MAESTRO CLUB Kolovraty
Cvičení pro ženy Bowling Volejbal Nohejbal Vodácká turistika MAESTRO CLUB Kolovraty - úvod 10 let MAESTRO CLUBU Kolovraty (2001 - 2011)
   Hlavní menu

   Reklama
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

   Náhodná fotografie
Vodácký sjezd, Lužnice 2002 (Pátek 28.6.2002 - neděle 7.7.2002) [027lu126.jpg]

   Kontakt
MAESTRO CLUB Kolovraty
Mírová 260/3
103 00 Praha 10 - Kolovraty
Telefon: 26771 0772
Mobil: 604 695 462
E-mail: info@maestroclub.cz
Web: http://www.maestroclub.cz

: 26525721
DIČ : CZ 26525721

Oč ČSTV : 3110090
Rč ČSRS : 977
Člen ČNS

Číslo BÚ: 2500551721/2010
Banka: Fio banka, a.s. , Praha 1

Živnostenský list: " Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím "

   Návštěvnost

   RSS zdroje

   Vyhledávání
Google

Hledej na stránkách
MAESTRO CLUBU!


Rozšírené vyhledávání

téma

* Společenský ples podeváté

Vydáno dne 09. 02. 2009 (3115 přečtení)

Obrázek k článku

Letošní ples sportovního klubu Maestro se vydařil - ostatně, nemohlo tomu být jinak. Třetí ročník plesu plně v režii Maestra navazuje na tradici plesů zahrádkářských, jméno si už ale dokázal vydobýt zejména jako ples nekuřácký. Nezapomeňte se také podívat do bohaté fotogalerie z akce.


Zkušenost z loňského roku, kdy byla kapacita sálu zcela vyčerpána už v předprodeji, vedla k zamluvení obou sálů podniku U Boudů, tedy kromě vlastního sálu i menší místnosti restaurace. Nakonec nebylo docela vyprodáno (zbylo sice jen 5 volných vstupenek, ale začínající chřipková epidemie do sálu několik občanů nepustila, a tak sál působil volnějším dojmem), ale rezerva se bezpochyby vyplatila.
Tradiční začátek plesu byl po osmé hodině, sál byl otevřený už od sedmi. K tanci nám opět hrála kapela Fo-Fo z Uhříněvsi a je třeba říct, že tentokrát nás na parket vylákali již od prvních tanečních setů.
Po deváté hodině nás uvítal prezident MAESTRO CLUBU Petr Souček již tradiční uvítací řečí, v níž zazněla jak jména sponzorů plesu, tak pozvání k nahlédnutí do opravdu bohatého katalogu cen plesové tomboly, čítající tentokrát více než tři stovky položek. I letos zazněla věta zvoucí k prohlídce tomboly: "Zajděte si dozadu za Kamilem, on vám TO tam ukáže." A jako pokaždé byli vyjmenováni nejlepší bowlingoví hráči (1. Kamil Konečný, nához 235 bodů) a hráčky loňského roku (1. Marie Konečná, nához 212 bodů).
Od deseti hodin byla v prodeji tombola. Proměna části tanečnic v hostesky způsobila mírný přeliv náhle osamělých pánů z parketu k baru; mně osobně se ovšem větší „panákové smrště“ vcelku vyhnuly. Lístečků byly enormní tři tisícovky, nebylo se tedy čemu divit, že stoly před loajálními členy klubu byly pokryty souvislou vrstvou lístků - a někde možná i dvěma. Prvních pětadvacet cen tomboly se losovalo o půlnoci - a napětí u stolů kopírovalo přání vyhrát tu kterou cenu. "Pořadatelskému" stolu, u kterého jsem seděl, se výhry tentokrát dost vyhýbaly - tedy až na tu první: Pádlo putovalo zpět domů k Součkům a Jiřka byla z jeho vylosování viditelně pohnutá.
A jako vloni, i letos měl pro nás Petr přichystané drobné překvapení. Po loňské veleúspěšné dražbě hedvábné kravaty prezidenta klubu zúročil Petr letos hrdost našich nohejbalistů. O dres podepsaný všemi nohejbalovými celebritami klubu se strhla téměř rvačka. Petr se v pozici licitátora nebál hecovat hráče k přihazování, které se po překročení dvoutisícové hranice změnilo v duel s cílem, aby to soupeři přišlo pěkně draho. Nervy nakonec neudržela na uzdě Soňa Hrnčířová, která neváhala nabídnout za exkluzivní oblečení rovných 2550 korun. Držitelem dresu s číslem 1 se tak stal posléze Jirka Hrnčíř ml., který v něm pak také nějakou dobu tancoval.
V tuto hodinu spěl už ples do finále. Tance domácí i latinskoamerické vystřídalo blbnutí při Mašince a závěrečná diskotéka. Sál se pozvolna vyprázdňoval a v půl třetí už byli na místě jen „Maestráci“, připravení lehce uklidit, zamknout sál a odejít domů.
Stálo to za to, osobně jsem si ples užil ještě o to víc, že jsem měl při sobě Markétu a že jsme si po dlouhé době moc hezky zatancovali. Jo a taky jsme vyhráli patnáct vedlejších cen, ale to se nedá nic dělat, při 130 lístcích je to prachsprostá statistika :-)
Na závěr se sluší ještě jednou poděkovat všem sponzorům, kteří nás podpořili při organizaci letošního plesu. Na tomto místě musím zmínit našeho hlavního partnera firmu Stavební klempířství a pokrývačství, Stanislav Čečil (kompletní seznam partnerů najdete na stránkách plesu http://ples2009.maestroclub.cz). Zároveň nesmíme zapomenout na všechny, kteří nám pomohli s přípravou plesu a zejména s přípravou sálu v den konání plesu.
Více informací o plese najdete na stránkách věnovaných plesu http://ples2009.maestroclub.cz. Nezapomeňte se také podívat do bohaté fotogalerie z akce.
Těšíme se na viděnou na dalším jubilejním 10. ročníku, který se bude konat v pátek 5. února 2010, více se včas dozvíte na http://ples2010.maestroclub.cz!
Vráťa Filler


