jediným družstvem, kterému se v základních skupinách nepodařilo získat žádný bod. Po základních skupinách všichni postupující netrpělivě čekali na rozlosování play-off.
Na los samozřejmě netrpělivě čekala i pětice nepostupujících, která si zahraje v malém play-off o konečné 16. místo a překrásný dárkový balíček. Na vyrovnanou základní skupiny doplatil tým VC Pulci, který nakonec musel do předkola, kde si nedokázal poradit s týmem VSK MNČ. Ze čtveřice Gepard, Oldies, Ouřadové a VSK MNČ si nakonec nejlépe vedl právě tým VSK MNČ, který tak získal krásný dárkový balík za konečné 16. místo.
Nejlepší tým základní části SK GEO Č. Třebová měl v osmifinále volný los a rovnou postupoval do čtvrtfinále. V prvním osmifinále na sebe narazily týmy Ročník 1987 a Pat a Mat. Ročník 1987 po jasně vyhraném prvním setu 25:14 přenechal iniciativu soupeři a nakonec odešel poražen 21:25 a 14:16. Ve druhém osmifinále nastoupil vítěz skupiny U Azimut proti Plzeňské směsi. Oproti papírovým předpokladům podlehl ve dvou setech 15:25, 19:25. Třetí osmifinále nabídlo nervydrásající bitvu mezi Jirčany a Geos Litoměřice. Jirčany lehce ztratily první set 17:25 a i ve druhém zpočátku tahaly za kratší konec. Ale neuvěřitelným závěrem nakonec soupeře ve druhém setu zdolaly 33:31. Ve třetím zkráceném setu dalším infaktovým závěrem 21:19 dokonaly famózní obrat a postoupily do čtvrtfinále.
Ve čtvrtém osmifinále jsme se představili my (MAESTRO CLUB Kolovraty) proti týmu VK GEO ČB. Zde se naplno ukázalo, že náš tým prošel od loňského roku obrovskou proměnou a bez kvalitního smečaře se nemůžeme s těmito týmy měřit. Z družstva, které loni vybojovalo 4. místo, nám pro letošní rok v týmu zůstali akorát Petr Souček a Jana Konečná (Radana Ilčenková byla náš klub reprezentovat na sérii turnajů v plážovém volejbalu, trojice Petr Majer, Hanka Shánělová a Petra Mandíková ukončila členství v klubu a Kamil Konečný je toho času zraněný a během turnaje se ujal funkce hlavního organizátora). Po slušném výkonu a prohře 17:25, 15:25 nám zůstaly brány čtvrtfinále zavřeny. V posledním osmifinále si Pouliční směska lehce poradila s týmem Gefos Jih 25:11 a 25:10. A zkompletovala tak osmičku čtvrtfinalistů.
V prvním čtvrtfinále se představil odpočatý tým SK GEO Č. Třebová a bez větších obtíží si poradil s Pat a Mat 25:13, 25:9. Druhé čtvrtfinále, které bylo reprízou loňského finále, přineslo daleko napínavější podívanou. Hrobeso XX si od začátku udržovalo mírný náskok, a tak až výborný finiš Gefosu Prahu zajistil jeho vítězství v setu 29:27. Ve druhém setu již na palubce Gefos Praha dominoval a zvítězil jasně 25:14.
I třetí čtvrtfinále přineslo v prvním setu dramatickou bitvu, ze které tentokrát vzešla lépe Plzeňská směs, když porazila Jirčany 27:25. Ve druhém setu si Plzeňská směs vítězství pohlídala a po výhře 25:20 se radovala z postupu do semifinále. V posledním čtvrtfinále se utkaly týmy GEO ČB a Pouliční směska. Zcela jednoznačně zvítězila Pouliční směska 25:12, 25:16, a tak tým GEO ČB odsoudila opět k pátému místa (stejně jako v loňském roce).
