14. ročník bowlingového turnaje „O putovní pohár prezidenta klubu“
Autor: Kamil Konečný <konecny(at)maestroclub.cz>, Téma: Admin sekce, Vydáno dne: 29. 11. 2017

POZOR!!! Změna termínu! Další ročník bowlingového turnaje „O putovní pohár prezidenta klubu“, určeného zejména pro členy klubu, se bude konat  v neděli 25.března 15-18 hod. Podrobnosti, seznam přihlášených a další informace najdete v článku.

Čtrnáctý ročník bowlingového turnaje „O putovní pohár prezidenta klubu“ se bude konat  v neděli 25.března 2018  od 15,00 hod.

Turnaj se uskuteční opět v herně XBowling na Žižkově (http://www.zizkov.xbowling.cz).  Herna je dobře dostupná i MHD (zastávka tram Olšanská nebo Nákladové nádraží Žižkov).

Začátek turnaje je v 15:00 hod. Doba trvání cca. 3 hodiny.

Cenou pro vítěze je putovní pohár prezidenta klubu, malý pohár a drobná cena.

Startovné na turnaj je 300 Kč pro členy klubu a 450 Kč pro nečleny.

Neváhejte a přihlaste se.

Přihlášky očekáváme na adrese konecny@maestroclub.cz. (Do přihlášky prosím napište také, zda byste si po turnaji chtěli v herně dát večeři, abychom případně zamluvili stůl)

Přednostně budou zařazovány přihlášky členů klubu, a to až do 18.2.2018. Poté bude seznam startujících doplněn o případné zájemce ze strany veřejnosti.

S bowlingovým pozdravem „Ať to padá“ se už těšíme na Vaši účast.

Seznam přihlášených:

1. Kamil Konečný