Členská schůze klubu - pozvánka
Autor: Jana Konečná <konecna(at)maestroclub.cz>, Téma: Pro členy, Vydáno dne: 01. 12. 2019

V neděli 29. prosince 2019 od 15:00 hod v restauraci U Boudů v Kolovratech proběhne členská schůze našeho sportovního klubu. Pozvánku s programem najdete uvnitř článku. Zároveň připomínám, že na této členské schůzi budeme schvalovat výši členských příspěvků na rok 2020, proto Vás prosíme o Vaši účast.

Všechny členy klubu zveme na členskou schůzi, která proběhne v neděli 29. prosince od 15:00restauraci U Boudů v Kolovratech (www.uboudu.cz) - hned u zastávky bus 266, 267 "Škola Kolovraty", adresa Mírová 21/66, Kolovraty.

Budeme schvalovat výši členských příspěvků na rok 2020, proto Vás prosíme o účast!

Všechny členy prosíme o potvrzení účasti (případně zaslání omluvy z účasti na schůzi) nejpozději do 18.prosince 2019 na email konecna@maestroclub.cz, abychom mohli zajistit dostatek občerstvení :-)

Předpokládaná doba trvání schůze je cca 1 hodina.