MAESTRO CLUB Kolovraty
Cvičení pro ženy Bowling Volejbal Nohejbal Vodácká turistika MAESTRO CLUB Kolovraty - úvod 10 let MAESTRO CLUBU Kolovraty (2001 - 2011)
   Hlavní menu

   Reklama
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

   Náhodná fotografie
Přátelské nohejbalové utkání proti ABC Bráník, 28.3.2009 [p1010004.jpg]

   Kontakt
MAESTRO CLUB Kolovraty
Mírová 260/3
103 00 Praha 10 - Kolovraty
Telefon: 26771 0772
Mobil: 604 695 462
E-mail: info@maestroclub.cz
Web: http://www.maestroclub.cz

: 26525721
DIČ : CZ 26525721

Oč ČSTV : 3110090
Rč ČSRS : 977
Člen ČNS

Číslo BÚ: 2500551721/2010
Banka: Fio banka, a.s. , Praha 1

Živnostenský list: " Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím "

   Návštěvnost

   RSS zdroje

   Vyhledávání
Google

Hledej na stránkách
MAESTRO CLUBU!


Rozšírené vyhledávání

téma

* Volejbalový turnaj geodetů a kartografů 2011

Vydáno dne 25. 05. 2011 (3708 přečtení)

Obrázek k článku

V sobotu 21. května 2011 jsme uspořádali největší sportovní akci klubu v roce 2011. V pražských Dejvicích proběhl již devátý ročník volejbalového turnaje geodetů a kartografů. Chcete vědět, jak akce dopadla? Na kterém místě se umístily naše týmy? Čtěte v článku a prohlížejte fotografie v naší galerii.


