MAESTRO CLUB Kolovraty
Cvičení pro ženy Bowling Volejbal Nohejbal Vodácká turistika MAESTRO CLUB Kolovraty - úvod 10 let MAESTRO CLUBU Kolovraty (2001 - 2011)
   Hlavní menu

   Reklama
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

   Náhodná fotografie
Městský přebor družstev (MPD) v nohejbalu, 3. krajská soutěž, 1. kolo Žluté Lázně - MAESTRO CLUB Kolovraty, 9.4.2013 na Žlutých Lázních [peso-imag1030.jpg]

   Kontakt
MAESTRO CLUB Kolovraty
Mírová 260/3
103 00 Praha 10 - Kolovraty
Telefon: 26771 0772
Mobil: 604 695 462
E-mail: info@maestroclub.cz
Web: http://www.maestroclub.cz

: 26525721
DIČ : CZ 26525721

Oč ČSTV : 3110090
Rč ČSRS : 977
Člen ČNS

Číslo BÚ: 2500551721/2010
Banka: Fio banka, a.s. , Praha 1

Živnostenský list: " Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím "

   Návštěvnost

   RSS zdroje

   Vyhledávání
Google

Hledej na stránkách
MAESTRO CLUBU!


Rozšírené vyhledávání

téma

* Volejbalový turnaj geodetů a kartografů posedmé

Vydáno dne 02. 06. 2009 (3798 přečtení)

Obrázek k článku

V sobotu 23. května 2009 v hale ČVUT v pražských Dejvicích proběhl již 7. ročník volejbalového turnaje geodetů a kartografů. Jak si 22 týmů poradilo s nástrahami hracího systému? Obhájil Gefos Praha loňský triumf? Dokázal náš tým vylepšit loňské 12. místo? Čtěte v následujícím článku a nezapomeňte se podívat do bohaté fotogalerie z akce.