Přidat odkaz na článek:
Facebook Facebook  Linkuj.cz Linkuj  Pozrisi.sk  Park.sk  TOPodkazy.cz  LinkedIn  Twitter  Jagg  Bookmarky  Vybrali.sme Vybrali SME  Topclanky  Mediablog  Google Google  digg  Del.icio.us

 
[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Vratislav Filler | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek Facebook)

Dnes: 22. 01. 2022

Společenský ples SOBOTA 9.2.2019 - pozvánka - klikni pro více informací!

   Reklama
GEFOS a.s. - generální partner 5. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2007

Geodézie Česká Třebová s.r.o. - hlavní partner 6. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2008

   Partneři
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

Poskytovatelem hostingových a housingových služeb je společnost IGNUM - ještě lepší hosting

Náš sportovní klub se stal partnerem společnosti Benefit Plus

Mapové podklady na náš server poskytuje Kartografie Praha, a.s.   Kalendář
<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

   Přehled akcí

Databáze je prázdná!

starší akce ...


   Kniha hostů
Kniha obsahuje 22 zpráv
• 11.09.2020: Moztrad
My Page
• 11.09.2020: Moztrad
Hi All
• 22.09.2016: anděl
vaněček kolovraty

   Doporučujeme
Ikonka
 
Ikonka
 
Magazín fotbalových trenérů trenink.com
 
Cyklistická mapa  Prahy, Praha je pro kolo průjezdná ... - pokud víme kudy.
 
tvorenicko.com - stránky o tvoření (aranžování, batika, decoupage, fimo, korálky, pedig, malba na textil, smalt, vitráže, Vánoce a Velikonoce, adventní věnce a mnoho dalšího). Najdete zde popisy technik, návody krok za krokem a rozsáhlou fotogalerii výrobků., Zde bude nějaký popis stránky ...
 
Volejbalové souvislosti vážně i s nadhledem, komentáře, metodika, kempy.
 
krocan.com - bowlingové turnaje
 
Amatérská bowlingová liga ABL
 
Gravírování, laserování, rytí, porývání - gravirovani-praha.cz
 
Nohec magazín
 
Volejbal Metodika
 

   Poslední 3 komentáře
Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:49:41, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj v Nebušicích)

Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:48:15, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 2 - nohejbalový turnaj v Kolovratech)

ještě několik fotek (2013-01-14 22:19:49, Petr Souček): ... je možné najít na stránkách osady, viz ...   (Nohejbalový turnaj v Údolí ticha zůstal nedohrán)


   Čtenář
Neznámý čtenář

Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře

Web site powered by phpRS                 Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Připomínky a dotazy ke stránkám zasílejte na adresu webmaster@maestroclub.cz.

MAESTRO CLUB Kolovraty © 2005-2008. Připojeno přes IGNUM - ještě lepší hosting