V sobotu 21. května jsme uspořádali již devátý ročník této významné geodetické a volejbalové akce - kdo v Dejvicích chyběl, ať si přečte aspoň tyto řádky. Jako každý rok organizátoři museli být v hale první, tentokrát jsme dorazili už v 7:30. Mezi prvními se z aktivních účastníků v hale objevil Pavel Doubek z KÚ pro středočeský kraj ČÚZK, který musel z Příbrami vyrážet opravdu za kuropění. Další účastníci na sebe nenechali dlouho čekat, a tak těsně před devátou hodinou mohlo přijít na řadu slavnostní zahájení.
Úvodního slova se ujal Petr Souček, prezident pořádajícího sportovního klubu MAESTRO CLUB Kolovraty. V úvodní řeči poděkoval všem sponzorům a partnerům, jmenovitě generálnímu partnerovi akce firmě Gefos a.s., hlavnímu partnerovi firmě Geodézie Česká Třebová s.r.o. a dalším partnerům firmě AZIMUT CZ s.r.o., firmě Kartografie PRAHA, a.s., společnosti Domov sv. Anežky, o.p.s. a Katedře mapování a kartografie na Fakultě stavební ČVUT v Praze. Dále poděkoval našim tradičním mediálním partnerům - především časopisu Zeměměřič, jako hlavnímu mediálnímu partneru akce, a dále časopisu GeoBusiness, informačnímu serveru Geoinformatika.sk a portálu Geofórum. Pozdravil všechny přítomné, popřál jim mnoho sportovních zážitků a předal slovo prof. Bohuslavu Veverkovi, který opět přijal pozici garanta turnaje.
Profesor Veverka pozdravil všechny volejbalisty, nezapomněl popřát k svátku všem Monikám a hlavně popřál všem sportovcům sportovní štěstí. V krátkosti se ještě vrátil k jiné geodetické akci - XVII. POĽSKO – ČESKO - SLOVENSKÝM GEODETICKÝM DNŮM, ze které se musel vrátit o den dříve, aby stihl náš volejbalový turnaj. Prof. Veverka zmínil, že obliba a prestiž našeho volejbalového turnaje roste, neboť se o něm mluvilo právě i v polském Krakově. A jeden ze slovenských kolegů dal přednost před geodetickými dny a raději přijel k nám do Prahy na volejbalový turnaj GEODETŮ A KARTOGRAFŮ. Hned poté prohlásil letošní ročník za zahájený a na palubovce se mohly rozběhnout první zápasy.
Letos se přihlásilo jen 19 týmů, přesto jsme hráli stejným systémem jako v předchozích letech - pět základních skupin s dalším postupem do vyřazovacích bojů. Nasazení do skupin bylo tradiční - týmy pořadatele (MAESTRO CLUB A a B), tým generálního partnera (Gefos Jih) a dva nejlepší týmy z loňského ročníku. Těmi se při neúčasti obou loňských finalistů týmů HROBESO a Gefos Praha staly týmy na 3. a 4. místě Pat & Mat a Plzeňská směs.
Ve skupině U tak Áčko MAESTRO CLUBU Kolovraty doplnily týmy AZIMUT, GEOPROGRES, spol. s r. o. a Návštěvníci. Žádné překvapení se nekonalo a nasazený tým hlavního pořadatele zvládl základní skupinu bez ztráty setu. Na dalších místech se umístily týmy AZIMUT a GEOPROGRESS, kteří si také zajistili postup do osmifinále. Ani ve druhé skupině (V) k žádnému překvapení nedošlo. Nasazené Béčko MAESTRO CLUBU Kolovraty vyhrálo všechny 3 zápasy a s plným počtem bodů postoupilo z prvního místa. Na dalších místech se umístily týmy Balalať, jétéSK 40 (první zahraniční účastník v historii turnaje, který k nám zavítal ze Slovenska) a GREEN POWER, jehož členové to měli z katastrálních úřadů v Praze podstatně blíž.