Sobotní ráno se v hale Pod Juliskou sešlo celkem 22 volejbalových týmů, aby změřily své síly v tradičním volejbalovém turnaji geodetů a kartografů. Kapacita turnaje nakonec nebyla zcela zaplněna, neboť několik dní před turnajem se z různých důvodů odhlásilo hned několik týmů: VUT FAST (studentský tým geodetů z Brna) s kapitánem Michalem Witiskou, GeoGang ze stanice TUBO(studenti GK VUT Fast a jejich známí) s kapitánem Peterem Čičkou, Plašmušky (družstvo složené z různých firem) s kapitánem Michalem Šimáně, GEOS Litoměřice (geodeti ze Severu) s kapitánem Viktorem Němcem a Slivovička (absolventi) s kapitánem Jardou Pešťákem.
Nechyběli tradiční účastníci, kteří se rekrutují z partnerů a sponzorů turnaje, firmy Gefos, a.s., Geodézie Česká Třebová s.r.o. a AZIMUT CZ s.r.o. Dále nemohly chybět i další firemní týmy GKS Sokolov, GEOPROGRES, spol, s r.o. a zástupci Českého úřadu zeměměřického a katastrálního. Již samozřejmostí je účast Hrobesa, VC Pulců, Jirčan, Pata a Mata a Oldies z ČVUT. A naopak zcela nově se objevil tým složený ze studentů Zeměměřické průmyslovky z Prahy - Hrdlořez.
Krátce po půl deváté už byli všichni účastníci seřazeni ke slavnostnímu zahájení turnaje, které obstarali svými krátkými projevy ředitel turnaj Ing. Petr Souček, Ph.D. a garant turnaje Prof. Ing. Bohuslav Veverka, DrSc. Petr Souček ve své úvodní řeči nezapomněl poděkovat všem partnerům (firmám Gefos a.s., Geodézie Česká Třebová s.r.o., AZIMUT CZ s.r.o. a Katedře mapování a kartografie z ČVUT v Praze) a mediálním partnerům tj. časopisům GeoBusiness a Zeměměřič, zpravodajským portálům Geoinformatika.sk, Geofórum a Rsport. Bohuslav Veverka poukázal na krásu volejbalu, popřál všem účastníkům pěknou sportovní sobotu a prohlásil turnaj za oficiálně zahájený.
Systém turnaje zůstává již třetí rok prakticky neměnný - pět základních skupin, ze kterých tři nejlepší postupují do osmifinále. Ostatní hrají malé play-off o šestnácté místo. Kapitáni jednotlivých týmů si při prezentaci vylosovali svojí skupinu. Do každé z pěti skupin byl pořadatelem nasazen jeden tým podle loňského umístění. Do skupiny U (dikobraze srstnatonosého) bylo nasazeno družstvo pořadatele MAESTRO CLUB Kolovraty, které doplnilo kvarteto GEFOS JIH, Oldies, GKS Sokolov a Plyšový teodolit G+H (studenti 1. ročníků FSv ČVUT). Jednalo se o velmi vyrovnanou skupinu, ve které hned tři týmy nepoznaly hořkost porážky. Do osmifinále tak prošel Gefos Jih jako vítěz skupiny, ze druhého místa pořadatelské MAESTRO a jako třetí Oldies.
Krátce se zastavím u jednotlivých zápasů MAESTRO CLUBU Kolovraty. Sestava pro tento turnaj se nerodila lehce. Nakonec jsme se představili ve složení: Petr Souček, Petr Majer (blok), Luděk Mrkva, Jakub Kostelecký (smeč), Jana Konečná, Ráďa Ilčenková, Pavlína Rudová a Jana Tichá (nahrávka). V prvním utkání jsme pouze remizovali s GKS Sokolov 1:1, když jsme remízu zachraňovali až ve druhém setu výsledkem 20:19. Ve druhém zápase jsme si snadně poradili s nejslabším týmem skupiny Plyšovým teodolitem 2:0. Třetí zápas proti Oldies měl dva zcela rozdílné sety - v prvním jsme soupeře k ničemu nepustili (20:12), aby nám ve druhém soupeř oplatil stejnou mincí. Průběžné vedení 19:12 ale neudržel a z druhého setu se stalo drama, které rozhodl až smeč do autu z naší strany - 19:20 a další remíza. V posledním utkání jsme proti Gefosu Jih vyhráli zcela jasně první set 20:9. Ve druhém jsme vystřídali, což se projevilo a druhý set jsme prohráli 14:20. Získaných bodů mohlo být sice více než 5, ale přesto v našem týmu převládala spokojenost z postupu do osmifinále.
Ve druhé skupině V (leguána nosorohého) měl jasnou převahu Gefos Praha, který bez ztráty bodu postoupil do vyřazovacích bojů. Společně s ním postupily týmy VK GEO CB a Geoprogress. Na týmy Azimut a Petrásci (Studenti Střední průmyslové školy zeměměřické, Pod Táborem 300, Praha 9) zbyl boj o 16. místo.
Ve skupině X (psouna prériového) se z prvního místa radoval (možná trošku překvapivě) tým Ročník 1987. Do playoff pronikla ještě dvojice družstev Hrobeso a SK Čes.Třebová. Černý Petr zůstal týmu Jirčan, které dva sety ztratilo až v dramatickém závěru 19:20, a to je stálo postup do dalších bojů.
