Pochod zmrzlého kapříka 2019
Autor: Jana Konečná <konecna(at)maestroclub.cz>, Téma: Pěší turistika, Vydáno dne: 11. 12. 2019

Zveme Vás na tradiční zimní procházku s názvem POCHOD ZMRZLÉHO KAPŘÍKA, aneb zimní procházku ze Světic do Kolovrat. Akce se koná v neděli 29. prosince 2019 dopoledne. Podrobnosti dále v článku.

V neděli 29. prosince 2019 pořádá náš klub již patnáctý ročník akce "Pochod zmrzlého kapříka".

POZOR: Sraz účastníků akce v 9,55 hod na železniční zastávce Praha - Kolovraty směr Říčany – odjezd vlaku je v 9,59 hod, případně se k nám můžete připojit v 10,06 hod na železniční zastávce ve Světicích, kde budeme vystupovat a bude tam start akce.

Od železniční zastávky ve Světicích se vydáme pěšky přes Říčany do Kolovrat. Trasa bude podobná té loňské, možná ještě lepší :-)  Délka vycházky je cca 2 hodiny.

Chcete-li mít jistotu, že Vám ve Světicích neutečem , tak se přihlašte na emailu konecna@maestroclub.cz.

P.S. Pro členy klubu - po skončení pochodu bude v restauraci U Boudů následovat členská schůze klubu s občerstvením :-)