Skupina X měla svého favorita v Gefosu Jih, který tuto roli splnil. Sice ztratil jeden set s Geodetickým potěrem, přesto si vítězství pohlídal. Na dalších místech se umístily tradiční účastníci turnaje Pouliční směska, Geodetický potěr a Pankráč. Ve čtvrté skupině (Y) vyhrál tým Pat & Mat - Práce všeho druhu :-D před družstvem VK geo CB, se kterým uhrál remízu. Na dalších místech se umístily Jirčany Forever a GKS Sokolov. Na geodety ze Sokolova tak zbyl pouze boj o 17. místo.
V poslední skupině Z se sešly pouze tři týmy - nasazená Plzeňská směs a dva nalosovaní účastníci Ročník 1987 a přátelé, v jehož středu jsme mohli poznat bývalé hráče Gefosu Praha Jirku a Petru Kalátovi, a Ouřadové, za které si po svém šestiletém působení na ČÚZK konečně zahrál i Petr Souček. Mezi Ouřady nechyběli známí účastníci z let minulých (Jan Kmínek, Pavel Taraba, Svatava Dokoupilová a Patricie Vyhlídalová), které letos doplnil Pavel Doubek, nová posila odboru řízení územních orgánů na ČÚZK. Na Ouřadech byla citelně znát neúčast zástupců nejvyššího vedení, a tak své dva zápasy hladce prohráli. O prvenství ve skupině proto rozhodlo utkání mezi Plzeňskou směsí a Ročníkem 1987, kde prokázala více chuti po vítězství Plzeňská směs a vyhrála vcelku jasně 25:18, 25:16.
O postupujících do play-off bylo rozhodnuto, ale my se nejdříve podíváme na skupinu o celkové 17. místo. Tam nejvíce volejbalového umu předvedl tým GKS Sokolov a odnesl si cenu pro nejlepší tým ze skupiny "zklamaných". O další dvě místa se bojovalo srdnatě a Pankráč udolal Návštěvníky až ve třech setech.
V osmifinále se žádné překvapení nekonalo. Největší problémy s postupem do dalších bojů měl MAESTRO CLUB Kolovraty B, který Jirčany Forever porazil až v tie-breaku (16:25, 25:16, 15:6). Ostatní vítězové skupin si poradili se svými soupeři lehce. Plzeňská směs porazila Pankráč 25:8 a 25:19, Pat & Mat - Práce všeho druhu :-D porazil jétéSK 40 25:17 a 25:23, Gefos Jih zvítězil nad týmem GEOPROGRES, spol. s r. o. 25:20 a 25:16, MAESTRO CLUB Kolovraty A si poradil s Geodetickým potěrem 25:10, 25:13. Osmičku čtvrtfinalistů doplnila trojice týmů Balalať (po vítězství nad týmem AZIMUT), Ročník 1987 a přátelé (po výhře nad Pouliční směskou) a VK geo CB (po výhře nad Ouřady )
Ve čtvrtfinále na sebe narazily tyto čtyři dvojice: (1.) Plzeňská směs - Balalať, (2.)Ročník 1987 a přátelé - Pat & Mat - Práce všeho druhu :-D, (3.) Gefos Jih - MAESTRO CLUB Kolovraty B a (4.) MAESTRO CLUB Kolovraty A - VK geo CB. V prvním nervózním čtvrtfinále si poradila Plzeňská směs s Balalatí, jak při paralaktickém měření délek. Ani měření délek touto metodou nezvládne úplný začátečník, a tak zkušenost slavila úspěch nad dravým mládím. Příště by mladým kolegům nemělo chybět více pokory a úcty ke starším kolegům! Ve druhém čtvrtfinále se hrál vyrovnaný volejbal, ve kterém se z výhry radoval tradiční účastník semifinálových bojů - tým PAT a MAT.
Příznivci našeho klubu se těšili na klubové derby, které by se v Dejvicích hrálo při úspěchu obou našich týmů. MAESTRO CLUB Kolovraty B si s Gefosem Jih poradil zcela jasně (25:18, 25:9) a vyhlížel svého rivala pro semifinále. Áčko začalo svoji čtvrtfinálovou pouť dobře a vyhrálo první set 26:24. V dalších setech se už začala projevovat únava a MAESTRO CLUB Kolovraty A odešel poražen 1:2 na sety (26:24, 21:25, 9:15).