Skupina Y (hrocha obojživelného) přinesla velmi vyrovnané a napínavé boje. Jasným vítězem skupiny se stala Pouliční směs s plným bodovým ziskem. Ostatní týmy Štiky, Pankráč a 4.ročník se ovšem srovnaly na čtyřech bodech a o postupu musela rozhodnout až minitabulka ze vzájemných utkání, které všechny skončily 1:1. Nakonec nejvíce štěstí měl tým Štik před Pankráčem. 4. ročník si zahraje pouze malé playoff.
Poslední skupina Z (tygra ussurijského) měla zcela jasný průběh. Nezrodil se v ní ani jeden remízový výsledek, a tak do osmifinále postupují Plzeňská směs, Pat a Mat a Ouřadové. VC Pulci si stejně jako v loňském roce zahrají o 16. místo.
V osmifinále se žádné překvapení nekonalo a kromě zápasu GEFOS JIH - Ouřadové, který vyhrál Gefos Jih až v dramatické koncovce 25:21 a 25:23, se vždy jednalo o jednoznačnou záležitost. Ve čtvrtfinále se tak vytvořily tyto dvojice Pouliční směska (volný los) - Pat a Mat (po vítězství nad VK GEO CB), Hrobeso (přehrálo tým Štiky, ve kterém nastoupil i Jan Pytel) - Gefos Jih, Ročník 1987 (porazil Geoprogress) - Plzeňská směs (ta doslova smetla Oldies 25:8, 25:10) a Gefos Praha (v repríze loňského semifinále jasně přehrál tým SK Čes.Třebová) - MAESTRO CLUB Kolovraty (v poklidném tempu zvítězil nad týmem Pankráč). Ani ve čtvrtfinále se žádné překvapení nekonalo a do semifinále postoupila čtveřice Pat a Mat, Hrobeso, Plzeňská směs a Gefos Praha. Gefos Praha po vítězství, na které se nadřel více než asi sám čekal, nad pořadatelským týmem MAESTRA, stále živil naději na celkové vítězství. MAESTRO CLUB Kolovraty skončil na celkovém 8. místě a vylepšil si tak své postavení z loňského roku.
V semifinále na sebe narazily týmy Pat a Mat a Hrobeso. Já osobně jsem více favorizoval Hrobeso, ale to nakonec ve dvou setech podlehlo shodně 22:25 a do finále se nepodívá. Druhou dvojici tvořil Gefos Praha a Plzeňská směs. Zde se hrálo dle mého soudu předčasné finále. Nádherný volejbal s překrásnými výměnami pro sebe nakonec rozhodl Gefos Praha až v infarktové koncovce druhého setu v poměru 31:29. Finále si tak zahraje Gefos Praha proti Pat a Mat.
Ještě před tím bylo rozehráno utkání o 3. místo, ve kterém se odehrál jediný třísetový zápas ve vyřazovacích bojích. V něm měla více sil a štěstí Plzeňská směs, která dokázala porazit Hrobeso 18:25, 25:20 a 15:9.
Kdo se těšil na finále, musel být zklamán. Pat a Mat již neměl dostatek sil, aby byl Gefosu Praha důstojným soupeřem a po prohře 9:25, 11:25 se musel spokojit se druhým místem. Naopak Gefos Praha si připsal na své konto obhajobu loňského vítězství a celkově již třetí triumf v řadě. Zbývá dodat, že v malém playoff o 16. místo měl nejvíce sil tým Jirčan, který si postupně dokázal poradit s GKS Sokolov, VC Pulci a Azimutem a zaslouženě si dokráčel pro dárkový koš. Kompletní výsledkový servis najdete na samostatných stránkách věnovaných turnaji http://volejbal-gk2009.maestroclub.cz.
Ceny nejlepším týmům předal ředitel turnaje Petr Souček. Všechny zúčastněné týmy si odnesly malou pozornost ve formě lahodného vína. První tři týmy obdržely dárkové balíčky, CD s historickými mapami, které věnoval prof. Veverka. Vítěz navíc získal od garanta turnaje tradiční věnec buřtů! Krátce po 19. hodině jsme mohli turnaj prohlásit za ukončený. Většina týmů se skončení turnaje přesunula do nedaleké restaurace Na staré faře, kde hráči v hodnocení turnaje pokračovali do pozdních večerních i ranních hodin.
Mně nezbývá než poděkovat všem, kteří se na organizaci turnaje podíleli. Nesmím zapomenout na MUDr. Rostislava Broukala, který zajišťoval zdravotní dohled v průběhu celého turnaje. Dále pětici rozhodčích Ivaně Strachanové, Aleně Peché, Dianě Vaníčkové, Jaroslavu Lhotákovi a Václavu Koblihovi, kteří spravedlivě odřídili všech 74 utkání. Ani bez občerstvení by se turnaj neodehrál - náš dík patří Jaroslavu Vojířovi a Pepovi Kubátovi z Mnichovic za poskytnutí kvalitního občerstvení. Nesmím zapomenout na Kamila Konečného a Pavlu Bartošovou, kteří se starali o výsledkový servis a zajišťovali vlastní organizaci v průběhu celého dne. V úplném závěru děkuji všem hráčům, že přispěli měrou vrchovatou ke kvalitnímu volejbalovému představení!
Věřím, že se na dalším ročníku v roce 2010 opět setkáme. Termín a další podrobnosti se včas dozvíte ze stránek http://volejbal-gk2010.maestroclub.cz Sportu zdar a volejbalu zvlášť.


