V pátek 6. února 2015 jsme v Kolovratech v kulturním sále U Boudů uspořádali již popatnácté SPOLEČENSKÝ PLES našeho klubu (dříve pořádaný jako Zahrádkářský ples). Přečtěte si krátký článek o průběhu a nahlédněte do naší galerie.
Letošní ročník společenského plesu jsme očekávali s napětím, neboť jsme se po letech rozhodli vyměnit kapelu. Po skupině FO FO, která na našem plese hrála celkem 12x (v letech 2002-2011, 2013 a 2014), jsme oslovili VELKÝ TANEČNÍ ORCHESTR pod vedením Petra Hladíka
DANCE BAND Mělník. Abychom výčet měli kompletní, tak doplním, že v minulosti nám na plesech hrály ještě skupiny COLOR CLUB PRAHA (rok 2012) a hudba VÚŽV Uhříněves (rok 2001).
Návštěva na plese nebyla ideální - možná to zapříčinila chřipková epidemie v České republice, možná obecný nezájem lidí o kulturu, ale přesto se plesu zúčastnilo cca 70 návštěvníků. Ti, kteří do kulturního domu U Boudů přišli, museli být nadšeni. Živá hudba pod vedením Petra Hladíka překonala mé očekávání a všichni se bavili. Taneční parket byl pořád plný tancechtivých párů. Hudbou se mohli bavit i návštěvníci, kteří tanci příliš neholdují a raději dávají přednost poslechu. Mezi ty patřím i já - a musím říct, že jsem se bavil výborně!
Náš ples bychom nemohli pořádat bez našich partnerů plesu. Letos nám přispěli společnosti GAIA Connections s.r.o., INTERCONNECT s.r.o., HIKO SPORT, Salon Kolovraty, Můj obchod (potraviny Na Viničkách - Chadovi), Cappuccini, FITNESS STUDIO, Restaurace U Boudů, Kostičky lega (Petr Stejskal), Kolovratské Tvořeníčko, Dr. F. DUDEK - BIOpřípravky Praha, Bytová kosmetika (drogerie U Donáta), Lifefood Czech Republic s.r.o., Sportklub Kolovraty, Potraviny Vaněček, Romana Stejskalová (kosmetika Mary Kay). Všem partnerům touto formou děkujeme za podporu a těšíme se na spolupráci při příštích klubových akcích! Největší štěstí při losování měl Jirka Hrnčíř, který vyhrál první cenu - plovací vestu od firmy HIKO.
Dále musím poděkovat všem, kteří nám pomohli letošní ples připravit! Hlavní díky patří Honzovi Burianovi, jemuž jsem během letošního plesu udělil neoficiální funkci klubového kulturního referenta - za výběr kapely a hlavně za to, že mě dokázal přemluvit, abychom do této změny šli!
Dále děkuji všem členům klubu, kteří pomáhali s přípravou plesu! Zejména Janě a Kamilovi Konečným, Jiřce Součkové, Petrovi a Adrianě Pavlů, Jirkovi Dlouhému, Honzovi Burianovi za pomoc při přípravě a úklidu sálu a Honzovi Růžičkovi za pomoc s roznosem pozvánek. Ale dík patří samozřejmě i všem ostatním, kteří nám přispěli svou pomocí.
Na úplný závěr musím poděkovat všem návštěvníkům, kteří si našli čas a přišli! Věřím, že se Vám letošní ples líbil. Budu rád, když nám napíšete do komentáře nebo mailem, jak se vám ples líbil, případně, co bychom měli ještě zlepšit.
A pokud chcete přijít i příště, zapište si do svých diářů datum PÁTEK 5. února 2016, kdy uspořádáme další ročník našeho plesu.
Za MAESTRO CLUB KOLOVRATY
Petr Souček