V úvodním semifinále si Plzeňská směs a PAT a MAT zopakovali loňský zápas o třetí místo. Ve velmi dramatickém utkání oplatila Plzeňská směs soupeři loňskou porážku a  probojovala se do finále po výsledku 26:24 a 25:21. Druhé semifinále nabídlo v prvním setu stejně napínavý souboj, ve kterém MAESTRO CLUB Kolovraty B vyhrál těsně 26:24 nad VK geo CB. Tím zcela zlomil odpor soupeře a druhý set byl jeho jednoznačnou záležitostí (25:13). Po dvou účastech v semifinále v letech 2006 a 2007 se konečně tým hlavního pořadatele probojoval do finále!
V zápase o třetí místo si geodeti z Budějovic (VK geo CB) poradili s PATEM a MATEM. Na Jindrovi Sienczakovi bylo znát, že sám svůj tým ke třetímu místu opět nedovede. Stejně jako v loňském roce skončil těsně pod stupni vítězů. Ve finále na sebe narazili Plzeňská směs a MAESTRO CLUB Kolovraty B. Už teď bylo jasné, že v 9. ročníku pozná volejbalový turnaj nového vítěze. Ve finále se hrál pěkný volejbal, který byl už ovšem notně poznamenán únavou všech zúčastněných. První set ve svůj prospěch získala Plzeňská směs (25:16), aby ten druhý stejným poměrem získalo naše Béčko. O vítězi turnaje musel rozhodnout až tie-break. Jak poznamenal přítomný lékař MUDr. Jiří Pohl "Tady už jsem měl o hráče opravdu strach, aby to přežili ve zdraví". Přesto se hrál dramatický a hlavně bojovný volejbal, který vrcholil za stavu 14:14. Poslední dva míče pro sebe získala Plzeňská směs a ve městě pivu zaslíbeném mohla vypuknout obrovská radost. Ale ani naši hráči nebyli zklamáni, odehráli výborný turnaj a získali nejlepší klubové umístění na geodetickém turnaji v historii klubu. Samozřejmě troška hořkosti tam byla - přece jen být dva míče od vítězství, to se nepovede každý rok!
Potom už nás čekalo slavnostní vyhlášení. Diplom za páté místo si přišli vyzvednout hráči MAESTRO CLUBU Kolovraty A. Za čtvrté místo si PAT a MAT odnesl dárkový balíček, ve kterém nechyběly knihy od Kartografie Praha. A nyní jsme už dekorovali trojici nejlepších - ti si odnesli také pěkný pohár pro vítěze. Na třetím místě se umístil VK geo CB, pohár za druhé místo si odneslo naše Béčko a konečně pohár za první místo si převzal Bohumil Kasl z Plzeňské směsi. Tradiční cenu garanta turnaje prof. Veverky věnec buřtů pro nejlepšího smečaře turnaje si odnesl Martin Koudela z MAESTRO CLUBU B.
Na závěr musím poděkovat všem, kteří se podíleli na bezproblémovém chodu turnaje. Mezi ty musím zařadit lékaře MUDr. Jiřího Pohla, který naštěstí nemusel řešit vážnější úraz, šestici rozhodčích (Kamil LHOTÁK, Alena PECHÁ, Michaela HLADIŠOVÁ, Pavel NÁGL a Zdeněk PFEIFER) a samozřejmě všechny členy klubu, kteří pomohli s úpravou kurtů a dalších důležitých činnostech při turnaji.
A teď je letošní ročník definitivně minulostí a my už pomalu začínáme připravovat ten příští - jubilejní desátý, tak nám držte palce, ať je aspoň tak úspěšný jako ten letošní. Z ohlasů přímých účastníků se ten letošní vyvedl. Slova Bohumila Kasla musí zahřát každého organizátora u srdce "Dovoluji si za Plzeňskou směs poděkovat za fajn sobotu. Turnaj opět výbornej, pohodová hra. Paráda, klídek a hlavně bez úrazů :-). Díky a za rok snad ahoj". Pokud se turnaj líbil i Vám, napište nám. Pokud Vám něco chybělo, nebo byste chtěli udělat něco jinak, tak se neváhejte ozvat také - budeme se snažit jubilejní ročník zorganizovat ještě lépe!
Podrobné výsledky hledejte na stránkách turnaje http://volejbal-gk2011.maestroclub.cz.
Za MAESTRO CLUB Kolovraty, Petr Souček