Přidat odkaz na článek:
Facebook Facebook  Linkuj.cz Linkuj  Pozrisi.sk  Park.sk  TOPodkazy.cz  LinkedIn  Twitter  Jagg  Bookmarky  Vybrali.sme Vybrali SME  Topclanky  Mediablog  Google Google  digg  Del.icio.us

 Související články:
Volejbalové soustředění 2018 (29.12.2018)
MAESTRO B - Ve znamení šesté ligy (20.03.2016)
AVL - MAESTRO B - První zápasy v sezóně 2015/2016 (30.12.2015)
AVL - Maestro A - První turnaj nové sezony 2015 – 2016 (20.11.2015)
Druhý hrací den volejbalového Maestra A (13.11.2015)
AVL 2014/2015 - Áčko v neděli 15.3.2015 (20.09.2015)
AVL 2014/2015 - Áčko v neděli 8.2.2015 (20.09.2015)
Volejbalové soustředění Vítkovice 2015 (28.08.2015)
Volejbalový turnaj GK - 13.ročník (11.06.2015)
Soustředění volejbalistů 2014 (29.03.2015)
AVL 2014/2015 - Pátý hrací den MAESTRO B (22.03.2015)
AVL 2014/2015 - Čtvrtý hrací den MAESTRO B – postavili jsme se (26.02.2015)
AVL 2014/2015 - Třetí hrací den MAESTRO B – zvedáme se z popela (26.02.2015)
AVL 2014/2015 - MAESTRO A - Systémová chyba (09.12.2014)
AVL 2014/2015 - MAESTRO A - Noční směna (09.12.2014)
AVL 2014/2015 - Druhý hrací den MAESTRO B (23.11.2014)
AVL 2014/2015 - První hrací den MAESTRO B (23.11.2014)
Volejbalový turnaj GK ovládl jeden z favoritů (25.05.2014)
Ozvěny Maestra B z finále 6. AVL (26.04.2014)
Áčko: Poslední neděle s AVLkou (21.04.2014)
Počtvrté ve finále za čtyři roky (19.02.2014)
Souboj uvnitř klubu vyústil ve skupinový trojúhelník (29.01.2014)
Rošáda s abecedou, aneb zpět k tradičnímu pořadí písmen (29.01.2014)
Bylo nás 5… 4 … (29.01.2014)
AVL 2013/2014 (Áčko): Poohlédnutí za zimní sezónou roku 2013 (01.01.2014)
AVL 2013/2014 (Béčko): Podzimní část sezóny odehrána – držíme 89% úspěšnost! (13.12.2013)
AVL 2013/2014 (Béčko): Druhý hrací den se vydařil (17.11.2013)
Turnaj geodetů a kartografů ovládl Pat a Mat (04.08.2013)
Na volejbalovém turnaji geodetů a kartografů se "naše barvy" neztratily (28.07.2013)
Volejbalové soustředění s noční bojovkou (30.06.2013)
MAVL 2012/2013 (Áčko): Ta poslední neděle... (05.05.2013)
Maestro B postupuje, aneb jak nás Čulibrci sekli a my jim to pak oplatili (14.04.2013)
MAVL 2012/2013 (Áčko): Maestro "A" otestovalo nový prototyp útočného hráče (27.01.2013)
MAVL 2012/2013 (Áčko): Neděle plná citoslovců (23.12.2012)
MAVL 2012/2013 (Áčko): Vstup Áčka do letošní AVLky (23.12.2012)
MAVL 2012/2013 (Béčko): První advent byl plný volejbalu (16.12.2012)
MAVL 2012/2013 (Béčko): Další povedená neděle na Julisce (16.12.2012)
MAVL 2012/2013 (Béčko): Druhá adventní neděle a další hrací den M-béček (10.12.2012)
MAVL 2012/2013 (Béčko): Druhý hrací den (14.11.2012)
MAVL 2012/2013 (Béčko): Povedený vstup eMBéček do 7.ligy – aneb proč v neděli večer doma už nic nebylo... (11.11.2012)
Jubilejní volejbalový turnaj geodetů a kartografů (28.07.2012)
Semilské volejbalové soustředění (01.07.2012)
Hráči MAESTRO CLUBU KOLOVRATY B se stali v AVL Borci víkendu (16.05.2012)
