MAESTRO CLUB Kolovraty
Cvičení pro ženy Bowling Volejbal Nohejbal Vodácká turistika MAESTRO CLUB Kolovraty - úvod 10 let MAESTRO CLUBU Kolovraty (2001 - 2011)
   Hlavní menu

   Reklama
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

   Náhodná fotografie
Noční procházka s průvodcem po pražské Zoo, 25.8.2006 [peso_p8252810.jpg]

   Kontakt
MAESTRO CLUB Kolovraty
Mírová 260/3
103 00 Praha 10 - Kolovraty
Telefon: 26771 0772
Mobil: 604 695 462
E-mail: info@maestroclub.cz
Web: http://www.maestroclub.cz

: 26525721
DIČ : CZ 26525721

Oč ČSTV : 3110090
Rč ČSRS : 977
Člen ČNS

Číslo BÚ: 2500551721/2010
Banka: Fio banka, a.s. , Praha 1

Živnostenský list: " Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím "

   Návštěvnost

   RSS zdroje

   Vyhledávání
Google

Hledej na stránkách
MAESTRO CLUBU!


Rozšírené vyhledávání

téma

* Společenský ples s prvky rokenrolu

Vydáno dne 05. 02. 2011 (3194 přečtení)

Obrázek k článku

V pátek 4. února 2011 od 20 hodin a ještě v sobotu ráno bylo v kolovratském kulturním domě U Boudů opravdu veselo. Zavítali sem členové, příznivci, přátelé, kamarádi a partneři sportovního klubu MAESTRO CLUB Kolovraty. Společně se bavili, tančili a také slavili desáté narozeniny MAESTRO CLUBU Kolovraty. Nahlédněte také do bohaté galerie.


 

Před deseti lety na prvním společenském plese se zrodil náš sportovní klub. Od té doby se mnohé změnilo, ale náš společenský ples je zde pořád a za tu dobu si vybojoval pevnou pozici na kolovratském kulturním poli.
S úderem dvacáté hodiny se ozvaly první tóny z hudební produkce skupiny FO FO a stejně jako devětkrát před tím zahájila trojice hudebníků (Horký, Šešín a Štybich) ve velkém stylu. Po několika úvodních písních se na pódiu objevil prezident klubu Petr Souček, aby všechny přítomné přivítal. Ve svém vystoupení poděkoval sponzorům a partnerům a na závěr popřál všem pěkný večer.
Aby se tanečníci přestali ostýchat a zaplnili taneční parket, bylo pro ně připraveno krátké předtančení. Ukázku akrobatického rokenrolu předvedli žáci Taneční školy Twist Říčany, která byla založena jako občanské sdružení na počátku roku 2003 Jiřím a Zuzanou Boháčkovými. Své umění na parketu předvedly dva páry: Michaela Hronská, Lukáš Rumian a Leontina Pasková, Jakub Chýna. Při některých akrobatických prvcích se přítomným tajil dech. Nádherné vystoupení bylo po zásluze odměněno bouřlivým potleskem.
Potom už se parket začal plnit tanečními páry z řad přítomných a my s napětím čekali, zdali některý z párů do svého repertoáru zařadí také rokenrolové prvky. Po dvaadvacáté hodině bylo předáno ocenění nejlepším bowlingovým hráčům našeho klubu v roce 2010. Stejně jako v loňském roce si ceny převzala dvojice Marie a Kamil Koneční za nához 223, respektive 268 bodů. Hned poté se začaly prodávat lístky do tradičně bohaté tomboly. V prvním kole bylo připraveno 210 cen, které do tomboly věnovali naši partneři.
O půlnoci se losovalo prvních dvacet cen z letošní tomboly. Největší pozornost přitahovala cena č.7, kterou byly masivní dveře od firmy K-DOOR. Suverénně nejtěžší cenu si nakonec odnesla šťastná majitelka výherního lístku od stolu G. Poslední losovanou cenou byl krásný dort s logem k desátému výročí klubu, který věnoval náš sportovní klub. Dort se líbil všem a každý jej chtěl vyhrát. Šťastným mohl být pouze jeden a stal se jím Stanislav Čečil, který mezi svými lístky našel ten s výherním číslem 991. Hudba a tanec pokračovaly až do druhé hodiny ranní. Potom už se i ti nejotrlejší odebrali do svých domovů.