Obě semifinále byly jasnou záležitostí favoritů. V prvním zvítězil Gefos Praha nad SK GEO Č. Třebová 25:12, 25:13. Ve druhém semifinále si vedla lépe Pouliční směska a nad svojí kolegyní z Plzně (Plzeňská směs) zvítězila 25:14, 25:11. Do finále se tak dostaly dva týmy ze skupiny V a zopakovaly si v něm zápas ze základní skupiny.
V zápase zklamaných semifinalistů si vedl lépe tým SK GEO Č. Třebová, když porazil družstvo Plzeňská směs 25:18, 25:17 a získal zaslouženě třetí místo. Finále mezi týmy Gefos Praha a Pouliční směska nabídlo krásný volejbal a také vítězství Gefosu Praha 2x25:18. Gefos Praha tak obhájil loňské prvenství a mohl začít slavit.
Po krásném finále nás čekalo slavnostní zakončení turnaje s předáním cen. Cenu za čtvrté místo si převzalo družstvo Plzeňská směs. Ze třetího místa, poháru a dárkového koše se radoval tým SK GEO Č. Třebová. Ceny za druhé místo (pohár a dárkový koš) si odnesli hráči družstva Pouliční směska. Před předáním cen vítězi následovalo předání individálního ocenění nejlepšímu smečaři turnaje. Cenu pro tohoto hráče tradičně zajišťuje garant turnaje Prof. Veverka. Z obrovského kravského uzeného jazyku a CD s historickou mapou Čech se mohl radovat hráč poraženého finalisty Petr Vůjtěch.
Nyní přišlo na řadu předání cen letošním vítězům. Stejně jako v loňském roce se z prvního místa radoval tým Gefosu Praha. Letos sice během turnaje (oproti loňskému ročníku) ztratilo jeden set, ale i tak prošel turnajem bez většího zaváhání. Kapitán týmu Igor Žiška mohl společně s dalšími členy týmu převzít ceny za vítězství. Kromě překrásného poháru, dárkového koše a CD s historickou mapou Čech si mohl kapitán na krk pověsit věnec buřtů, který věnoval Prof. Veverka.
V závěru nezbývá než poděkovat všem zúčastněným za předvedenou hru, všem organizátorům za skvěle odvedenou práci (jmenovitě musím poděkovat Kamilovi Konečnému, který se ujal funkce hlavního koordinátora, Filipovi Novákovi, který zastával funkci hlavního fotografa a dalším členům klubu Janě Konečné, Jiřce Součkové, Pavlíně Rudové, které přiložily ruku k dílu a zůstaly až do konce, kdy bylo třeba halu uklidit a předat provozovateli). Velký dík patří také klukům z občerstvení, kteří se celý den starali, aby hráči nezemřeli hladem a žízní. Na závěr se sluší poděkovat ještě všem rozhodčím, MUDr. Rostislavu Broukalovi, který zajišťoval zdravotní dozor na celé akce. A v neposlední řadě musíme poděkovat Prof. Veverkovi, že převzal záštitu nad celou akcí a všem partnerům, bez kterých bychom turnaj neuspořádali.
Závěrečné hodnocení turnaje se přesunulo do nedaleké restaurace Na Staré Faře, kde se u výborného piva a jídla debatovalo o volejbale (a nejen o něm) do pozdním večerních hodin. A my již nyní připravujeme nový ročník, který určitě nebude o víkendu 14.-16. května 2009, kdy se konají další Česko-polsko-slovenské geodetické dny. Informace o turnaji včas najdete na webových stránkách http://volejbal-gk2009.maestroclub.cz, případně přímo na http://www.maestroclub.cz. Věříme, že se Vám letošní ročník líbil a příští rok přijede zase - už dnes se na Vás těšíme!
Podrobné výsledky, fotografie a další zajímavosti z turnaje si můžete prohlédnout na speciálních webových stránkách turnaje http://volejbal-gk2008.maestroclub.cz
Za MAESTRO CLUB Kolovraty napsal Petr Souček