MAVL 2011/2012 (Béčko) - Čulibrci jsou kamarádi. A nejen oni! (09.04.2012)
MAVL 2011/2012 (Áčko): závěrečné kolo sezony aneb příští rok zase šestka (12.03.2012)
MAVL 2011/2012 (Béčko): poslední hrací den základní části (11.03.2012)
MAVL 2011/2012 (Áčko): Dozvuky bankovní krize na Podbabě (11.03.2012)
MAVL 2011/2012 (Áčko): Další hrací den Áčka v Dejvicích (11.03.2012)
MAVL 2011/2012: EMBÉČKA na cílové rovince (04.03.2012)
MAVL 2011/2012 (Áčko): Držíme se mezi nejlepší šestkou (31.01.2012)
MAVL 2011/2012 (Béčko): MB-éčko pořád jede! (25.01.2012)
MAVL 2011/2012 (Béčko): 90% aneb eMbéčko opět válí (07.01.2012)
MAVL 2011/2012 (Áčko): výborný začátek aneb ještě lepší konec (03.12.2011)
MAVL 2011/2012 (Béčko): druhé vystoupení volejbalového Béčka v 8.lize AVL (03.12.2011)
MAVL 2011/2012 (Béčko): První vystoupení volejbalového Béčka v 8.lize AVL (06.11.2011)
MAVL 2010/2011: Volejbalový tým B postupuje (16.10.2011)
Volejbalový turnaj geodetů a kartografů 2011 (25.05.2011)
MAVL 2010/2011: MAESTRO A slaví postup :-) (25.04.2011)
MAVL 2010/2011: Áčko postupuje do finálové části z druhého místa (22.03.2011)
MAVL 2010/2011: Postup volejbalového týmu B do 8. ligy se jeví reálně! (22.03.2011)
MAVL 2010/2011: První hrací den finálové části 9.ligy (11.03.2011)
MAVL 2010/2011: Béčko a jeho další účinkování v 9.lize (11.03.2011)
MAVL 2010/2011: Áčko dál válí a vede ligu (12.02.2011)
AVL 2010/2011: Áčko jede na přímý postup! (16.01.2011)
AVL 2010/2011: Áčko první polovinu soutěže zvládlo výtečně (05.12.2010)
AVL 2010/2011: druhý hrací den volejbalového Áčka (04.12.2010)
AVL 2010/2011: vítězný start Áčka (04.12.2010)
AVL 2010/2011: První ostrý start volejbalového “béčka” v AVL (18.11.2010)
Druhé místo volejbalového Béčka na turnaji v Říčanech (11.11.2010)
Volejbalové Béčko vyhrálo miniturnaj v Kolovratech (11.11.2010)
Přípravný turnaj AVL (17.10.2010) (07.11.2010)
Volejbalový turnaj geodetů a kartografů 2010 (30.06.2010)
MAVL 2009/2010: sestup do 7. ligy je realitou (25.03.2010)
MAVL 2009/2010: naděje na udržení ještě žije (24.03.2010)
Volejbalové holky v akci (19.03.2010)
MAVL 2009/2010: bude první hrací neděle v novém roce pro nás úspěšná? (21.01.2010)
MAVL 2009/2010: třetí černá neděle v Dejvicích (21.12.2009)
MAVL 2009/2010: druhý hrací den v Dejvicích (29.11.2009)
MAVL 2009/2010 - Jak jsme si vedli náš první hrací den? (29.11.2009)
Šestý ročník volejbalového turnaje ve větrné loterii (12.10.2009)
Beachvolejbalový klubový turnaj dvojic - sobota 8.8.2009 (09.08.2009)
Druhý ročník turnaje „Na revanš“ (04.05.2009)
MAVL 2008/2009 - boje o udržení v šesté lize (21.04.2009)
AVL 2008/2009 – Poslední hrací den (25.03.2009)
AVL 2008/2009 – Boje přituhují (24.03.2009)
Volejbalový turnaj – zadáno pouze pro ženy (23.03.2009)
AVL 2008/2009 – další vítězství pod vysokou sítí (09.02.2009)
AVL 2008/2009 – Naše další boje pod vysokou sítí na AVL (19.01.2009)
