Členská schůze klubu - pozvánka
Autor: Jana Konečná <konecna(at)maestroclub.cz>, Téma: Pro členy, Vydáno dne: 05. 12. 2018

V neděli 30. prosince 2018 od 14:00 hod v restauraci U Boudů v Kolovratech proběhne členská schůze našeho sportovního klubu. Pozvánku s programem najdete uvnitř článku. Zároveň připomínám, že na této členské schůzi budeme schvalovat výši členských příspěvků na rok 2019, proto Vás prosíme o Vaši účast.

Všechny členy klubu zveme na členskou schůzi, která proběhne v neděli 30. prosince od 14:00restauraci U Boudů v Kolovratech (www.uboudu.cz) - hned u zastávky bus 266, 267 "Škola Kolovraty", adresa Mírová 21/66, Kolovraty.

Budeme schvalovat výši členských příspěvků na rok 2019, proto Vás prosíme o účast!

Všechny členy prosíme o potvrzení účasti (případně zaslání omluvy z účasti na schůzi) nejpozději do 20. prosince 2018 na email konecna@maestroclub.cz!

Předpokládaná doba trvání schůze je cca 1-1,5 hodiny.