 Přidat odkaz na článek:
Facebook Facebook  Linkuj.cz Linkuj  Pozrisi.sk  Park.sk  TOPodkazy.cz  LinkedIn  Twitter  Jagg  Bookmarky  Vybrali.sme Vybrali SME  Topclanky  Mediablog  Google Google  digg  Del.icio.us

 Související články:
MAESTRO B - Ve znamení šesté ligy (20.03.2016)
AVL - MAESTRO B - První zápasy v sezóně 2015/2016 (30.12.2015)
AVL - Maestro A - První turnaj nové sezony 2015 – 2016 (20.11.2015)
Druhý hrací den volejbalového Maestra A (13.11.2015)
AVL 2014/2015 - Áčko v neděli 15.3.2015 (20.09.2015)
AVL 2014/2015 - Áčko v neděli 8.2.2015 (20.09.2015)
Volejbalové soustředění Vítkovice 2015 (28.08.2015)
Volejbalový turnaj GK - 13.ročník (11.06.2015)
Soustředění volejbalistů 2014 (29.03.2015)
AVL 2014/2015 - Pátý hrací den MAESTRO B (22.03.2015)
AVL 2014/2015 - Čtvrtý hrací den MAESTRO B – postavili jsme se (26.02.2015)
AVL 2014/2015 - Třetí hrací den MAESTRO B – zvedáme se z popela (26.02.2015)
AVL 2014/2015 - MAESTRO A - Systémová chyba (09.12.2014)
AVL 2014/2015 - MAESTRO A - Noční směna (09.12.2014)
AVL 2014/2015 - Druhý hrací den MAESTRO B (23.11.2014)
AVL 2014/2015 - První hrací den MAESTRO B (23.11.2014)
Volejbalový turnaj GK ovládl jeden z favoritů (25.05.2014)
Ozvěny Maestra B z finále 6. AVL (26.04.2014)
Áčko: Poslední neděle s AVLkou (21.04.2014)
Počtvrté ve finále za čtyři roky (19.02.2014)
Souboj uvnitř klubu vyústil ve skupinový trojúhelník (29.01.2014)
Rošáda s abecedou, aneb zpět k tradičnímu pořadí písmen (29.01.2014)
Bylo nás 5… 4 … (29.01.2014)
AVL 2013/2014 (Áčko): Poohlédnutí za zimní sezónou roku 2013 (01.01.2014)
AVL 2013/2014 (Béčko): Podzimní část sezóny odehrána – držíme 89% úspěšnost! (13.12.2013)
AVL 2013/2014 (Béčko): Druhý hrací den se vydařil (17.11.2013)
Turnaj geodetů a kartografů ovládl Pat a Mat (04.08.2013)
Na volejbalovém turnaji geodetů a kartografů se "naše barvy" neztratily (28.07.2013)
Volejbalové soustředění s noční bojovkou (30.06.2013)
MAVL 2012/2013 (Áčko): Ta poslední neděle... (05.05.2013)
Maestro B postupuje, aneb jak nás Čulibrci sekli a my jim to pak oplatili (14.04.2013)
MAVL 2012/2013 (Áčko): Maestro "A" otestovalo nový prototyp útočného hráče (27.01.2013)
MAVL 2012/2013 (Áčko): Neděle plná citoslovců (23.12.2012)
MAVL 2012/2013 (Áčko): Vstup Áčka do letošní AVLky (23.12.2012)
MAVL 2012/2013 (Béčko): První advent byl plný volejbalu (16.12.2012)
MAVL 2012/2013 (Béčko): Další povedená neděle na Julisce (16.12.2012)
MAVL 2012/2013 (Béčko): Druhá adventní neděle a další hrací den M-béček (10.12.2012)
MAVL 2012/2013 (Béčko): Druhý hrací den (14.11.2012)
MAVL 2012/2013 (Béčko): Povedený vstup eMBéček do 7.ligy – aneb proč v neděli večer doma už nic nebylo... (11.11.2012)
Jubilejní volejbalový turnaj geodetů a kartografů (28.07.2012)
Semilské volejbalové soustředění (01.07.2012)
Hráči MAESTRO CLUBU KOLOVRATY B se stali v AVL Borci víkendu (16.05.2012)
