Vánoční nohejbalový turnaj KOLOVRATSKÝ DLOUBÁK 2018 se vydařil
Autor: Petr Souček <soucek(at)maestroclub.cz>, Téma: Nohejbal, Vydáno dne: 29. 12. 2018

Obrázek k článku Vánoční nohejbalový turnaj KOLOVRATSKÝ DLOUBÁK 2018 se opět vydařil :-). Ve čtvrtek se v Kolovratech sešlo 9 týmů, které bojovaly o krásné tři poháry.

Týmy byly rozděleny do dvou základních skupin - po čtyřech a pěti týmech. Naše Áčko se dostalo do čtyřčlenné skupiny a vedlo si v ní velmi slušně. Uhrálo jednu výhru, jednu remízu a jednu prohru - celkem tři body, celkové třetí místo a postup do čtvrtfinále. Béčko muselo absolvovat pětičlennou skupinu, ve které zvládlo dva zápasy vítězně a dále uhráli jednu remízu a jednu prohru. Až prohra v posledním zápase je odsoudila ke třetímu místu ve skupině. Přesto postup do čtvrtfinále potěšil. Áčko a Béčko zvládly čtvrtfinále s přehledem. Nejdříve Áčko vybojovalo vítězství nad Zvánovicemi nejtěsnějším výsledkem 10:9, 10:9, když v obou setech zakončil Tomáš neuvěřitelnou patou. Paráda a postup do semifinále. Béčko sehrálo daleko jednoznačnější zápas proti Sebrance s Vaškem Gruberem. Oba sety jsme vyhráli jasně a po výsledku 2:0 byl postup do semifinále realitou.
V semifinále se našim týmům už moc nedařilo. Áčko prohrálo zcela jasně s Jílovým. A stejně se bohužel dařilo i Béčku proti Košířům ... v prvním setu jsme sice ještě vedli 6:4, ale další vývoj zápasu už šel mimo nás ... A tak jsme se odsoudili k zápasu o třetí místo. Tam se konala velká bitva, která se rozhodla až ve třetím setu za stavu 9:9. Poslední míč získalo Áčko, a tak se trojice s Tomášem Neoralem (Jirkou Dlouhým a Honzou Průšákem) mohla radovat z bronzového poháru. Béčko s Petrem Součkem (Vildou Mužíkem a Petrem Pavlů) získalo nepopulární čtvrté místo.
Finále pro sebe získaly Košíře, které nedaly hráčům z týmu Jílové (s Honzou Vlasákem) žádnou šanci. Turnaj se prostě vydařil a už se těšíme na další ročník!
Konečné pořadí:
1. Košíře
2. Jílové
3. MAESTRO CLUB Kolovraty A (Neoral, Dlouhý, Prušák)
4. MAESTRO CLUB Kolovraty B (Souček, Mužík, Pavlů)