MAESTRO CLUB Kolovraty
Cvičení pro ženy Bowling Volejbal Nohejbal Vodácká turistika MAESTRO CLUB Kolovraty - úvod 10 let MAESTRO CLUBU Kolovraty (2001 - 2011)
   Hlavní menu

   Reklama


   Náhodná fotografie
Mizuno AVL - Áčko, Dejvice 19.2.2012 [rail-volleyball__img_6885_595.jpg]

   Kontakt
MAESTRO CLUB Kolovraty
Mírová 260/3
103 00 Praha 10 - Kolovraty
Telefon: 26771 0772
Mobil: 604 695 462
E-mail: info@maestroclub.cz
Web: http://www.maestroclub.cz

: 26525721
DIČ : CZ 26525721

Oč ČSTV : 3110090
Rč ČSRS : 977
Člen ČNS

Číslo BÚ: 2500551721/2010
Banka: Fio banka, a.s. , Praha 1

Živnostenský list: " Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím "

   Návštěvnost

   RSS zdroje

   Vyhledávání
Google

Hledej na stránkách
MAESTRO CLUBU!


Rozšírené vyhledávání

téma

* Společenský ples podeváté

Vydáno dne 09. 02. 2009 (2739 přečtení)

Obrázek k článku

Letošní ples sportovního klubu Maestro se vydařil - ostatně, nemohlo tomu být jinak. Třetí ročník plesu plně v režii Maestra navazuje na tradici plesů zahrádkářských, jméno si už ale dokázal vydobýt zejména jako ples nekuřácký. Nezapomeňte se také podívat do bohaté fotogalerie z akce.


Zkušenost z loňského roku, kdy byla kapacita sálu zcela vyčerpána už v předprodeji, vedla k zamluvení obou sálů podniku U Boudů, tedy kromě vlastního sálu i menší místnosti restaurace. Nakonec nebylo docela vyprodáno (zbylo sice jen 5 volných vstupenek, ale začínající chřipková epidemie do sálu několik občanů nepustila, a tak sál působil volnějším dojmem), ale rezerva se bezpochyby vyplatila.
Tradiční začátek plesu byl po osmé hodině, sál byl otevřený už od sedmi. K tanci nám opět hrála kapela Fo-Fo z Uhříněvsi a je třeba říct, že tentokrát nás na parket vylákali již od prvních tanečních setů.
Po deváté hodině nás uvítal prezident MAESTRO CLUBU Petr Souček již tradiční uvítací řečí, v níž zazněla jak jména sponzorů plesu, tak pozvání k nahlédnutí do opravdu bohatého katalogu cen plesové tomboly, čítající tentokrát více než tři stovky položek. I letos zazněla věta zvoucí k prohlídce tomboly: "Zajděte si dozadu za Kamilem, on vám TO tam ukáže." A jako pokaždé byli vyjmenováni nejlepší bowlingoví hráči (1. Kamil Konečný, nához 235 bodů) a hráčky loňského roku (1. Marie Konečná, nához 212 bodů).
Od deseti hodin byla v prodeji tombola. Proměna části tanečnic v hostesky způsobila mírný přeliv náhle osamělých pánů z parketu k baru; mně osobně se ovšem větší „panákové smrště“ vcelku vyhnuly. Lístečků byly enormní tři tisícovky, nebylo se tedy čemu divit, že stoly před loajálními členy klubu byly pokryty souvislou vrstvou lístků - a někde možná i dvěma. Prvních pětadvacet cen tomboly se losovalo o půlnoci - a napětí u stolů kopírovalo přání vyhrát tu kterou cenu. "Pořadatelskému" stolu, u kterého jsem seděl, se výhry tentokrát dost vyhýbaly - tedy až na tu první: Pádlo putovalo zpět domů k Součkům a Jiřka byla z jeho vylosování viditelně pohnutá.
A jako vloni, i letos měl pro nás Petr přichystané drobné překvapení. Po loňské veleúspěšné dražbě hedvábné kravaty prezidenta klubu zúročil Petr letos hrdost našich nohejbalistů. O dres podepsaný všemi nohejbalovými celebritami klubu se strhla téměř rvačka. Petr se v pozici licitátora nebál hecovat hráče k přihazování, které se po překročení dvoutisícové hranice změnilo v duel s cílem, aby to soupeři přišlo pěkně draho. Nervy nakonec neudržela na uzdě Soňa Hrnčířová, která neváhala nabídnout za exkluzivní oblečení rovných 2550 korun. Držitelem dresu s číslem 1 se tak stal posléze Jirka Hrnčíř ml., který v něm pak také nějakou dobu tancoval.
V tuto hodinu spěl už ples do finále. Tance domácí i latinskoamerické vystřídalo blbnutí při Mašince a závěrečná diskotéka. Sál se pozvolna vyprázdňoval a v půl třetí už byli na místě jen „Maestráci“, připravení lehce uklidit, zamknout sál a odejít domů.
Stálo to za to, osobně jsem si ples užil ještě o to víc, že jsem měl při sobě Markétu a že jsme si po dlouhé době moc hezky zatancovali. Jo a taky jsme vyhráli patnáct vedlejších cen, ale to se nedá nic dělat, při 130 lístcích je to prachsprostá statistika :-)
Na závěr se sluší ještě jednou poděkovat všem sponzorům, kteří nás podpořili při organizaci letošního plesu. Na tomto místě musím zmínit našeho hlavního partnera firmu Stavební klempířství a pokrývačství, Stanislav Čečil (kompletní seznam partnerů najdete na stránkách plesu http://ples2009.maestroclub.cz). Zároveň nesmíme zapomenout na všechny, kteří nám pomohli s přípravou plesu a zejména s přípravou sálu v den konání plesu.
Více informací o plese najdete na stránkách věnovaných plesu http://ples2009.maestroclub.cz. Nezapomeňte se také podívat do bohaté fotogalerie z akce.
Těšíme se na viděnou na dalším jubilejním 10. ročníku, který se bude konat v pátek 5. února 2010, více se včas dozvíte na http://ples2010.maestroclub.cz!
Vráťa Filler