MAVL 2011/2012 (Béčko) - Čulibrci jsou kamarádi. A nejen oni! (09.04.2012)
MAVL 2011/2012 (Áčko): závěrečné kolo sezony aneb příští rok zase šestka (12.03.2012)
MAVL 2011/2012 (Béčko): poslední hrací den základní části (11.03.2012)
MAVL 2011/2012 (Áčko): Dozvuky bankovní krize na Podbabě (11.03.2012)
MAVL 2011/2012 (Áčko): Další hrací den Áčka v Dejvicích (11.03.2012)
MAVL 2011/2012: EMBÉČKA na cílové rovince (04.03.2012)
MAVL 2011/2012 (Áčko): Držíme se mezi nejlepší šestkou (31.01.2012)
MAVL 2011/2012 (Béčko): MB-éčko pořád jede! (25.01.2012)
MAVL 2011/2012 (Béčko): 90% aneb eMbéčko opět válí (07.01.2012)
MAVL 2011/2012 (Áčko): výborný začátek aneb ještě lepší konec (03.12.2011)
MAVL 2011/2012 (Béčko): druhé vystoupení volejbalového Béčka v 8.lize AVL (03.12.2011)
MAVL 2011/2012 (Béčko): První vystoupení volejbalového Béčka v 8.lize AVL (06.11.2011)
MAVL 2010/2011: Volejbalový tým B postupuje (16.10.2011)
Volejbalový turnaj geodetů a kartografů 2011 (25.05.2011)
MAVL 2010/2011: MAESTRO A slaví postup :-) (25.04.2011)
MAVL 2010/2011: Áčko postupuje do finálové části z druhého místa (22.03.2011)
MAVL 2010/2011: Postup volejbalového týmu B do 8. ligy se jeví reálně! (22.03.2011)
MAVL 2010/2011: První hrací den finálové části 9.ligy (11.03.2011)
MAVL 2010/2011: Béčko a jeho další účinkování v 9.lize (11.03.2011)
MAVL 2010/2011: Áčko dál válí a vede ligu (12.02.2011)
AVL 2010/2011: Áčko jede na přímý postup! (16.01.2011)
AVL 2010/2011: Áčko první polovinu soutěže zvládlo výtečně (05.12.2010)
AVL 2010/2011: druhý hrací den volejbalového Áčka (04.12.2010)
AVL 2010/2011: vítězný start Áčka (04.12.2010)
AVL 2010/2011: První ostrý start volejbalového “béčka” v AVL (18.11.2010)
Druhé místo volejbalového Béčka na turnaji v Říčanech (11.11.2010)
Volejbalové Béčko vyhrálo miniturnaj v Kolovratech (11.11.2010)
Přípravný turnaj AVL (17.10.2010) (07.11.2010)
Volejbalový turnaj geodetů a kartografů 2010 (30.06.2010)
MAVL 2009/2010: sestup do 7. ligy je realitou (25.03.2010)
MAVL 2009/2010: naděje na udržení ještě žije (24.03.2010)
Volejbalové holky v akci (19.03.2010)
MAVL 2009/2010: bude první hrací neděle v novém roce pro nás úspěšná? (21.01.2010)
MAVL 2009/2010: třetí černá neděle v Dejvicích (21.12.2009)
MAVL 2009/2010: druhý hrací den v Dejvicích (29.11.2009)
MAVL 2009/2010 - Jak jsme si vedli náš první hrací den? (29.11.2009)
Šestý ročník volejbalového turnaje ve větrné loterii (12.10.2009)
Beachvolejbalový klubový turnaj dvojic - sobota 8.8.2009 (09.08.2009)
Volejbalový turnaj geodetů a kartografů posedmé (02.06.2009)
Druhý ročník turnaje „Na revanš“ (04.05.2009)
MAVL 2008/2009 - boje o udržení v šesté lize (21.04.2009)
AVL 2008/2009 – Poslední hrací den (25.03.2009)
AVL 2008/2009 – Boje přituhují (24.03.2009)
Volejbalový turnaj – zadáno pouze pro ženy (23.03.2009)
AVL 2008/2009 – další vítězství pod vysokou sítí (09.02.2009)
AVL 2008/2009 – Naše další boje pod vysokou sítí na AVL (19.01.2009)
