Nohejbalový turnaj v Uhříněvsi ovládla Čáslav
Autor: Petr Souček <soucek(at)maestroclub.cz>, Téma: Nohejbal, Vydáno dne: 26. 08. 2012

V sobotu 25.8.2012 jsme v Uhříněvsi uspořádali již devátý ročník nohejbalového turnaje trojic. Jak se našim hráčům dařilo, čtěte v následujícím článku. Nezapomeňte nahlédnout také do galerie.

V sobotu se v Uhříněvsi sešlo 9 týmů, z toho dva naše. Hrálo se v jedné skupině systémem každý s každým. Naše Áčko ve složení Pavel Martínek, Jirka Dlouhý a Kamil Konečný sehrálo slušný turnaj, kde do posledního zápasu bojovalo o umístění na stupních vítězů. Nakonec se po prohře s Prosekem 0:2 muselo spokojit s nepopulárním čtvrtým místem. Béčko ve složení Petr Souček, Robert Koman a Jiří Hrnčíř st. mělo ambice daleko menší - nechtěli skončit úplně poslední. Rozehráno to měli slušně, když zvítězili nad Starou gardou 2:1. Ovšem poslední zápas se jim (stejně jako Áčku) nepovedl a po prohře s Říčany 0:2 nakonec obsadili deváté místo.
Ze zaslouženého vítězství se radovala Čáslav, která vyhrála všech osm zápasů. Na druhém a třetím místě skončili Příchozí a Prosek. Celý den nám přálo počasí, nikdo se nezranil, a proto můžeme turnaj hodnotit jako vydařený.
Na závěr chci poděkovat všem, kteří pomohli s organizací turnaje! Největší poděkování patří Petrovi Pavlů, který se letos ujal funkce ředitele turnaje.
Kompletní výsledkový servis najdete na stránkách turnaje http://nohejbal-uhrineves2012.maestroclub.cz/.
Za MAESTRO CLUB Kolovraty, Petr Souček