Přidat odkaz na článek:
Facebook Facebook  Linkuj.cz Linkuj  Pozrisi.sk  Park.sk  TOPodkazy.cz  LinkedIn  Twitter  Jagg  Bookmarky  Vybrali.sme Vybrali SME  Topclanky  Mediablog  Google Google  digg  Del.icio.us

 
[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Vratislav Filler | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek Facebook)

Dnes: 02. 04. 2020

Společenský ples SOBOTA 9.2.2019 - pozvánka - klikni pro více informací!

   Reklama
GEFOS a.s. - generální partner 5. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2007

Geodézie Česká Třebová s.r.o. - hlavní partner 6. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2008

   Partneři
Poskytovatelem hostingových a housingových služeb je společnost IGNUM - ještě lepší hosting

Náš sportovní klub se stal partnerem společnosti Benefit Plus

Mapové podklady na náš server poskytuje Kartografie Praha, a.s.   Kalendář
<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    

   Přehled akcí

Databáze je prázdná!

starší akce ...


   Kniha hostů
Kniha obsahuje 20 zpráv
• 22.09.2016: anděl
vaněček kolovraty
• 03.08.2015: Vilda Hrachovec
nohejbalový turnaj TO ZAPOMENUTÝCH - SK LIBEŇ
• 06.12.2014: help with personal statement
help with personal statement

   Doporučujeme
Ikonka
 
Ikonka
 
Magazín fotbalových trenérů trenink.com
 
Cyklistická mapa  Prahy, Praha je pro kolo průjezdná ... - pokud víme kudy.
 
tvorenicko.com - stránky o tvoření (aranžování, batika, decoupage, fimo, korálky, pedig, malba na textil, smalt, vitráže, Vánoce a Velikonoce, adventní věnce a mnoho dalšího). Najdete zde popisy technik, návody krok za krokem a rozsáhlou fotogalerii výrobků., Zde bude nějaký popis stránky ...
 
Volejbalové souvislosti vážně i s nadhledem, komentáře, metodika, kempy.
 
krocan.com - bowlingové turnaje
 
Amatérská bowlingová liga ABL
 
Gravírování, laserování, rytí, porývání - gravirovani-praha.cz
 
Nohec magazín
 
Volejbal Metodika
 

   Poslední 3 komentáře
Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:49:41, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj v Nebušicích)

Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:48:15, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 2 - nohejbalový turnaj v Kolovratech)

ještě několik fotek (2013-01-14 22:19:49, Petr Souček): ... je možné najít na stránkách osady, viz ...   (Nohejbalový turnaj v Údolí ticha zůstal nedohrán)


   Čtenář
Neznámý čtenář

Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře

Web site powered by phpRS                 Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Připomínky a dotazy ke stránkám zasílejte na adresu webmaster@maestroclub.cz.

MAESTRO CLUB Kolovraty © 2005-2008. Připojeno přes IGNUM - ještě lepší hosting