AVL 2008/2009 – 2. Hrací den - Pokračujeme v „bojích“ pod vysokou sítí (26.11.2008)
MAVL 2008/09: Startujeme! (09.11.2008)
Tradiční podzimní kolovratský miniturnaj jako příprava na volejbalovou MAVL (12.10.2008)
Tradiční volejbalový turnaj smíšených družstev (25.09.2008)
Turnaj v Dařboži – ve volejbale se ještě máme co učit (30.04.2008)
MAVL 2007/2008: poslední hrací den v páté lize ... (23.03.2008)
Naše únorové působení v AVL (08.03.2008)
Naše boje v Mizuno AVL (07.03.2008)
MAVL 2007/2008: 2. hrací den ozdoben první letošní výhrou (19.12.2007)
MAVL 2007/2008: První kolo v nových dresech (04.11.2007)
Klubový beach-volejbalový turnaj dvojic (23.09.2007)
Beach-volejbalový turnaj dvojic - POZVÁNKA A PŘIHLÁŠKY (24.07.2007)
Ohlédnutí za letošním ročníkem MAVL 2006/2007 (06.05.2007)
5. ročník volejbalového turnaje geodetů a kartografů (25.04.2007)
MAVL Praha 2006/2007 - Závěrečný boj o udržení v 5.lize MAVL (29.03.2007)
MAVL Praha 2006/2007 - naše boje 11. hracího dne (04.03.2007)
MAVL 2006/2007 - naše boje 8. hracího dne (27.01.2007)
MAVL 2006/2007: 7. kolo přineslo dva nervydrásající tie-breaky (12.01.2007)
Volejbalový miniturnaj v Kolovratech (21.12.2006)
MAVL 2006/2007: 3. hrací den (04.12.2006)
MAVL 2006/2007: Pod vysokou sítí podruhé aneb 2. hrací den (29.11.2006)
Volejbalový turnaj ve Strančicích (26.11.2006)
MAVL 2006/2007: 1. hrací den (14.11.2006)
Příprava na 2. vystoupení v MAVL se vydařila (23.10.2006)
Uhříněves 2006: Na loučení s antukovou sezónou svítila Sluníčka (18.09.2006)
Premiérová účast v MIZUNO AVL - shrnutí (11.06.2006)
Jaký byl čtvrtý ročník volejbalového turnaje geodetů a kartografů? (04.06.2006)
Závěrečné představení v letošním ročníku MAVL (27.03.2006)
Desátý herní den 5. ligy MIZUNO AVL (27.02.2006)
Boje pod vysokou sítí po deváté (15.02.2006)
Reportáž ze 4. hracího dne pražské 5. ligy MIZUNO AVL (05.12.2005)
Na lovu dalších bodů v MAVL (28.11.2005)
Povídání o přátelském turnaji s SK Kolovrátek (17.11.2005)
2. hrací den MAVL na Julisce (13.11.2005)
Příprava na AVL v hale ČVUT (17.10.2005)
Volejbalový boj v Jesenici (10.10.2005)
Volejbalový turnaj "MAESTRO CLUB 2005" - vyprávění (23.09.2005)
A zase ten beach! (20.09.2005)
Putování v Mnichovicích - díl druhý (18.08.2005)
Putování v Mnichovicích, aneb … (03.08.2005)
Přátelské utkání se sportovním klubem Sporťáci Mnichovice (29.03.2005)
Přátelské utkání s SK Sporťáci Mnichovice (13.03.2005)
Přátelský zápas s SK Kolovrátek (13.03.2005)
Účast na geodetickém turnaji (12.03.2005)
Volejbalové turnaje, kterých jsme se zúčastnili v letech 2001 - 2004 (12.03.2005)
Volejbalové turnaje pořádané naším klubem v letech 2001-2004 (12.03.2005)
Volejbalový turnaj G+K (26.10.2002) (12.03.2005)
První volejbalový přátelský zápas (19.6.2002) (12.03.2005)
3. ROČNÍK VOLEJBALOVÉHO TURNAJE OBORU G+K (24.10.2004)
2. ROČNÍK VOLEJBALOVÉHO TURNAJE OBORU G+K (21.06.2003)

