Nohejbalový turnaj na Dobešce
Autor: Petr Souček <soucek(at)maestroclub.cz>, Téma: Nohejbal, Vydáno dne: 24. 11. 2017Obrázek k článku V sobotu 8. října 2017 proběhl v Praze na Dobešce další z turnajů se série Kráter. Tentokrát jsme vyslali trojici ve složení Martínek, Neoral, Dlouhý.

V základní skupině se našim hráčům moc nedařilo a za jednu remízu skončili úplně poslední na čtvrtém místě. Naštěstí do vyřazovacích bojů postupovaly všechny týmy, a tak kluci mohli změřit síly z dalšími týmy.

Ovšem ve čtvrtfinále to byl úplně jiný tým - po nervydrásajícím boji vydřeli vítězství 9:10, 10:9, 10:9 a postoupili do semifinále. V něm se potkali s místním týmem Demoliční četa, který si na ně velmi věřil. Ovšem výsledek překvapil nejen je - opět se zrodilo vítězství až v úplném závěru 9:10, 10:9, 10:9. Naštěstí pro nás šel poslední míč od Davida mimo kurt a my mohli slavit postup do finále. V něm jsme nastoupili proti dalšímu favoritovi, kterému jsme vzdorovali také ve třech setech - ale tentokrát prohráli. Přesto z toho bylo krásné druhé místo!