Vánoční KOLOVRATSKÝ DLOUBÁK 2016
Autor: Petr Souček <soucek(at)maestroclub.cz>, Téma: Nohejbal, Vydáno dne: 24. 11. 2017

Obrázek k článku O vánočních svátcích proběhl tradiční nohejbalový turnaj. Náš oddíl postavil dvě trojice. Jak dopadl a kdo vyhrál, tak to se dozvíte v článku.

Po několika letech se opět v Kolovratech sešlo celkem 10 týmů - a hned velmi kvalitních. V základních skupinách se hrál velmi pěkný nohejbal. Naše Áčko mělo slušně našlápnuto - skončilo na druhém místě, Béčko bohužel nesehrálo dobrý turnaj a skončilo ve skupině na pátém místě.

Ani v závěrečném utkání o 9. místo se mu nedařilo a skončilo na celkovém desátém místě. Áčko ve čtvrtfinále hrálo velmi solidně, ovšem na soupeře nestačilo, a tak skončilo na celkovém pátém místě. A tím pádem semifinále bylo bez naší účasti. Nakonec nejvíce umu předvedla Demoliční četa a odnesla si pohár pro vítěze.

Konečné výsledky:

• 1. Demoliční četa (Sýkora, Krýsa, Charvát)
  • 2. Na pohodu (Šebek, Zavadil, Drábek)
  • 3. OSK (Píďa, Macík, H. Kantner)
  • 4. Úsvit (Neumann, Vlasák, Hrachovec)
  • 5. MAESTRO CLUB Kolovraty A (Dlouhý, Pavlů, Souček)
  • 6. Stop Mukažov (Kovář, Zavacký, Kratochvíl)
  • 7. Mezouň (Maška, Severinová, Ženíšek)
  • 8. Košíře (Dvořák, Dvořák, Hojer)
  • 9. Hořovice (Šmatlák, Plecitý, Lukavský)
  • 10. MAESTRO CLUB Kolovraty B (Koman, Zima, Mužík)
  • Kompletní výsledky v PDF