[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Petr Souček | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek Facebook)

Dnes: 21. 07. 2018

Společenský ples 27.1.2017 - pozvánka - klikni pro více informací!

   Reklama
GEFOS a.s. - generální partner 5. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2007

Geodézie Česká Třebová s.r.o. - hlavní partner 6. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2008

   Partneři
Poskytovatelem hostingových a housingových služeb je společnost IGNUM - ještě lepší hosting

Náš sportovní klub se stal partnerem společnosti Benefit Plus

Mapové podklady na náš server poskytuje Kartografie Praha, a.s.   Kalendář
<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

   Přehled akcí

Databáze je prázdná!

starší akce ...


   Kniha hostů
Kniha obsahuje 20 zpráv
• 22.09.2016: anděl
vaněček kolovraty
• 03.08.2015: Vilda Hrachovec
nohejbalový turnaj TO ZAPOMENUTÝCH - SK LIBEŇ
• 06.12.2014: help with personal statement
help with personal statement

   Doporučujeme
Ikonka
 
Ikonka
 
Magazín fotbalových trenérů trenink.com
 
Cyklistická mapa  Prahy, Praha je pro kolo průjezdná ... - pokud víme kudy.
 
tvorenicko.com - stránky o tvoření (aranžování, batika, decoupage, fimo, korálky, pedig, malba na textil, smalt, vitráže, Vánoce a Velikonoce, adventní věnce a mnoho dalšího). Najdete zde popisy technik, návody krok za krokem a rozsáhlou fotogalerii výrobků., Zde bude nějaký popis stránky ...
 
Volejbalové souvislosti vážně i s nadhledem, komentáře, metodika, kempy.
 
krocan.com - bowlingové turnaje
 
Amatérská bowlingová liga ABL
 
Gravírování, laserování, rytí, porývání - gravirovani-praha.cz
 
Nohec magazín
 
Volejbal Metodika
 

   Poslední 3 komentáře
Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:49:41, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj v Nebušicích)

Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:48:15, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 2 - nohejbalový turnaj v Kolovratech)

ještě několik fotek (2013-01-14 22:19:49, Petr Souček): ... je možné najít na stránkách osady, viz ...   (Nohejbalový turnaj v Údolí ticha zůstal nedohrán)


   Čtenář
Neznámý čtenář

Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře

Web site powered by phpRS                 Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Připomínky a dotazy ke stránkám zasílejte na adresu webmaster@maestroclub.cz.