Přidat odkaz na článek:
Facebook Facebook  Linkuj.cz Linkuj  Pozrisi.sk  Park.sk  TOPodkazy.cz  LinkedIn  Twitter  Jagg  Bookmarky  Vybrali.sme Vybrali SME  Topclanky  Mediablog  Google Google  digg  Del.icio.us

 Související články:
Volejbalové soustředění 2018 (29.12.2018)
MAESTRO B - Ve znamení šesté ligy (20.03.2016)
AVL - MAESTRO B - První zápasy v sezóně 2015/2016 (30.12.2015)
AVL - Maestro A - První turnaj nové sezony 2015 – 2016 (20.11.2015)
Druhý hrací den volejbalového Maestra A (13.11.2015)
AVL 2014/2015 - Áčko v neděli 15.3.2015 (20.09.2015)
AVL 2014/2015 - Áčko v neděli 8.2.2015 (20.09.2015)
Volejbalové soustředění Vítkovice 2015 (28.08.2015)
Volejbalový turnaj GK - 13.ročník (11.06.2015)
Soustředění volejbalistů 2014 (29.03.2015)
AVL 2014/2015 - Pátý hrací den MAESTRO B (22.03.2015)
AVL 2014/2015 - Čtvrtý hrací den MAESTRO B – postavili jsme se (26.02.2015)
AVL 2014/2015 - Třetí hrací den MAESTRO B – zvedáme se z popela (26.02.2015)
AVL 2014/2015 - MAESTRO A - Systémová chyba (09.12.2014)
AVL 2014/2015 - MAESTRO A - Noční směna (09.12.2014)
AVL 2014/2015 - Druhý hrací den MAESTRO B (23.11.2014)
AVL 2014/2015 - První hrací den MAESTRO B (23.11.2014)
Volejbalový turnaj GK ovládl jeden z favoritů (25.05.2014)
Ozvěny Maestra B z finále 6. AVL (26.04.2014)
Áčko: Poslední neděle s AVLkou (21.04.2014)
Počtvrté ve finále za čtyři roky (19.02.2014)
Souboj uvnitř klubu vyústil ve skupinový trojúhelník (29.01.2014)
Rošáda s abecedou, aneb zpět k tradičnímu pořadí písmen (29.01.2014)
Bylo nás 5… 4 … (29.01.2014)
AVL 2013/2014 (Áčko): Poohlédnutí za zimní sezónou roku 2013 (01.01.2014)
AVL 2013/2014 (Béčko): Podzimní část sezóny odehrána – držíme 89% úspěšnost! (13.12.2013)
AVL 2013/2014 (Béčko): Druhý hrací den se vydařil (17.11.2013)
Turnaj geodetů a kartografů ovládl Pat a Mat (04.08.2013)
Na volejbalovém turnaji geodetů a kartografů se "naše barvy" neztratily (28.07.2013)
Volejbalové soustředění s noční bojovkou (30.06.2013)
MAVL 2012/2013 (Áčko): Ta poslední neděle... (05.05.2013)
Maestro B postupuje, aneb jak nás Čulibrci sekli a my jim to pak oplatili (14.04.2013)
MAVL 2012/2013 (Áčko): Maestro "A" otestovalo nový prototyp útočného hráče (27.01.2013)
MAVL 2012/2013 (Áčko): Neděle plná citoslovců (23.12.2012)
MAVL 2012/2013 (Áčko): Vstup Áčka do letošní AVLky (23.12.2012)
MAVL 2012/2013 (Béčko): První advent byl plný volejbalu (16.12.2012)
MAVL 2012/2013 (Béčko): Další povedená neděle na Julisce (16.12.2012)
MAVL 2012/2013 (Béčko): Druhá adventní neděle a další hrací den M-béček (10.12.2012)
MAVL 2012/2013 (Béčko): Druhý hrací den (14.11.2012)
MAVL 2012/2013 (Béčko): Povedený vstup eMBéček do 7.ligy – aneb proč v neděli večer doma už nic nebylo... (11.11.2012)
Jubilejní volejbalový turnaj geodetů a kartografů (28.07.2012)
Semilské volejbalové soustředění (01.07.2012)
Hráči MAESTRO CLUBU KOLOVRATY B se stali v AVL Borci víkendu (16.05.2012)
MAVL 2011/2012 (Béčko) - Čulibrci jsou kamarádi. A nejen oni! (09.04.2012)
MAVL 2011/2012 (Áčko): závěrečné kolo sezony aneb příští rok zase šestka (12.03.2012)
MAVL 2011/2012 (Béčko): poslední hrací den základní části (11.03.2012)
MAVL 2011/2012 (Áčko): Dozvuky bankovní krize na Podbabě (11.03.2012)
MAVL 2011/2012 (Áčko): Další hrací den Áčka v Dejvicích (11.03.2012)
MAVL 2011/2012: EMBÉČKA na cílové rovince (04.03.2012)
MAVL 2011/2012 (Áčko): Držíme se mezi nejlepší šestkou (31.01.2012)
MAVL 2011/2012 (Béčko): MB-éčko pořád jede! (25.01.2012)
MAVL 2011/2012 (Béčko): 90% aneb eMbéčko opět válí (07.01.2012)
MAVL 2011/2012 (Áčko): výborný začátek aneb ještě lepší konec (03.12.2011)
MAVL 2011/2012 (Béčko): druhé vystoupení volejbalového Béčka v 8.lize AVL (03.12.2011)
MAVL 2011/2012 (Béčko): První vystoupení volejbalového Béčka v 8.lize AVL (06.11.2011)
MAVL 2010/2011: Volejbalový tým B postupuje (16.10.2011)
MAVL 2010/2011: MAESTRO A slaví postup :-) (25.04.2011)
MAVL 2010/2011: Áčko postupuje do finálové části z druhého místa (22.03.2011)
MAVL 2010/2011: Postup volejbalového týmu B do 8. ligy se jeví reálně! (22.03.2011)
MAVL 2010/2011: První hrací den finálové části 9.ligy (11.03.2011)
MAVL 2010/2011: Béčko a jeho další účinkování v 9.lize (11.03.2011)
MAVL 2010/2011: Áčko dál válí a vede ligu (12.02.2011)
AVL 2010/2011: Áčko jede na přímý postup! (16.01.2011)
AVL 2010/2011: Áčko první polovinu soutěže zvládlo výtečně (05.12.2010)