AVL 2008/2009 – 2. Hrací den - Pokračujeme v „bojích“ pod vysokou sítí (26.11.2008)
MAVL 2008/09: Startujeme! (09.11.2008)
Tradiční podzimní kolovratský miniturnaj jako příprava na volejbalovou MAVL (12.10.2008)
Tradiční volejbalový turnaj smíšených družstev (25.09.2008)
6. ročník volejbalového turnaje geodetů a kartografů (26.05.2008)
Turnaj v Dařboži – ve volejbale se ještě máme co učit (30.04.2008)
MAVL 2007/2008: poslední hrací den v páté lize ... (23.03.2008)
Naše únorové působení v AVL (08.03.2008)
Naše boje v Mizuno AVL (07.03.2008)
MAVL 2007/2008: 2. hrací den ozdoben první letošní výhrou (19.12.2007)
MAVL 2007/2008: První kolo v nových dresech (04.11.2007)
Klubový beach-volejbalový turnaj dvojic (23.09.2007)
Beach-volejbalový turnaj dvojic - POZVÁNKA A PŘIHLÁŠKY (24.07.2007)
Ohlédnutí za letošním ročníkem MAVL 2006/2007 (06.05.2007)
5. ročník volejbalového turnaje geodetů a kartografů (25.04.2007)
MAVL Praha 2006/2007 - Závěrečný boj o udržení v 5.lize MAVL (29.03.2007)
MAVL Praha 2006/2007 - naše boje 11. hracího dne (04.03.2007)
MAVL 2006/2007 - naše boje 8. hracího dne (27.01.2007)
MAVL 2006/2007: 7. kolo přineslo dva nervydrásající tie-breaky (12.01.2007)
Volejbalový miniturnaj v Kolovratech (21.12.2006)
MAVL 2006/2007: 3. hrací den (04.12.2006)
MAVL 2006/2007: Pod vysokou sítí podruhé aneb 2. hrací den (29.11.2006)
Volejbalový turnaj ve Strančicích (26.11.2006)
MAVL 2006/2007: 1. hrací den (14.11.2006)
Příprava na 2. vystoupení v MAVL se vydařila (23.10.2006)
Uhříněves 2006: Na loučení s antukovou sezónou svítila Sluníčka (18.09.2006)
Premiérová účast v MIZUNO AVL - shrnutí (11.06.2006)
Jaký byl čtvrtý ročník volejbalového turnaje geodetů a kartografů? (04.06.2006)
Závěrečné představení v letošním ročníku MAVL (27.03.2006)
Desátý herní den 5. ligy MIZUNO AVL (27.02.2006)
Boje pod vysokou sítí po deváté (15.02.2006)
Reportáž ze 4. hracího dne pražské 5. ligy MIZUNO AVL (05.12.2005)
Na lovu dalších bodů v MAVL (28.11.2005)
Povídání o přátelském turnaji s SK Kolovrátek (17.11.2005)
2. hrací den MAVL na Julisce (13.11.2005)
Příprava na AVL v hale ČVUT (17.10.2005)
Volejbalový boj v Jesenici (10.10.2005)
Volejbalový turnaj "MAESTRO CLUB 2005" - vyprávění (23.09.2005)
A zase ten beach! (20.09.2005)
Putování v Mnichovicích - díl druhý (18.08.2005)
Putování v Mnichovicích, aneb … (03.08.2005)
Přátelské utkání se sportovním klubem Sporťáci Mnichovice (29.03.2005)
Přátelské utkání s SK Sporťáci Mnichovice (13.03.2005)
Přátelský zápas s SK Kolovrátek (13.03.2005)
Účast na geodetickém turnaji (12.03.2005)
Volejbalové turnaje, kterých jsme se zúčastnili v letech 2001 - 2004 (12.03.2005)
Volejbalové turnaje pořádané naším klubem v letech 2001-2004 (12.03.2005)
Volejbalový turnaj G+K (26.10.2002) (12.03.2005)
První volejbalový přátelský zápas (19.6.2002) (12.03.2005)
3. ROČNÍK VOLEJBALOVÉHO TURNAJE OBORU G+K (24.10.2004)
2. ROČNÍK VOLEJBALOVÉHO TURNAJE OBORU G+K (21.06.2003)