I když si na letošní ples našlo cestu méně návštěvníků (kvůli pololetním a jarním prázdninám) než v minulých letech, můžeme na základě ohlasů směle prohlásit, že ples byl opět velmi zdařilý. Věříme, že v příštím roce bude ples zase vyprodán. Už nyní si proto poznamenejte do svých diářů datum 3. února 2012 (první pátek v únoru) - budeme se na Vás těšit!

 

Na závěr mi dovolte poděkovat těm, kteří se podíleli na přípravě plesu, a také partnerům a sponzorům, kteří přispěli finančně nebo věcnými dary do tomboly – bez jejich pomoci bychom se neobešli. Věříme, že nám svoji přízeň zachovají i v dalších letech. Děkujeme těmto partnerům: Bytová kosmetika / Drogerie U Donáta (HERMO s.r.o.), Dr. F. DUDEK - BIOpřípravky Praha, GAIA connections s.r.o., HIKO SPORT, HORKA stavební, spol. s r.o., JAFRA COSMETICS Česká republika, Kadeřnictví Relax (Tereza Vlasáková), K-DOOR, podlahové studio v Říčanech, Kolovratské Tvořeníčko tvorenicko.com, Květinářství REALEX, s.r.o., Lifefood Czech Republic s.r.o., MV Print, Říčany, Obchod vínem pod Sv. Martinem v Lipanech (Miroslav Procházka), Potraviny Vaněček, Rehabilitační centrum Elpeko spol. s r.o., Romana Stejskalová, kosmetika Mary Kay, Sportklub Kolovraty, Stavební klempířství a pokrývačství Stanislav Čečil a Taneční škola Twist Říčany.


Přidat odkaz na článek:
Facebook Facebook  Linkuj.cz Linkuj  Pozrisi.sk  Park.sk  TOPodkazy.cz  LinkedIn  Twitter  Jagg  Bookmarky  Vybrali.sme Vybrali SME  Topclanky  Mediablog  Google Google  digg  Del.icio.us

 
[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Petr Souček | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek Facebook)

Dnes: 22. 01. 2022

Společenský ples SOBOTA 9.2.2019 - pozvánka - klikni pro více informací!

   Reklama
GEFOS a.s. - generální partner 5. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2007

Geodézie Česká Třebová s.r.o. - hlavní partner 6. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2008

   Partneři
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

Poskytovatelem hostingových a housingových služeb je společnost IGNUM - ještě lepší hosting

Náš sportovní klub se stal partnerem společnosti Benefit Plus

Mapové podklady na náš server poskytuje Kartografie Praha, a.s.   Kalendář
<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

   Přehled akcí

Databáze je prázdná!

starší akce ...


   Kniha hostů
Kniha obsahuje 22 zpráv
• 11.09.2020: Moztrad
My Page
• 11.09.2020: Moztrad
Hi All
• 22.09.2016: anděl
vaněček kolovraty

   Doporučujeme
Ikonka
 
Ikonka
 
Magazín fotbalových trenérů trenink.com
 
Cyklistická mapa  Prahy, Praha je pro kolo průjezdná ... - pokud víme kudy.
 
tvorenicko.com - stránky o tvoření (aranžování, batika, decoupage, fimo, korálky, pedig, malba na textil, smalt, vitráže, Vánoce a Velikonoce, adventní věnce a mnoho dalšího). Najdete zde popisy technik, návody krok za krokem a rozsáhlou fotogalerii výrobků., Zde bude nějaký popis stránky ...
 
Volejbalové souvislosti vážně i s nadhledem, komentáře, metodika, kempy.
 
krocan.com - bowlingové turnaje
 
Amatérská bowlingová liga ABL
 
Gravírování, laserování, rytí, porývání - gravirovani-praha.cz
 
Nohec magazín
 
Volejbal Metodika
 

   Poslední 3 komentáře
Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:49:41, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj v Nebušicích)

Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:48:15, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 2 - nohejbalový turnaj v Kolovratech)

ještě několik fotek (2013-01-14 22:19:49, Petr Souček): ... je možné najít na stránkách osady, viz ...   (Nohejbalový turnaj v Údolí ticha zůstal nedohrán)


   Čtenář
Neznámý čtenář

Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře

Web site powered by phpRS                 Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Připomínky a dotazy ke stránkám zasílejte na adresu webmaster@maestroclub.cz.

MAESTRO CLUB Kolovraty © 2005-2008. Připojeno přes IGNUM - ještě lepší hosting