Nohejbalový turnaj U dubu
Autor: Petr Souček <soucek(at)maestroclub.cz>, Téma: Nohejbal, Vydáno dne: 29. 12. 2018

Obrázek k článku Dnes nohejbalový ⚽ turnaj trojic v krásné Osadě "U dubu" ve Vidovicích (Kunice). Nakonec z toho bylo krásné druhé místo 🏆. Celkový výsledek se ovšem nerodil lehce. Ve skupině jsme sehráli tři třísetové zápasy - dva jsme prohráli a až ten třetí se nám povedl dotáhnout do vítězného konce. Byl z toho postup do čtvrtfinále, kde jsme nejdříve tahali za kratší konec, ale nakonec jsme ve třetím setu otočili z beznadějných 6:9 na 10:9 a nečekaný postup do semifinále byl na světě. Tam jsme proti domácí týmu předvedli výborný výkon a nedali soupeři šanci - vyhráli 2x 10:4 a slavili postup do finále. Tam už se nám tolik nedařilo a prohráli jsme ve dvou setech. Přesto super výsledek! Díky Jirkovi a Petrovi za pěkný výkon :-)