AVL 2010/2011: druhý hrací den volejbalového Áčka (04.12.2010)
AVL 2010/2011: vítězný start Áčka (04.12.2010)
AVL 2010/2011: První ostrý start volejbalového “béčka” v AVL (18.11.2010)
Druhé místo volejbalového Béčka na turnaji v Říčanech (11.11.2010)
Volejbalové Béčko vyhrálo miniturnaj v Kolovratech (11.11.2010)
Přípravný turnaj AVL (17.10.2010) (07.11.2010)
Volejbalový turnaj geodetů a kartografů 2010 (30.06.2010)
MAVL 2009/2010: sestup do 7. ligy je realitou (25.03.2010)
MAVL 2009/2010: naděje na udržení ještě žije (24.03.2010)
Volejbalové holky v akci (19.03.2010)
MAVL 2009/2010: bude první hrací neděle v novém roce pro nás úspěšná? (21.01.2010)
MAVL 2009/2010: třetí černá neděle v Dejvicích (21.12.2009)
MAVL 2009/2010: druhý hrací den v Dejvicích (29.11.2009)
MAVL 2009/2010 - Jak jsme si vedli náš první hrací den? (29.11.2009)
Šestý ročník volejbalového turnaje ve větrné loterii (12.10.2009)
Beachvolejbalový klubový turnaj dvojic - sobota 8.8.2009 (09.08.2009)
Volejbalový turnaj geodetů a kartografů posedmé (02.06.2009)
Druhý ročník turnaje „Na revanš“ (04.05.2009)
MAVL 2008/2009 - boje o udržení v šesté lize (21.04.2009)
AVL 2008/2009 – Poslední hrací den (25.03.2009)
AVL 2008/2009 – Boje přituhují (24.03.2009)
Volejbalový turnaj – zadáno pouze pro ženy (23.03.2009)
AVL 2008/2009 – další vítězství pod vysokou sítí (09.02.2009)
AVL 2008/2009 – Naše další boje pod vysokou sítí na AVL (19.01.2009)
AVL 2008/2009 – 2. Hrací den - Pokračujeme v „bojích“ pod vysokou sítí (26.11.2008)
MAVL 2008/09: Startujeme! (09.11.2008)
Tradiční podzimní kolovratský miniturnaj jako příprava na volejbalovou MAVL (12.10.2008)
Tradiční volejbalový turnaj smíšených družstev (25.09.2008)
6. ročník volejbalového turnaje geodetů a kartografů (26.05.2008)
Turnaj v Dařboži – ve volejbale se ještě máme co učit (30.04.2008)
MAVL 2007/2008: poslední hrací den v páté lize ... (23.03.2008)
Naše únorové působení v AVL (08.03.2008)
Naše boje v Mizuno AVL (07.03.2008)
MAVL 2007/2008: 2. hrací den ozdoben první letošní výhrou (19.12.2007)
MAVL 2007/2008: První kolo v nových dresech (04.11.2007)
Klubový beach-volejbalový turnaj dvojic (23.09.2007)
Beach-volejbalový turnaj dvojic - POZVÁNKA A PŘIHLÁŠKY (24.07.2007)
Ohlédnutí za letošním ročníkem MAVL 2006/2007 (06.05.2007)
5. ročník volejbalového turnaje geodetů a kartografů (25.04.2007)
MAVL Praha 2006/2007 - Závěrečný boj o udržení v 5.lize MAVL (29.03.2007)
MAVL Praha 2006/2007 - naše boje 11. hracího dne (04.03.2007)
MAVL 2006/2007 - naše boje 8. hracího dne (27.01.2007)
MAVL 2006/2007: 7. kolo přineslo dva nervydrásající tie-breaky (12.01.2007)
Volejbalový miniturnaj v Kolovratech (21.12.2006)
MAVL 2006/2007: 3. hrací den (04.12.2006)
MAVL 2006/2007: Pod vysokou sítí podruhé aneb 2. hrací den (29.11.2006)
Volejbalový turnaj ve Strančicích (26.11.2006)
MAVL 2006/2007: 1. hrací den (14.11.2006)
Příprava na 2. vystoupení v MAVL se vydařila (23.10.2006)
Uhříněves 2006: Na loučení s antukovou sezónou svítila Sluníčka (18.09.2006)
Premiérová účast v MIZUNO AVL - shrnutí (11.06.2006)
Jaký byl čtvrtý ročník volejbalového turnaje geodetů a kartografů? (04.06.2006)
Závěrečné představení v letošním ročníku MAVL (27.03.2006)
Desátý herní den 5. ligy MIZUNO AVL (27.02.2006)
Boje pod vysokou sítí po deváté (15.02.2006)
Reportáž ze 4. hracího dne pražské 5. ligy MIZUNO AVL (05.12.2005)
Na lovu dalších bodů v MAVL (28.11.2005)
Povídání o přátelském turnaji s SK Kolovrátek (17.11.2005)
2. hrací den MAVL na Julisce (13.11.2005)
Příprava na AVL v hale ČVUT (17.10.2005)
Volejbalový boj v Jesenici (10.10.2005)
Volejbalový turnaj "MAESTRO CLUB 2005" - vyprávění (23.09.2005)
A zase ten beach! (20.09.2005)
Putování v Mnichovicích - díl druhý (18.08.2005)
Putování v Mnichovicích, aneb … (03.08.2005)
Přátelské utkání se sportovním klubem Sporťáci Mnichovice (29.03.2005)
Přátelské utkání s SK Sporťáci Mnichovice (13.03.2005)
Přátelský zápas s SK Kolovrátek (13.03.2005)
Účast na geodetickém turnaji (12.03.2005)
Volejbalové turnaje, kterých jsme se zúčastnili v letech 2001 - 2004 (12.03.2005)
Volejbalové turnaje pořádané naším klubem v letech 2001-2004 (12.03.2005)
Volejbalový turnaj G+K (26.10.2002) (12.03.2005)
První volejbalový přátelský zápas (19.6.2002) (12.03.2005)
3. ROČNÍK VOLEJBALOVÉHO TURNAJE OBORU G+K (24.10.2004)
2. ROČNÍK VOLEJBALOVÉHO TURNAJE OBORU G+K (21.06.2003)

