MAESTRO CLUB Kolovraty
Cvičení pro ženy Bowling Volejbal Nohejbal Vodácká turistika MAESTRO CLUB Kolovraty - úvod 10 let MAESTRO CLUBU Kolovraty (2001 - 2011)
   Hlavní menu

   Reklama
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

   Náhodná fotografie
Nohejbalový turnaj trojic v Markovičkách, Březová - Oleško, 4.9.2010 [peso-p1010258.jpg]

   Kontakt
MAESTRO CLUB Kolovraty
Mírová 260/3
103 00 Praha 10 - Kolovraty
Telefon: 26771 0772
Mobil: 604 695 462
E-mail: info@maestroclub.cz
Web: http://www.maestroclub.cz

: 26525721
DIČ : CZ 26525721

Oč ČSTV : 3110090
Rč ČSRS : 977
Člen ČNS

Číslo BÚ: 2500551721/2010
Banka: Fio banka, a.s. , Praha 1

Živnostenský list: " Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím "

   Návštěvnost

   RSS zdroje

   Vyhledávání
Google

Hledej na stránkách
MAESTRO CLUBU!


Rozšírené vyhledávání

téma

* Společenský ples v Kolovratech oslavil kulaté narozeniny – desáté!

Vydáno dne 08. 02. 2010 (2904 přečtení)

Obrázek k článku

V pátek 5. února od 20 hodin a ještě v sobotu ráno bylo v kolovratském kulturním domě U Boudů opravdu veselo. Však se tady sešli členové, příznivci, přátelé, kamarádi a partneři sportovního klubu MAESTRO Kolovraty, aby si společně užili již desáté, jubilejní „plesání“. Nahlédněte také do bohaté galerie.


Připomeňme jen, že první SPOLEČENSKÝ PLES se v Kolovratech konal v roce 2001, tehdy ještě pod záštitou místního zahrádkářského svazu. Od roku 2006 už organizaci převzal sportovní klub MAESTRO.
Po zkušenostech z let minulých, kdy se na mnohé tancechtivé při vší dobré vůli nedostalo, pořadatelé letos pronajali vedle hlavního tanečního sálu také malý sál za barem. A neuvěřitelné se stalo skutkem - vstupenky se vyprodaly do poslední ještě v předprodeji, takže „pokladna“ u vstupních dveří sálu už neměla co nabízet. Zato zde ale nechyběly milé uvaděčky, které příchozí hosty i bez GPS směrovaly ke správným stolům. Kdyby se všichni šťastní majitelé vstupenek ve stejnou chvíli rozhodli sejít na parketu, pak by se tady dohromady tlačilo 148 tanečníků. To se naštěstí nestalo, protože vedle sálu fungoval taky bar…
Hosté si asi vzali k srdci slova Petra Součka, který v úvodní řeči mimo jiné popřál všem dobrou zábavu, a tak se skutečně dobře bavili: u stolu se svými kamarády, na tanečním parketu nebo u baru. Ples byl tradičně nekuřácký – vždyť ho pořádají sportovci – takže hurá, v sále se dalo dýchat a tedy i tancovat! O hudební doprovod se postarala kapela FO FO (zpěv, klávesy, kytara, akordeon), která zvládala stejně dobře „Škoda lásky“, „Jó, třešně zrály“ nebo písně Boney M. Některé songy prostě ne a ne zestárnout. Dočkali se „polkaři“, ale i ti šťastní, co si ještě pamatují taneční kroky v rytmu jive, cha-cha, rumby, samby, blues… Nechyběl rokenrol ani disko, takže si každý přišel na své. Ostatně, po pár sklenkách dobrého pití už se dá s uspokojením tančit na všechno. :-)
A když už jsme u ladných kroků, nutno vzpomenout, že pro inspiraci dámám a radost pánům vystoupila v průběhu večera SAHRA a její tanečnice z Říčan s ukázkou břišních tanců, a to pro úspěch hned dvakrát.
Co rozhodně nemohlo na desátém, jubilejním plese chybět, byla bohatá tombola. Prodalo se více než 2000 lístků a díky štědrosti našich věrných i nových sponzorů jsme se mohli těšit z 236 výher. Lístky se prodávaly za pouhých 5 korun a každý desátý byl výherní. Není divu, že se nekupovaly po jednom, ale po desítkách. A před půlnocí, kdy došlo na losování dvaceti hlavních cen, byly všechny stoly pokryty vrstvou nadějeplných papírků. Naštěstí nejsme ve filmu Miloše Formana „Hoří, má panenko“, ale v Kolovratech, a tak se u každého stolu mohli radovat z jedné až mnoha výher, ať už šlo o kosmetický balíček, zahradnické náčiní, sportovní vybavení, pozvánku na večeři ve dvou nebo poukaz v hodnotě 2.000,- do půjčovny vodáckého vybavení. Jeden šťastlivec dokonce postupně vyhrál hned 4 kšiltovky, každou od jiného výrobce – no nekup to, když je to tak levné! A protože šlo o ples sportovců, dvě hlavní ceny – sladké dorty – nápadně připomínaly volejbalové a nohejbalové hřiště. Až na síť a kůly chutnaly výborně!
Na dražbu nohejbalového dresu sice letos nedošlo, o to víc se mluvilo o bowlingu. Nejlepším hráčem roku 2009 byl na plese vyhlášen Kamil Konečný za nový rekord klubu: 257 bodů. V ženské kategorii se na prvních dvou místech umístily Marie a Jana Konečná. Gratulujeme a všichni se těšíme, až se rodina Konečných rozroste o dalšího nadějného hráče či hráčku. :-)
Plesalo se až do půl třetí ráno a ani pak se některým vytrvalcům nechtělo domů. Nic naplat, všechno jednou končí. A zase začíná… Navzdory globálnímu oteplování, politickým otřesům a moderním hudebním trendům se dá předpokládat, že i v další desítce let bude dost nadšenců, kteří si přijdou k Boudům zatancovat nebo jen tak poklábosit s kamarády. A tak i Vy přijďte zase příště – první pátek v únoru 2011 (4. února 2011).
Těšíme se na Vás!
Maestro Club Kolovraty
Na závěr nám dovolte poděkovat těm, kteří se podíleli na přípravě plesu, a také partnerům a sponzorům, kteří přispěli finančně nebo věcnými dary do tomboly – bez jejich pomoci bychom se neobešli. Věříme, že nám svoji přízeň zachovají i v dalších letech. Děkujeme těmto partnerům: AGENTURA LEMAN s.r.o., Bytová kosmetika (drogerie U Donáta), Dr. F. DUDEK - BIOpřípravky Praha, Duhová hora s.r.o., GAIA connections s.r.o., GIGASPORT Průhonice, HIKO SPORT, HORKA stavební, spol. s r.o., JAFRA COSMETICS Česká republika (nehtové studio Jana Wladařová), Kolovratské Tvořeníčko, Kosmetické studio Slunce, Květinářství REALEX, s.r.o., Lifefood Czech Republic s.r.o., Lucie Trousilová, kosmetika Mary Kay, Miss Cosmetic s r.o., MV Print, Obchod vínem pod Sv. Martinem v Lipanech, Potraviny Na Viničkách (Chadovi), Potraviny Vaněček, Povoda, vodácké cestovky Povoda, Půjčovna-lodí Samba, Sportklub Kolovraty, Stavební klempířství a pokrývačství (Stanislav Čečil), Wellness Studio 11.