[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Petr Souček | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek Facebook)

Dnes: 19. 10. 2021

Společenský ples SOBOTA 9.2.2019 - pozvánka - klikni pro více informací!

   Reklama
GEFOS a.s. - generální partner 5. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2007

Geodézie Česká Třebová s.r.o. - hlavní partner 6. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2008

   Partneři
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

Poskytovatelem hostingových a housingových služeb je společnost IGNUM - ještě lepší hosting

Náš sportovní klub se stal partnerem společnosti Benefit Plus

Mapové podklady na náš server poskytuje Kartografie Praha, a.s.   Kalendář
<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

   Přehled akcí

Databáze je prázdná!

starší akce ...


   Kniha hostů
Kniha obsahuje 22 zpráv
• 11.09.2020: Moztrad
My Page
• 11.09.2020: Moztrad
Hi All
• 22.09.2016: anděl
vaněček kolovraty

   Doporučujeme
Ikonka
 
Ikonka
 
Magazín fotbalových trenérů trenink.com
 
Cyklistická mapa  Prahy, Praha je pro kolo průjezdná ... - pokud víme kudy.
 
tvorenicko.com - stránky o tvoření (aranžování, batika, decoupage, fimo, korálky, pedig, malba na textil, smalt, vitráže, Vánoce a Velikonoce, adventní věnce a mnoho dalšího). Najdete zde popisy technik, návody krok za krokem a rozsáhlou fotogalerii výrobků., Zde bude nějaký popis stránky ...
 
Volejbalové souvislosti vážně i s nadhledem, komentáře, metodika, kempy.
 
krocan.com - bowlingové turnaje
 
Amatérská bowlingová liga ABL
 
Gravírování, laserování, rytí, porývání - gravirovani-praha.cz
 
Nohec magazín
 
Volejbal Metodika
 

   Poslední 3 komentáře
Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:49:41, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj v Nebušicích)

Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:48:15, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 2 - nohejbalový turnaj v Kolovratech)

ještě několik fotek (2013-01-14 22:19:49, Petr Souček): ... je možné najít na stránkách osady, viz ...   (Nohejbalový turnaj v Údolí ticha zůstal nedohrán)


   Čtenář
Neznámý čtenář

Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře

Web site powered by phpRS                 Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Připomínky a dotazy ke stránkám zasílejte na adresu webmaster@maestroclub.cz.

MAESTRO CLUB Kolovraty © 2005-2008. Připojeno přes IGNUM - ještě lepší hosting