[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Petr Souček | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek Facebook)

Dnes: 19. 10. 2021

Společenský ples SOBOTA 9.2.2019 - pozvánka - klikni pro více informací!

   Reklama
GEFOS a.s. - generální partner 5. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2007

Geodézie Česká Třebová s.r.o. - hlavní partner 6. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2008

   Partneři
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

Poskytovatelem hostingových a housingových služeb je společnost IGNUM - ještě lepší hosting

Náš sportovní klub se stal partnerem společnosti Benefit Plus

Mapové podklady na náš server poskytuje Kartografie Praha, a.s.   Kalendář
<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

   Přehled akcí

Databáze je prázdná!

starší akce ...


   Kniha hostů
Kniha obsahuje 22 zpráv
• 11.09.2020: Moztrad
My Page
• 11.09.2020: Moztrad
Hi All
• 22.09.2016: anděl
vaněček kolovraty

   Doporučujeme
Ikonka
 
Ikonka
 
Magazín fotbalových trenérů trenink.com
 
Cyklistická mapa  Prahy, Praha je pro kolo průjezdná ... - pokud víme kudy.
 
tvorenicko.com - stránky o tvoření (aranžování, batika, decoupage, fimo, korálky, pedig, malba na textil, smalt, vitráže, Vánoce a Velikonoce, adventní věnce a mnoho dalšího). Najdete zde popisy technik, návody krok za krokem a rozsáhlou fotogalerii výrobků., Zde bude nějaký popis stránky ...
 
Volejbalové souvislosti vážně i s nadhledem, komentáře, metodika, kempy.
 
krocan.com - bowlingové turnaje
 
Amatérská bowlingová liga ABL
 
Gravírování, laserování, rytí, porývání - gravirovani-praha.cz
 
Nohec magazín
 
Volejbal Metodika
 

   Poslední 3 komentáře
Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:49:41, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj v Nebušicích)

Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:48:15, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 2 - nohejbalový turnaj v Kolovratech)

ještě několik fotek (2013-01-14 22:19:49, Petr Souček): ... je možné najít na stránkách osady, viz ...   (Nohejbalový turnaj v Údolí ticha zůstal nedohrán)


   Čtenář
Neznámý čtenář

Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře

Web site powered by phpRS                 Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Připomínky a dotazy ke stránkám zasílejte na adresu webmaster@maestroclub.cz.

MAESTRO CLUB Kolovraty © 2005-2008. Připojeno přes IGNUM - ještě lepší hosting