Přidat odkaz na článek:
Facebook Facebook  Linkuj.cz Linkuj  Pozrisi.sk  Park.sk  TOPodkazy.cz  LinkedIn  Twitter  Jagg  Bookmarky  Vybrali.sme Vybrali SME  Topclanky  Mediablog  Google Google  digg  Del.icio.us

 
[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Iva Mašková | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek Facebook)

Dnes: 22. 01. 2022

Společenský ples SOBOTA 9.2.2019 - pozvánka - klikni pro více informací!

   Reklama
GEFOS a.s. - generální partner 5. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2007

Geodézie Česká Třebová s.r.o. - hlavní partner 6. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2008

   Partneři
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

Poskytovatelem hostingových a housingových služeb je společnost IGNUM - ještě lepší hosting

Náš sportovní klub se stal partnerem společnosti Benefit Plus

Mapové podklady na náš server poskytuje Kartografie Praha, a.s.   Kalendář
<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

   Přehled akcí

Databáze je prázdná!

starší akce ...


   Kniha hostů
Kniha obsahuje 22 zpráv
• 11.09.2020: Moztrad
My Page
• 11.09.2020: Moztrad
Hi All
• 22.09.2016: anděl
vaněček kolovraty

   Doporučujeme
Ikonka
 
Ikonka
 
Magazín fotbalových trenérů trenink.com
 
Cyklistická mapa  Prahy, Praha je pro kolo průjezdná ... - pokud víme kudy.
 
tvorenicko.com - stránky o tvoření (aranžování, batika, decoupage, fimo, korálky, pedig, malba na textil, smalt, vitráže, Vánoce a Velikonoce, adventní věnce a mnoho dalšího). Najdete zde popisy technik, návody krok za krokem a rozsáhlou fotogalerii výrobků., Zde bude nějaký popis stránky ...
 
Volejbalové souvislosti vážně i s nadhledem, komentáře, metodika, kempy.
 
krocan.com - bowlingové turnaje
 
Amatérská bowlingová liga ABL
 
Gravírování, laserování, rytí, porývání - gravirovani-praha.cz
 
Nohec magazín
 
Volejbal Metodika
 

   Poslední 3 komentáře
Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:49:41, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj v Nebušicích)

Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:48:15, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 2 - nohejbalový turnaj v Kolovratech)

ještě několik fotek (2013-01-14 22:19:49, Petr Souček): ... je možné najít na stránkách osady, viz ...   (Nohejbalový turnaj v Údolí ticha zůstal nedohrán)


   Čtenář
Neznámý čtenář

Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře

Web site powered by phpRS                 Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Připomínky a dotazy ke stránkám zasílejte na adresu webmaster@maestroclub.cz.

MAESTRO CLUB Kolovraty © 2005-2008. Připojeno přes IGNUM - ještě lepší hosting