MAESTRO CLUB Kolovraty © 2005-2008. Připojeno přes IGNUM - ještě lepší hosting

cheap jerseys gear  |  wholesale jerseys  |  cheap sports jerseys  |  wholesale jerseys cheap  |  wholesale jerseys  |  wholesale jerseys from china  |  discount sunglasses  |  fake sunglasses  |  oakley  |  cheap sunglasses  |  discount sunglasses  |  ray ban  |  wholesale cottage jerseys  |  wholesale fake jerseys  |  wholesale replica jerseys  |  cheap replica oakley sunglasses  |  billigt replika oakley solbriller  |  barato oakley gafas de sol  |  cheap replica ray ban sunglasses  |  billigt replika ray ban solbriller  |  barato de ray ban Gafas de sol  |  billige Oakley solbriller  |  billige Ray Ban solbriller  |  cheap sports jerseys uk  |  cheap nfl jerseys uk  |  cheap nhl jerseys  |  cheap mlb jerseys uk  |  cheap nba jerseys  |  cheap football jerseys  |  super bowl jerseys uk  |  custom nfl jerseys  |  custom nhl jerseys  |  custom mlb jerseys  |  custom nba jerseys  |  custom soccer jerseys  |  custom ncaa jerseys  |  custom football jerseys  |  wholesale super bowl apparel  |  wholesale nfl apparel  |  wholesale nhl apparel  |  wholesale mlb apparel  |  wholesale nba apparel  |  wholesale football apparel  |  wholesale nfl jerseys  |  wholesale hockey jerseys  |  wholesale soccer jerseys  |  wholesale mlb jerseys  |  wholesale basketball jerseys  |  wholesale ncaa jerseys  |  wholesale replica jerseys  |  sports heat  |  nfl jerseys china  |  hockey jerseys china  |  mlb jerseys china  |  basketball jerseys china  |  soccer jerseys china  |  wholesale replica jerseys china  |  wholesale oakley sunglasses  |  oakley sunglasses cheap  |  fake oakley sunglasses  |  fake ray ban sunglasses  |  cheap oakley sunglasses  |  latest oakley sunglasses  |  cheap glasse free shipping  |  cheap oakley sunglasses free shipping  |  cheap ray ban sunglasses free shipping  |  cheap sports sunglasses  |  oversized sunglasses  |  aviator sunglasses  |  discount sports sunglasses  |  cheap ray ban sunglasses  |  cheap ray ban sports sunglasses  |  wholesale football nfl jerseys  |  mlb jerseys wholesale  |  hockey jerseys wholesale  |  soccer jerseys wholesale  |  super bowl jerseys wholesale  |  basketball jerseys wholesale  |  pro bowl jerseys wholesale  |  wholesale teams jerseys  |  sports news  |  sports project  |  fake teams jerseys  |  sports project  |  sports news  |  wholesale nfl jerseys china  |  wholesale mlb jerseys china  |  wholesale hockey jerseys china  |  wholesale basketball jerseys china  |  wholesale soccer jerseys china  |  wholesale super bowl jerseys china  |  wholesale pro bowl jerseys china  |  wholesale nfl replica jerseys  |  wholesale mlb replica jerseys  |  wholesale hockey replica jerseys  |  wholesale basketball replica jerseys  |  wholesale soccer replica jerseys  |  wholesale super bowl replica jerseys  |  wholesale pro bowl replica jerseys  |  sports news heat  |  heat project  |  replica teams jerseys  |  replica oakley sunglasses  |  design  |  news  |  replika oakley solbriller  |  design  |  nyheder  |  china oakley gafas de sol  |  diseno  |  noticias  |  replica ray ban sunglasses  |  design  |  news  |  replika ray ban solbriller  |  design  |  nyheder  |  china ray ban gafas de sol  |  diseno  |  noticias  |  Dansk Solbriller Online  |  Dansk Briller Online  |  Dansk Oakley Online  |  Dansk Solbriller Online  |  Dansk Briller Online  |  Dansk Ray Ban Online  |  cheap jerseys  |  wholesale jerseys  |  cheap sports jerseys  |  wholesale jerseys  |  wholesale jerseys  |  wholesale jerseys from china  |  discount sunglasses  |  fake sunglasses  |  oakley  |  cheap sunglasses  |  discount sunglasses  |  ray ban  |  wholesale cottage jerseys  |  wholesale fake jerseys  |  wholesale replica jerseys  |  cheap replica oakley sunglasses  |  billigt replika oakley solbriller  |  barato oakley gafas de sol  |  cheap replica ray ban sunglasses  |  billigt replika ray ban solbriller  |  barato de ray ban Gafas de sol  |  købe billige Oakley solbriller  |  købe billige Ray Ban solbriller  |